Gdzie na kurs prawa jazdy kat. B?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
kursant
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 16 lip 2009, 12:20

Gdzie na kurs prawa jazdy kat. B?

Post autor: kursant »

Witam! Mam pytanie-gdzie obecie w Ostrołęce można najtaniej zrobić kurs na prawo jazdy kat B? Słyszałem o Ośrodku Szkolenia Kierowców przy MZK, że za 850 zł? Podobno mają dobrych instruktorów i nowe auta z klimą? Był tam kto? Pytam,bo koleżanka ostatnio zapisała się na prawko( nie pamiętam w jakim Ośrodku) i musiała jeździć jakimś gruchotem a instruktor przysypiał! Nie chciałbym trafić na taki właśnie ośrodek. Mam ochotę zapisać się do tego MZK, bo cena atrakcyjna, gdzieś w ulotce wyczytałem,że gratisowe bilety MZK na wszystkie linie przez dwa m-ce, gratis godzina jazdy przed egzaminem, gratisowe książki i płyty z testami i cuś tam jeszcze ale nie pamiętam. Jak ktoś tam był to proszę o opinie.
amfetamina
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 31 mar 2009, 9:56

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy kat. B?

Post autor: amfetamina »

ja osobiscie polecam GT Szkoła Nauki Jazdy znajdujacej sie na ul. Gorbatowa 7C / 21 B. Fantastyczny kursant i kursantka samochody w super stanie bardzo polecam ta nauke jazdy zadalem u nich za 1 razem :) a co do ceny to 1000zl jak mnie pamiec nie myli ale warto. polecam.
kursant
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 16 lip 2009, 12:20

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy kat. B?

Post autor: kursant »

Szczerze powiedziawszy myślałem też o tej szkole, ale chodził do niej mój kolega i tak go nauczyli,że trzykrotnie nie zdał i musiał dokupywać jazde dodatkową. Ale dzięki za podpowiedź, widać,że są też zadowoleni z tej szkoły! Pomyślę bo chcę w poniedziałek się gdzieś zapisać.
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy kat. B?

Post autor: hcuj »

w mzk płaci się 900zł normalnie, a uczniowie i studenci mają zniżkę 50zł, co do samochodów to były kupione niedawno 2 punta, bilety też gratisowe, to wszystko jest napisane na plakatach w autobusach ;p
^_^
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 24 lut 2006, 12:14

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy kat. B?

Post autor: ^_^ »

co sądzicie o szkole "speed" na centrum? jacy instruktorzy, warto ?
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy kat. B?

Post autor: Mawashi »

A gdzie robiliście prawko na motocykl? Mam zamiar się zapisać na dniach.
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
Misiacha
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 13 sie 2008, 10:52

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy kat. B?

Post autor: Misiacha »

Nie wiem jak obecnie wyglada cennik ale gorąco polecam TEST i p. Maćka jako instruktora. :D Pewność świetnego przygotowania do egzaminu. :lol:
mała111
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2009, 19:41

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy kat. B?

Post autor: mała111 »

Polecam ośrodek na Kościuszki instruktora p.Roberta. Chodziłam tam razem z siostrą i obie zdałyśmy za pierwszym razem. Wcześniej chodziły tam nasze trzy koleżanki i też zdały za pierwszym podejściem. Także z czystym sumieniem mogę polecić. Pan Robert to spoko gość :D !!!
baryłka
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 18 cze 2008, 21:37
Lokalizacja: Oka/Wawa

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy kat. B?

Post autor: baryłka »

Jeśli chodzi o TEST, to polecam P. Maćka, a odradzam P. Grzegorza.
uzytkownik
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 01 sty 2009, 22:10

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy kat. B?

Post autor: uzytkownik »

a ja mam pytanie czy mozna juz sie zapisac np miesiąc lub dwa przed ukonczeniem osiemnastu lat tak zeby na 18-nastke miec juz prawko?? :D
Awatar użytkownika
JanuszPL
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 22 kwie 2007, 18:10
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy kat. B?

Post autor: JanuszPL »

Ja zdawałem w szkole SPEED i nie żałuje. Prawko miałem już po około 1,5 miesiąca od zapisania się na kurs. Zdane oczywiście za 1 razem :wink: Z tego co pamiętam zapisy są prowadzone cały czas.
prestigio
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy kat. B?

Post autor: prestigio »

Znajomy ostatnio zdał egzamin za pierwszym razem, a uczył się w Speedzie. Zachwalał przede wszystkim to, że instruktor zwracał uwagę na wszystkie, nawet na drobne błędy, dzięki czemu bardzo dobrze przygotował do egzaminu. A po tym jak zdał zachwala ich jeszcze bardziej ;).
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy kat. B?

Post autor: Qrzysio »

Zapisać się na kurs można na 3 miesiące przed ukończeniem 18 roku życia. W dniu egzaminu trzeba mieć jednak ukończone 18 lat.
marcowna
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 sie 2009, 7:00

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy kat. B?

Post autor: marcowna »

Fajna jest też Szkoła Bezpiecznej Jazdy pana Roberta. Bardzo dobrze prowadzone wykłady, jazdy nowym samochodem, cena kursu tylko 900 zł a materiały do nauki za darmo + 2 godz za free przed egzaminem. Naprawdę polecam wszystkim. Moje znajome też się zapisały i są zadowolone. :P Ta szkoła mieści się na Głowackiego zaraz obok apteki i salonu Plusa
Femme [not] Fatale
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 maja 2009, 18:48

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy kat. B?

Post autor: Femme [not] Fatale »

Jakiś czas temu na m-ostrołęce była sonda dotycząca największej zdawalności Szkół Jazdy i ku mojemu zaskoczeniu wygrał "SPEED". Myślałam, że z krzesła spadnę. Po pierwsze "Speed", "Znak" ( o których mi wiadomo) i te szkołki lecą na masówkę, ponieważ naprzyjmują ludzi, a potem nie mają czasu, aby wszystkich nauczyć. Nie mówię, że wszyscy instruktorzy nadają się do d***, ale w większości tak jest. Wiadomo, za odpowiednią kwotą wszystko papier przyjmie. A dlaczego o tym napisałam? Moja siostra zapisała się do tej znakomitej szkoły (SPEED). Do wyjeżdżenia miała 30 godzin. Instruktor chciał wysłać ją po 20 godzinach, bo stwierdził, że super jeździ. Moja sister była załamana, ponieważ nie umiała jeszcze łuku, miała problem z lewoskrętami na skrzyżowaniach itd. To nie był jeden taki przypadek. Zapytajcie znajomych kto, gdzie robił i ile razy podchodził. Wiele szkoł takich jak "Domasik" straciło na tym, że zatrudniło lipnych instruktorów. Sami właściciele są dobrzy i przy nich na pewno by się zdało.... Zdałam za pierwszym razem, dlatego, że mój instruktor mnie dobrze nauczył, a byłam kompletnie zielona, jedyne co wiedziałam, to, że samochód ma cztery koła i,w którym miejscu jest kierownica. W czasie egzaminu dostałam pochwałę od egzaminatora za to, że moja jazda jest przykładem jak powinno się jeździć. Nie podam nazwy szkoly, do której chodziłam, bo zaraz powiecie, że reklamę robię i pewnie jestem właścicielem jej. Powiem jedno, jest to szkółka mała, ale warta zachodu.
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy kat. B?

Post autor: kasia pelasia »

A ja polecam Sigmę i p. Marka Sokołowskiego.
marcowna
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 sie 2009, 7:00

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy kat. B?

Post autor: marcowna »

szeregowy ma rację. duże szkoły odwalają masówkę. to fakt, że mają również dobrych instruktorów, ale skąd wiesz że do nich trafisz na praktyki. poza tym wystarczy popatrzeć jak młodzi instruktorzy zachowują się podczas szkolenia ( gazeta, komóra, smsy). w tej chwili to właśnie mniejsze szkoły gwarantują lepszy poziom szkolenia, bo właścicielom na tym zależy. Pisałam już wcześniej gdzie warto się zapisać, a i tak zrobicie jak chcecie. Pozdro dla wszystkich przyszłych kierowców :P
kursant
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 16 lip 2009, 12:20

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy kat. B?

Post autor: kursant »

A ja właśnie zapisalem się do tej szkoły nauki jazdy przy MZK, i wyjeździlem już 8 godz i jestem zadowolony! Dowiedziałem się że moj kumpel też tam chodził i zdał teorię i praktykę za pierwszym razem. Dlatego zapisałem się do tej niewielkiej szkółki bo właśnie słyszałem o tych większych "renomowanych" szkołach nauki jazdy te same rzeczy, o których mówicie - nazapisują kursantów, a potem nie mają dla nich czasu i działają pod wpływem rutyny, już im nie zależy, bo i tak mają tylu chętnych... A ja trochę się obawiałem jaką szkołę wybrać, ale dokonałem dobrego wyboru. Za 850zl mam gratisowe książki i płytę z testami egzaminowymi, mam konkretnego instruktora i samochód z klimą!!!:) Aaaa i jeszcze dali mi gratis bilet na autobusy na wszystkich liniach na dwa miesiące! Nieźle co? A jeszcze zapomniałem dodać,ze mam godzinę jazdy gratisową przed egzaminem...:) Mam jeszcze nadzieje,ze zdam za pierwszym razem,a wtedy to z ręką na sercu WSZYSTKIM będę polecał tę szkolę nauki jazdy!!!
incognito
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 03 wrz 2007, 22:16

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy kat. B?

Post autor: incognito »

Ja polecam SNJ M. Domasik , robilem u nich kat. A,B,C,C+E i wszystko za pierwszym zdlaem jezeli sami nie bedziecie chcieli sie nauczyc nie oczekujcie cudow od instruktorow do jazdy trzeba miec smykalke
hooLigans
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 27 mar 2009, 20:33

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy kat. B?

Post autor: hooLigans »

a ja proponuje NOWA SZKOLA JAZDY NA GORBATOWEJ. mila obsluga i woogle wszystko pieknie ladnie
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy kat. B?

Post autor: hallerak »

ja zdawalem B,C u domasika i zdałem za 1 razem...na C polecam p.Opęchowskiego- stary instruktor ale nauczy bardzo dobrze, naprawde.jak bede robil przyczepy to napewno pojde tez do niego bo jestem pewny że zdam za 1 razem.


PS.uczyłem sie u tego wlasnie Pana i zdalem jako JEDYNY z grupy.Egzaminator sie pytał kto mnie tak dobrze nauczył jezdzic :-P
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
boo
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 10 cze 2005, 6:09

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy kat. B?

Post autor: boo »

Weźcie poprawke też na to, że część z was nigdy nie zda za pierwszym razem, bo zwyczajnie nie nadaje się jeszcze na kierowce, do tego też dochodzą takie rzeczy jak pracowitość kursanta (nie wszystkim chce się uczyć testów) oraz łut szczęścia przy egzaminie.
Więc do tego kto jak szybko zdał podchodził bym z przymrużeniem oka- choć oczywiście są też instruktorzy którzy odwalają kaszane.
Ultimate
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 28 paź 2009, 19:11

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy kat. B?

Post autor: Ultimate »

Wszystko zależy od osoby uczącej się. Szkoły w Ostrołęce są w zasadzie wszystkie dobre.
emil438
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 11 maja 2009, 22:47

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy kat. B?

Post autor: emil438 »

ja uczyłem się w speed. Nie żałuje bo zdałem za pierwszym razem. moi znajomi którzy ze mną chodzili również zdali za pierwszym razem, naprawdę super szkoła i polecam gorąco.Znak uczy często ludzi dojeżdzających bo mieści sie blisko dworca i dowozi na wykłady ale co z tego. tam jest tylku instruktorów ze szef nie może wszystkiego dopilnować a w speed jest dwóch szefów i mniej ludzi uczących się i naprawde dobrze uczą.z resztą wszystko widać po zdawalności. nie piszę tego zeby reklamować szkołę bo nie o to chodzi.tylko dlatego ze jesli ktos chce sie nauczyc dobrze to jedna droga speed
czarnula 87
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2009, 19:49

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy kat. B?

Post autor: czarnula 87 »

w Szkole Bezpiecznej Jazdy Roberta Zaorskiego (ul. Głowackiego) zdałam za 1 razem a moja mamuśka za 2 bo sie troszke zestresowała. Ale Jeśli dzięki Niemu Moja Mama zdała to i Was nauczy. Pan Robcio uczy jak jeździć a nie tylko jak umieć jeździć! Atmosferka podczas jazdy to pełna profeska z fantastycznym luzem. Pan Robert Podpowie swoje triki a nie tylko teorie wbija! Pozdrawiam :lol: :wink:
ODPOWIEDZ