Klubowa impreza "plenerowa" w ostrołęce....

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Klubowa impreza "plenerowa" w ostrołęce....

Post autor: Y@rosh »

Czy myślicie że w Ostrołęce powinny odbywać się "klubowe" imrezy w plenerze???? Ja uważam że tym ...problemem...powinno sie zająć jakże "Rockowe" Ostrołęckie Centrum Kultury!!!....
Niektórzy tez chcą posłuchać min.przed kupcem innej muzyki niż Rock czy metal czy....Zespołu Piegusy... :lol: 8) ....
(bez obrazy do kapel)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

ja mysle ze NIE powinny... bo z mojego punktu widzenia ludzie nie umieja sie bawic... a raczej szukaja zadymy, niszcza no i chetnie biora "srodki dopingujace" na takich imprezach, Ostroleka jest "w miare" spokojnym miastem i niech tak pozostanie a co OCK to jezeli dasz im pieniadze to chetnie zorganizuja jakis ciekawy koncert lub festyn ale niestety w ratuszu siedza ludzie ktorzy na kulture jak widac nie za bardzo chca wydawac pieniadze i jest jak jest :x
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Co masz dokładnie na myśli mówiąc klubowe imprezy w plenerze ? chcesz zeby jakies techno ci na scenie kolo kupca puscili czy jak bo nie bardzo rozumiem

Michał pisze:Ostroleka jest "w miare" spokojnym miastem
w piątki i soboty wieczorem to nie za bardzo spokojnie się dzieje :P
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

no pisalem przeciez ze "w miare" spokojnym... :D z podkresleniem W MIARE
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Klubowa impreza "plenerowa" w ostrołęce....

Post autor: steward »

Y@rosh pisze:Czy myślicie że w Ostrołęce powinny odbywać się "klubowe" imrezy w plenerze???? Ja uważam że tym ...problemem...powinno sie zająć jakże "Rockowe" Ostrołęckie Centrum Kultury!!!....
Niektórzy tez chcą posłuchać min.przed kupcem innej muzyki niż Rock czy metal czy....Zespołu Piegusy... :lol: 8) ....
(bez obrazy do kapel)
Pozdrawiam
wyobrazasz sobie impreze techno na scenie pod handlowcem :?: białe rękawiczki, gwizdki i napixowani kolesie w białych spodniach :?: wogole czy do puszczania techno nie wystarczają ostrołęckie kluby :?: moim zdaniem pomysł do bani :wink: wolę w spokoju oglądać Piegusy niz oglądać wilgotne9 na takich przytupawach... :?
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

W osotoi ostatnio byla impreza w plenerze nawet byl DJ z RDC i co ? nikt nie przyszedl haha
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Chemik pisze:W osotoi ostatnio byla impreza w plenerze nawet byl DJ z RDC i co ? nikt nie przyszedl haha
Bo było zimno jak jasny gwint :!:
Hoppler
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:56
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Hoppler »

Poruszałem temat o RDC w Ostrołęce na poprzednim forum - niestety po awarii temat zniknął. Jakoś zimna nie odczułem tego dnia w Ostoi, mimo braku wszelkich dopalaczy. Impreza nie była rozreklamowana w należyty sposób. Myślę, że fachowcy potrafiliby przyciągnąć tamtego dnia tłumy, niestety nie udało się i była klapa.
Nobody is perfect. My name is Nobody...
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

Michał pisze:ja mysle ze NIE powinny... bo z mojego punktu widzenia ludzie nie umieja sie bawic... a raczej szukaja zadymy, niszcza no i chetnie biora "srodki dopingujace" na takich imprezach, Ostroleka jest "w miare" spokojnym miastem i niech tak pozostanie a co OCK to jezeli dasz im pieniadze to chetnie zorganizuja jakis ciekawy koncert lub festyn ale niestety w ratuszu siedza ludzie ktorzy na kulture jak widac nie za bardzo chca wydawac pieniadze i jest jak jest :x
A wiesz ile wzieli "rokowcy" za koncert w niedziele??? To znalezli by sie ludzie którzy zrobili by impreze w stylu "klubowym"(bez komercjii oczywiscie) za 3/4 razy mniej.....
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

mArCiNq pisze:Co masz dokładnie na myśli mówiąc klubowe imprezy w plenerze ? chcesz zeby jakies techno ci na scenie kolo kupca puscili czy jak bo nie bardzo rozumiem

Michał pisze:Ostroleka jest "w miare" spokojnym miastem
w piątki i soboty wieczorem to nie za bardzo spokojnie się dzieje :P
No kurcze a co ma non stop rock i metal grać????!!!! Są jeszcze ludzie w tym mieście co chca się poruszać przy innej muzyce...(przy scenie)!!!
Chemik pisze:W osotoi ostatnio byla impreza w plenerze nawet byl DJ z RDC i co ? nikt nie przyszedl haha
hahahaaa!!! Tylko kto o niej wiedział??? praktycznie wszyscy dowiedzieli sie po fakcie.
steward pisze:
Y@rosh pisze:Czy myślicie że w Ostrołęce powinny odbywać się "klubowe" imrezy w plenerze???? Ja uważam że tym ...problemem...powinno sie zająć jakże "Rockowe" Ostrołęckie Centrum Kultury!!!....
Niektórzy tez chcą posłuchać min.przed kupcem innej muzyki niż Rock czy metal czy....Zespołu Piegusy... :lol: 8) ....
(bez obrazy do kapel)
Pozdrawiam
wyobrazasz sobie impreze techno na scenie pod handlowcem :?: białe rękawiczki, gwizdki i napixowani kolesie w białych spodniach :?: wogole czy do puszczania techno nie wystarczają ostrołęckie kluby :?: moim zdaniem pomysł do bani :wink: wolę w spokoju oglądać Piegusy niz oglądać wilgotne9 na takich przytupawach... :?
...dorośnij....

:roll: ....a gdzie w ostrołęce masz kluby...??? a o techno juz nie wspomnę...... Na piegusy to moge popatrzec jak będę miał 35 lat i dwoje dzieci tam wystepujące
mArCiNq pisze:Co masz dokładnie na myśli mówiąc klubowe imprezy w plenerze ? chcesz zeby jakies techno ci na scenie kolo kupca puscili czy jak bo nie bardzo rozumiem

Michał pisze:Ostroleka jest "w miare" spokojnym miastem
w piątki i soboty wieczorem to nie za bardzo spokojnie się dzieje :P
Nie tylko Techno......

// edytuj posty człowieku! - Fett
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

ja tam jestem dalej na nie... a co do tego ile wzieli za koncert to juz ich sprawa... fajnie ze sie cos wydarzylo... ja wole taka impreze niz jakies wygibasy przy dziwnej muzyce w plenerze :D
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

Hoppler pisze:.......... niestety nie udało się i była klapa.
jest przecież znane przysłowie: NIE POTRAFISZ, NIE PCHAJ SIĘ NA AFISZ :D
Hoppler
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:56
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Hoppler »

Ale Oes to chyba trzeba skierować w stronę organizatorów wieczoru
Nobody is perfect. My name is Nobody...
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Przydałaby się... oj przydała :D
Juz widze jak cała scena jedzie i kebab, i lodziarnie i wszystkie balkony na Handlowcu jadą... hehehe fajnie by mogło być... :D
...set me free...
Awatar użytkownika
*Juleczka*
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 25 maja 2005, 19:51
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: *Juleczka* »

No ludzie... ale czy jesli mowi się o plenerze to zaraz musi byc scena przy kupcach albo ostoja? W miescie mojej sist takie rzeczy odbywaja sie na polach... i zabawa jest ekstra! Pomysl supcio!!!
JaKa SiŁa JeSt w SpLeCiOnyCh MoCnO dŁoNiaCh, JakĄ MoC mA SpOjŻeNie w LuDziKiE OcZy... :)
GSS
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:40
Lokalizacja: owni.

Post autor: GSS »

Najpierw zapoznajcie się z pojęciem techno! Poza tym gwizdki i rękawiczki nie występuja na takich imprezach (chodzi mi o typowe nie komercyjne). Tiesto i Paul van Dyki itd... euro trance?! Ludzie nie wiedzą i uogólniaja. Muzyka elektroniczna ma wiele odłamów i pod gatunków, a każdy ma swoją publikę, która różni się mentalności i kulturą (dajmy na to wygląd).
tu kieruję do stewarda:
Pisząc piksa, gwizdki itd. kieruj to do euro trance'u, pop dance (muzyka ATB, z resztą ten wykonawca sam tak powiedział, że tworzy pop dance do przytupów w dyskotekach), Hopla, Ekwador, Terminal i inne takie balety, nie wspomne już o Q-limaxie.

Jeśli ktoś jest naprawde ciekawy to niech wgłębi się w kulturę klubową i sam stwierdzi jak jest naprawde. Ja w tym siedzę i mogę was zapewnić, że nie zobaczycie ludzi ubranych jak ufo i naćpanych, aż widzą smerfy :evil:
nie nie nie... Underground typowy i culture club jest zupełnie inne.
Ludzie uogólniają bo się nie znają na rzeczy.

Nawiązując do tematu. Jestem za eventami w plenerze z selekcją wiekową lub "odzieżową"... żeby byli wpuszczani ludzie, którzy nie będą psuć humoru swoim ubraniem i wyrazem twarzy.
Może w końcu coś się ruszy w tym mieście.

Tyle ode mnie.
"Jeśli coś kontrolujesz, jesteś za gruby." (c)
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

GSS pisze:naćpanych, aż widzą smerfy
hehehe :D
Znam gościa, który widział krasnoludki po 11 krążkach. Machały do niego hehehehe
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

setme3 pisze:Przydałaby się... oj przydała :D
Juz widze jak cała scena jedzie i kebab, i lodziarnie i wszystkie balkony na Handlowcu jadą... hehehe fajnie by mogło być... :D
hehe podoba mi sie :-) 8)
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

*Juleczka* pisze:No ludzie... ale czy jesli mowi się o plenerze to zaraz musi byc scena przy kupcach albo ostoja? W miescie mojej sist takie rzeczy odbywaja sie na polach... i zabawa jest ekstra! Pomysl supcio!!!
Nie chodzi mi tu centralnie o kupiec podałem tylko przykład..... Bardziej odpowiada polanka na gorbatowa czy coś takiego.... :?
kueRten
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2005, 9:05

Post autor: kueRten »

Tak się zastanawiam dlaczego tak upodobały sobie wiochy "techno" Kolejny booom po disco polo. Ostrołęka tak się bawi.. (czyt. prawie w ogóle) bo nie ma miejsca gdzie leciałaby normalna muzyka. Hmm... osobiscie lubie sie czasami pobawic przy takiej muzyce, ale zeby byla urozmaicona. Niestety nie jest. Szkoda, ale po prostu techno wychowało ludzi.. no i klapki na oczy.. 0 horyzontow ;o Ogolnie ubolewam, że nie ma w naszym regionie żadnego normalnego klubu z dobrą muzyką..

btw; szanuje ludzi, którzy słuchają techno :) sam czasami wrzuce jakaś płytkę.. ale wole się bawić przy innej muzyce.. pozdrawiam wszystkich, którzy wiedzą co dobre :)
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

kueRten pisze:Tak się zastanawiam dlaczego tak upodobały sobie wiochy "techno" Kolejny booom po disco polo. Ostrołęka tak się bawi.. (czyt. prawie w ogóle) bo nie ma miejsca gdzie leciałaby normalna muzyka. Hmm... osobiscie lubie sie czasami pobawic przy takiej muzyce, ale zeby byla urozmaicona. Niestety nie jest. Szkoda, ale po prostu techno wychowało ludzi.. no i klapki na oczy.. 0 horyzontow ;o Ogolnie ubolewam, że nie ma w naszym regionie żadnego normalnego klubu z dobrą muzyką..

btw; szanuje ludzi, którzy słuchają techno :) sam czasami wrzuce jakaś płytkę.. ale wole się bawić przy innej muzyce.. pozdrawiam wszystkich, którzy wiedzą co dobre :)
może w niedalekiej przyszłości powstanie prawdziwy "klub" w Ostrołęce gdzie będzie można się zczilałtować przy każdej muzyce ... 8) :)
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

GSS pisze:Jestem za eventami w plenerze z selekcją wiekową lub "odzieżową"... żeby byli wpuszczani ludzie, którzy nie będą psuć humoru swoim ubraniem i wyrazem twarzy.
też jestem ZA tym
kueRten pisze:pozdrawiam wszystkich, którzy wiedzą co dobre
dla każdego dobre jest co innego ale to tak na marginesie :P
Y@rosh pisze:może w niedalekiej przyszłości powstanie prawdziwy "klub" w Ostrołęce gdzie będzie można się zczilałtować przy każdej muzyce ...
miejmy taką nadzieje
kueRten
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2005, 9:05

Post autor: kueRten »

mArCiNq pisze:
kueRten pisze:pozdrawiam wszystkich, którzy wiedzą co dobre
dla każdego dobre jest co innego ale to tak na marginesie :P
Taki margines właśnie miałem na myśli..

btw: shapeshifters !r0x.
GSS
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:40
Lokalizacja: owni.

Post autor: GSS »

kueRten pisze:Tak się zastanawiam dlaczego tak upodobały sobie wiochy "techno" Kolejny booom po disco polo. Ostrołęka tak się bawi.. (czyt. prawie w ogóle) bo nie ma miejsca gdzie leciałaby normalna muzyka. Hmm... osobiscie lubie sie czasami pobawic przy takiej muzyce, ale zeby byla urozmaicona. Niestety nie jest. Szkoda, ale po prostu techno wychowało ludzi.. no i klapki na oczy.. 0 horyzontow ;o Ogolnie ubolewam, że nie ma w naszym regionie żadnego normalnego klubu z dobrą muzyką..

btw; szanuje ludzi, którzy słuchają techno :) sam czasami wrzuce jakaś płytkę.. ale wole się bawić przy innej muzyce.. pozdrawiam wszystkich, którzy wiedzą co dobre :)
Tia, czytaj mój post wyżej.

btw. może chodzi Ci o Timo Maas - Shifter... refren: shif shifters itd...

:wink:
"Jeśli coś kontrolujesz, jesteś za gruby." (c)
kueRten
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2005, 9:05

Post autor: kueRten »

Nie nie chodziło mi o utwór - Lola's Theme ;)

Tak w ogóle w takich mieścinach nie występuję selekcja, bo i tak mało osób się bawi.. Ludzi do klubów można przyciągnąć dobrą muzyką. Są ludzie, którzy zwiększyli frekwencje. Po prostu musi powstać dobry klub z odpowiednią muzyką.. było by bardzo miło.. Z drugiej strony, myśle, iż większość ostrołęczan przestawiło się na świrowanie i byłoby ciężko.. zresztą w ciagu 2004 nasze miasto opuściło ponad 2tyś ludzi. Wszystko mówi za siebie..

Slick Rick - da rulaaaaa!! hot 97mix (:
ODPOWIEDZ