Wynajem mieszkania

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
stokrotkam28
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 09 gru 2008, 14:12

Wynajem mieszkania

Post autor: stokrotkam28 »

Witam
wiecie jakie są ceny wynajmu mieszkania w ostrołęce?Np samodzielne mieszkanie ok35 m. 2 pokoje +kuchnia 800 zł odstępne +czynsz i + opłaty(woda prąd itd.)
proszę moderatora o nieprzenoszenie wątku gdyż przekonałam się już że do starego nikt nie zagląda -a być może coś się jednak zmieniło na rynku ?
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Wynajem mieszkania

Post autor: elfik »

baaardzo drogo. Jak ostatnio szukaliśmy mieszkania to w cenie 350zł-400zł odstępne + czynsz (ok350zł) + opłaty licznikowe były mieszkania 48-52 metry i to w całkiem dobrym stanie.. kiedyś było super mieszkanie kawalerka za 1000zł + opłaty (czyli mniej więcej jak w Twoim przykładzie), ale po generalnym remoncie, warunki: cud, miód i malina!

Nie wiem czy chcesz wynająć komuś, czy znalazłas taką ofertę dla siebie.. jeśli to drugie to radzę szukać dalej, bo będziesz spłacała komuś kredyt :)

oczywiście zdarzają się i po 1000zł odstępnego.. cena jak z wielkiego miasta :mrgreen:
justynka25
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:46

Re: Wynajem mieszkania

Post autor: justynka25 »

ile placi się odstepnego za małe mieszkanie typu 32 m ?
umk
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 24 mar 2009, 19:46

Re: Wynajem mieszkania

Post autor: umk »

800 zł za wynajem mieszkania 2 pokojowego jak na Ostrołęke to bardzo dużo..

Podam przykład cena wynajmu mieszkania 2 pokojowego w Nowym bloku przy SP 1 to 400 zł.
Dochodzą to tego opłaty, ale to jest oczywiste..

W miastach wiele większych niż Ostrołęka (nie mówie o Warszawie) cena odstępnego za mieszkanie 3 pokojowe wynosi 800 zł.

Ceny kupna mieszkań idą w dół, a wynajmu w górę :)
zygfryd
starszy szeregowy
Posty: 75
Rejestracja: 02 wrz 2008, 8:25

Re: Wynajem mieszkania

Post autor: zygfryd »

umk pisze:
Podam przykład cena wynajmu mieszkania 2 pokojowego w Nowym bloku przy SP 1 to 400 zł.
Dochodzą to tego opłaty, ale to jest oczywiste..
Nie wiem w którym to bloku wynajęcie mieszkania kosztuje 400 zł. W każdym razie moja sąsiadka wynajmuje mieszkanie 43 m2 w bloku przy Gorbatowa za 800 + opłaty i z tego co mi mówiła ta na drugi dzień po ogłoszeniu wynajęła.
ODPOWIEDZ