Proponuje sondę co do gwiazd w galaxy

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
jrcbubu
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 25 lut 2009, 9:26

Re: Proponuje sondę co do gwiazd w galaxy

Post autor: jrcbubu »

1. Dj Rush chciałbym go jeszcze raz usłyszeć bo tego rocznym mayday :)
2. Cosmic Gate
3. Klaas
4. Sebastian Sand
5. Angelo Mike
6. Marco V
7. Marcus shossow (czy jakos tak)
8. W&W

0% disco polo !! 100% trance - tech-trance - może troche electro-house
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Proponuje sondę co do gwiazd w galaxy

Post autor: palipies »

gwiazdy w galaxy,jak to 'zacnie' brzmi,nigdy nie było mnie w tym miejscu i moja noga tam również nigdy nie postanie-z prozaicznego powodu to nie jest klub,tylko blaszana wersja wiejskiej remizy oraz przytupajki.
Po zobaczeniu zdjęć z 'imprez' nie wiedziałem czy mam się śmiać czy płakać,że ostrołęcka oraz okoliczna nazwijmy to młodzież znalazła tyle szczęścia i radości w jakże burackim pomieszczeniu,które nie wspominając o stylu nie ma nic wspólnego z estetyką o czym może świadczyć podłoże,browarek w plastiku i to co mnie najbardziej rozbawiło-ku*** fontanna na środku,która pasuje jak świni siodło,swoją drogą osoba,która zdecydowała się na jej 'zainstalowanie' zapewne dużo grała w the sims i lubiła stawiać fontanny swoim simsikom,
a na dodatek teraz zaczęły przyjeżdżać gwiazdy najbardziej ambitnego gatunku muzycznego-disco polo,ludzie przecież to wszystko zakrawa o kpinę,czemu w ostrołęce nie ma żadnego klubu i nie zanosi się na to,ażeby był?
Amber
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 29 gru 2005, 2:20
Lokalizacja: O-ka

Re: Proponuje sondę co do gwiazd w galaxy

Post autor: Amber »

popyt kreuje podaż. jakie zapotrzebowanie.. takie imprezy. jaka młodzież.. WTF?!
;)
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Proponuje sondę co do gwiazd w galaxy

Post autor: Y@rosh »

palipie
palipies pisze: ostrołęce nie ma żadnego klubu i nie zanosi się na to,ażeby był?
poczekaj (myślę że) do świąt, będą tematy house, tech-house, progressive house, techno... jazz itp. niebawem będzie info :)
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Proponuje sondę co do gwiazd w galaxy

Post autor: GlowA »

Panowie i Panie zjedzmy na ziemie dj typu Tocadisco , Zabiela , Cosmic Gate, Rush ( nie wyobrażam sobie hard techno w galxy przy tak licznych fanach disco polo ) troche kasy kosztują i raczej wątpie żeby sie pojawili ,myślę że jest sporo naszych rodzimych dj którzy są w zasięgu klubu i na tym należy sie skupic. Ale jak widze teraz bo news w galaxy własciciel poszedł w kierunku disco polo wiec nasze sondy są raczej bezcelowe
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Re: Proponuje sondę co do gwiazd w galaxy

Post autor: Krzychu »

Dokladnie! Tak jak napisal GlowA Ludzie zejdzcie na ziemie! Tocadisco? Zabiela? Klaas? Rush? Cosmic Gate? Marco V? Co do Marcusa kolego jrcbubu to sie pisze Schossow! Żaden tego typu artysta nie przyjedzie do galaxy, koszty zaproszenia są bardzo duże... zreszta w galaxy leci juz inny typ muzyki na który nie mam ochoty sie wypowiadac. :lol: :lol: :lol:

Schodząc nieco na ziemie mozna by bylo zaprosic kogos z Polskiej sceny artystycznej, bardzo dobrym wyborem byl Dj W, lecz na nim sie zakonczylo.... Czemu !?
Awatar użytkownika
NJoy
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 22 cze 2007, 16:52

Re: Proponuje sondę co do gwiazd w galaxy

Post autor: NJoy »

yardoi9 pisze: Przecież może tak byc jak grał Wojtek

nie którzy nie wiedza co to jest Wojtek...
Krzychu pisze:Dokladnie! Tak jak napisal GlowA Ludzie zejdzcie na ziemie! Tocadisco? Zabiela? Klaas? Rush? Cosmic Gate? Marco V? Co do Marcusa kolego jrcbubu to sie pisze Schossow! Żaden tego typu artysta nie przyjedzie do galaxy, koszty zaproszenia są bardzo duże... zreszta w galaxy leci juz inny typ muzyki na który nie mam ochoty sie wypowiadac. :lol: :lol: :lol:

Schodząc nieco na ziemie mozna by bylo zaprosic kogos z Polskiej sceny artystycznej, bardzo dobrym wyborem byl Dj W, lecz na nim sie zakonczylo.... Czemu !?
a ja myślę krzychu że wyglądasz na kolesia ze swojego avatara.. pieprzysz sam nie wiesz co. jak by nie otwierał ze 3 tygodnie Galaxji to uzbierał by na chociaż na Klass który dla mnie jest komercha jak hooy i dlatego nadawał by sie do Galaxxji
yardoi9
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:13

Re: Proponuje sondę co do gwiazd w galaxy

Post autor: yardoi9 »

wojtak znam osobiscie .wiec nie wiesz co mówisz.dziecko neo
Olqaa
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:47

Re: Proponuje sondę co do gwiazd w galaxy

Post autor: Olqaa »

w galaxy to raczej nie bedzie nic normalnego do jego upadku:P sorry ale disco polo to bylo najgorsze co mogli zrobić.:P i jeszcze te oblesne łazienki:/ :/
Awatar użytkownika
NJoy
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 22 cze 2007, 16:52

Re: Proponuje sondę co do gwiazd w galaxy

Post autor: NJoy »

yardoi9 pisze:wojtak znam osobiscie .wiec nie wiesz co mówisz.dziecko neo
a co to jest wojtak? śmieszą mnie ludzie twojego pokroju. wielkie nadymane ZNAJOMOŚCI, pfff... nie musisz publicznie się chwalić że znasz jakiegoś didzeja znanego w kręgach Sunrisowsko Manieczkowskich.
yardoi9 pisze:Proponuje sondę co do gwiazd w galaxy
Niech właściciel weźmie sobie to pod uwagę:
2.miqro
3.toxic noiz
4.cez are kane
5.tiddey
7.fafaq
8.cosmic gate
11.klaas
akurat podałeś całą bardziej komercyjną ekipę MDT itp.
yardoi9 pisze: 1.nitrous oxide
6.sebastian sand
9.tocadisco
10.james zabiela
Na Tocadisco i Zabielę nie stać smolenia, po drugie wstyd byłby zapraszać ich do chlewni. Widzę że znasz tylko gości z sunrise, i wydaje ci się że znasz się na muzyce. zaproponuj kogoś mało znanego w sunrise'owym świecie.
pozdrawiam
ps.
co do dziecka neo,.... mam 29 lat...
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Re: Proponuje sondę co do gwiazd w galaxy

Post autor: Krzychu »

NJoy a ja mysle ze to Ty piprzysz glupoty, jak mozna nie otwierac klubu 3 tygodnie? Odlozyc kase? Hahaha czlowieku! Jak mozna uzbierac kasy nie otwierajac klubu!? A co do przedostatniego Twojego postu w tym temacie to nie wygladasz mi na zbyt wybitnego czlowieka pomimo swojego (czy oby prawdziwego?) wieku... i nie udawaj najmądrzejszego na forum mądralo :lol:
Awatar użytkownika
NJoy
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 22 cze 2007, 16:52

Re: Proponuje sondę co do gwiazd w galaxy

Post autor: NJoy »

Krzychu pisze:NJoy jak mozna nie otwierac klubu 3 tygodnie? Odlozyc kase? Hahaha czlowieku! Jak mozna uzbierac kasy nie otwierajac klubu!?
zaproszą diskopolowca, wejdzie mało ludzi, nie zwróci się koszt, to po co kłaść kase w dalsze biby diskopolowe? o to mi chodzi
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Proponuje sondę co do gwiazd w galaxy

Post autor: GlowA »

Z zarposzenia Romana bardzo bym się ucieszył słucham go już od czasów remixu kawałka Mylo - "In my arms" a było to już ładnych pare lat i wiedziałem że z niego ludzię będą :) Ale realnie patrzac jak pisał NJoy trochę wstyd takich artystów zapraszać do takich klubów , no i raczej wejściówki były by drogie , a u nas nie wyjdzie bo nawet juz słyny Tocadisco przyjedzie , to w naszym miescie nie sciagnie publiki przy droszych wlotkach ... coz dobrze mają się u nas fani disco - polo , a co do sciagniecia ludzi z Polski to chyba musieli by zaprosic Carla Coxa i z 3 fajnych supportów i wiara by sie zjechała tylko do czego ?? Tak ja to widzę , co najwyżej możemy liczyć że u nas może powstanie klub jakoś w przyszłośći z fajną muzyką tematyczną w klimatach house graną przez młodych artystów co potrafią zagrać coś ambitniejszego niz hity z radia eska jak to u nas w miescie słychać na baletach ...

Dla rozluźnienia atmosfery i dla fanów dobrego house z vocalem z dobrym bitem :

http://www.youtube.com/watch?v=4ZQawwE5eqg
mrNora11
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 lis 2009, 0:21

Re: Proponuje sondę co do gwiazd w galaxy

Post autor: mrNora11 »

Snujecie sobie tylko złudne marzenia bo fakty sa takie ze ostrołeccy własciciele lokali sa nastawieni na masówke a nie na jakosc.Niestety taka mamy rzeczywistosc ze ludzie niestety wola bawic sie przy hitach eski i dico polo!Jak ktos słusznie zauwarzył jest popyt i jest podaz... I BŁAGAM NIE PISZCIE ZE GALAXY TO KLUB!
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Proponuje sondę co do gwiazd w galaxy

Post autor: GlowA »

mrNora11 pisze:Snujecie sobie tylko złudne marzenia
jak trafie 6 totka to zaprosze kogo chcecie :D
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Proponuje sondę co do gwiazd w galaxy

Post autor: palipies »

gdybym ja trafił 6 w totka zrobiłbym klub,prawdziwy klub,a nie blaszak,do którego wystarczyłoby,żeby przyszło 150-200 osób,a nie wixa na 2 tysie..bo wtedy takie miejsce z klubem ma już niewiele wspólnego.
Kamilzil777
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 15 wrz 2009, 14:44

Re: Proponuje sondę co do gwiazd w galaxy

Post autor: Kamilzil777 »

mnie to się wydaje że gdyby galaxy zaczelo dowiedzac tyle osob co na poczatku to byliby takze zapraszani dobrzy djci, a tak w ogole to nie ma juz disco polo tylko jest techno. serdecznie zapraszam moze sie nam uda stworzyc jakis fajny klimat. pozdro dla klubowiczow ;)
Awatar użytkownika
Komiksowy Zuoczyńca
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 24 paź 2009, 11:13
Lokalizacja: Rzekuń/Ostrołęka/Olsztyn

Re: Proponuje sondę co do gwiazd w galaxy

Post autor: Komiksowy Zuoczyńca »

[quote="Kamilzil777"]a tak w ogole to nie ma juz disco polo tylko jest techno. quote]

ŻE CO? mógłbyś powtórzyć? jak jest gdzieś w Ostrołęce techno to ja jestem papieżem. Ostrołeka to miasto disco-polo niestety.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Proponuje sondę co do gwiazd w galaxy

Post autor: Qrzysio »

Galaxy ponownie rusza od kwietnia. O imprezach, tych techno i disco polo, będziemy informować na bieżąco.
ODPOWIEDZ