Koszykówka w Ostrołęce

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
dluugi
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 05 lip 2005, 22:47

Koszykówka w Ostrołęce

Post autor: dluugi »

Założono druzynę OTK Ostrołęka majaca grać w 3 lidze męskiej w kosza. Prezydent Załuska poparł pomysł i obiecał finansowe wsparcie, jednak chlopaki nie mają gdzie trenować, a wiekszość sal w miescie świeci pustkami, a nie chcą ich udostepnic, jak np.dyr. Salis, przykre. Sezon rozpoczyna sie na jesieni, a Ostrołęka zasluguje na 3 lige kosza, ten sport jest bardzo popularny i widowiskowy. Co o tym sądzicie-3 liga w o-ce??
Awatar użytkownika
Michał007
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:45

Post autor: Michał007 »

Oby znaloeźli jakąś sale i oby zrobili jakiś pierwszy naborowy trening bo juz doczekać sie niemoge. Tylko trzeba sie zacząć z tym spieszyć bo ta liga z tego co wiem zaczyna sie w październiku i czasu coraz mniej.

PS. jest juz temat o koszu wiec niech administrator zrobi poządek
Barni
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 08 lip 2005, 16:50

Post autor: Barni »

Apdejt:

Na razie tylko na obietnicy się skończyło, prezio nie da nawet złamanego Szeląga. Oczywiście pozdrawiamy obu :ass:
Awatar użytkownika
mif
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 19 maja 2005, 20:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: mif »

moglby troche dac kasiorki :D
vinsanity15
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 08 lip 2005, 17:05

Post autor: vinsanity15 »

Nasze kochane miasto wylozy troszke pięniążków nie za duzo ale na jakis poczatek bedzie :) no i oczywiscie sala rowniez 4x w tygodniu. Więc niedlugo zapraszamy na camp naborowy. Wszystkie informacje na ten temat będą w ostrołęckiej prasie.
Apteka
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 sie 2005, 22:52

Post autor: Apteka »

vinsanity mam pytanko bo patrze że najbardziej obeznany jesteś... masz może gg albo cuś ?? i wogule jaki jest zamysł drużyny jakaś średnia wieku ?? przewidywana ?? i kiedy to będzie w prasie informacja bo przejżałem tygodnik ostrołęcki i żadnej wzmianki jak narazie..
W tygodniku czy we współczesnej tego szukać ??


pS. Tak 1 specjalnie dla ciebie przełozą trening żebyś zdążył ze szkoły ty to się ić uczyć....
vinsanity15
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 08 lip 2005, 17:05

Post autor: vinsanity15 »

Witam! napewno bedzie informacja w TO, trzeba spokojnie czekac :) mozliwe ze juz w przyszlym numerze.pozdro
r0dzyn3k
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 04 lip 2005, 22:07

Post autor: r0dzyn3k »

No jakies urozmaicenie by w kosza było, tak to tylko do ogladania Narew i Narew...nawet ostatnio na MO nie pisali kiedy są mecze NET'u (wiem ze maja przerwe, ale przed tym ;P )

Cóż, GL & HF!
be.with.me
dawid
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 sie 2005, 23:25

Post autor: dawid »

Ostrołęcka 3 liga to jest bardzo dobry pomysł!! zwiekszy sie zainteresowanie tym spotem w naszym miescie, ktore zasluguje na 3 lige. Napewno chlopaki nie będą odrazu liderami, ale po paru latach kto wie :) tylko niech sami zawodnicy pamiętają, że to nie jet już gra na boisku, trzeba ćwiczyć i odłożyć alkochol :) dlatego ja bym sie nie nadawał :)
Barni
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 08 lip 2005, 16:50

Post autor: Barni »

Niedziela 11 wrz 14. 30 Dom Sportowca (wojciechowice) I trening!
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych

[ Dodano: 21:09, 29.09.2005 ]
1 października (sobota) odbędzie się historyczny mecz dla Ostrołęckiego Towarzystwa Koszykówki i dla Ostrołęki. Jest to pierwszy w historii miasta start w koszykarskich rozgrywkach ligowych. Pierwszy mecz w sezonie 2005/06 OTK Ostrołęka zagra na wyjeździe przeciw UKS 2 Wołomin. Mecz zaplanowany jest na godzinę 15.00 w hali przy al. Armii Krajowej 81 w Wołominie.

Drugi mecz w sezonie OTK zagra 15 października przeciw MKS MOS Pruszków. Mecz ten odbędzie się w hali przy ulicy Gomulickiego 4 w Pruszkowie.
Zapraszamy kibiców i sympatyków koszykówki !!!
Awatar użytkownika
Michał007
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:45

Post autor: Michał007 »

Wie ktos co sie dzieje z wyzej wymienioną stroną Otk? Od kilku dni mi niechce sie włączyć.
Barni
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 08 lip 2005, 16:50

Post autor: Barni »

Padł zapewne serwer niedługo strona ruszy w ciekawszej szacie graficznej...mam nadzieję
KILJANA
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 sty 2006, 20:14
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: KILJANA »

Mam nadzieję że Piotrek Barszcz znowu nam pokaże jaki jest dobry i że bedzie to ciekawy mecz bo sie wybieram w niedzielę .Jeszcze nie byłam na jego meczu ale słyszałam że jest niezły i dlatego idę.
Ps. Ogólnie jest niezły.Aż chce sie isc na ten mecz!!!!!!!!!!!!!!
K I L C I A
Barni
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 08 lip 2005, 16:50

ale, ale...

Post autor: Barni »

Inni z OTK też są fajni i w ogóle... :D co mam nadzieję odnotowałaś dzis na meczu :lol:
KILJANA
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 sty 2006, 20:14
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: ale, ale...

Post autor: KILJANA »

Barni pisze:Inni z OTK też są fajni i w ogóle... :D co mam nadzieję odnotowałaś dzis na meczu :lol:
Oczywiscie ze tak pierwszy raz byłam na waszym meczu i było super. naprawde fajnie wszyscy gracie no ale wiesz mój Piotrus jak dla mnie musi byc najlepszy i jest!!!!!!!!!!!

Ps. Pozdro dla OTK

[ Dodano: 18:04, 16.01.2006 ]
BARNI NIE WIEM JAKI JEST TWÓJ NUMEREK ALE CI POWIEM ZE DOBRZE GRALI WSZYSCY ALE PODOBAŁO MI SIĘ JAK GRALI 8, 4 i 15 o 9 nie bede juz wspominac "słyszał to już wczoraj wiecorem po meczu...jak grał"
ps. dozobaczenia na treningu w piątek
K I L C I A
Barni
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 08 lip 2005, 16:50

...

Post autor: Barni »

Nie ma mojego numerku wśród tych co się podobały:) a z nr 4 to nikt u nas w tym meczu nie grał :roll: ja popierdzielam z 13 8)
KILJANA
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 sty 2006, 20:14
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: ...

Post autor: KILJANA »

Barni pisze:Nie ma mojego numerku wśród tych co się podobały:) a z nr 4 to nikt u nas w tym meczu nie grał :roll: ja popierdzielam z 13 8)
SORY NIE 4 TYLKO 12 ALE JUZ I CIEBIE PAMIĘTAM TEZ BYŁEŚ NIEZŁY
K I L C I A
ODPOWIEDZ