szkoła nauki jazdy MZK

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

szkoła nauki jazdy MZK

Post autor: hempgru »

witam :) czy miał ktoś może styczność ze szkołą nauki jazdy MZK ? chciałbym sie coś więcej o nich dowiedzieć. chodzi mi o prawo jazdy kat B . czy może polecacie innych. jeśli tak to dlaczego ? pozdrawiam
rybka1991
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 29 paź 2007, 19:38

Re: szkoła nauki jazdy

Post autor: rybka1991 »

Polecam Znak
:D rybki lubią pływać :D
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: szkoła nauki jazdy

Post autor: przeklinak »

kiedy ja robiłem prawko (a dawno to było ) to MZK nawet zielono - żółtych autobusów nie miało :P więc o tej szkole nic nie dam rady powiedziec :)
ogólnie w ostrołęce przewodzą 2 szkoły znak i speed podobno mają procentowo najwyższą zdawalnośc
ja osobiście i duża częśc moich znajomych uczyła się w znaku no i nikt nie narzeka
izuusia
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 lis 2009, 13:45

Re: szkoła nauki jazdy

Post autor: izuusia »

Polecam Znak :)
kursant
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 16 lip 2009, 12:20

Re: szkoła nauki jazdy MZK

Post autor: kursant »

Ja z czystym sumieniem polecam zrobienie prawka w tym MZK. Właśnie niedawno zapisałem się tam na prawko, a też miałem pewne obiekcje, ale nie żałuję ! Cena przystępna, a jak zdawałem egzamin to egzaminator pogratulował mi instruktora,że ten tak dobrze mnie nauczył. Idź do MZK, ja nie żałuję. Nie wiem jak teraz, ale jak ja chodziłem to mieli gratisowe książki i plyty, godzine jazdy przed egz i bilecik na darmowe przejazdy przez dwa miechy, a kurs kosztował 850 zeta. Dużo nauczylem sie na wykładach, a moim zdaniem przy wyborze szkoly nauki jazdy bardzo ważne jest to - jak i kto prowadzi wykłady ( z tego co słyszałem od znajomych to w niektórych szkolach w ogóle nie ma wykładow) , a ja z tych wykladów w MZK wyniosłem bardzo dużo i nawet niezawiele czasu musiałem się testów uczyć,żeby zdać za pierwszym razem. A może po prostu jestem już taki zdolny...? ;)
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: szkoła nauki jazdy MZK

Post autor: hcuj »

z tego co wiem od znajomych, to też mogę polecić tą szkołę, po prostu szkolą dobrze i tanio, a jak ktoś jeździ autobusami na co dzień to i zaoszczędzi na biletach
OstrolekaCiekawa
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 01 maja 2009, 20:13

Re: szkoła nauki jazdy MZK

Post autor: OstrolekaCiekawa »

Także polecam, moja siostra robiła prawko w wakacje i zdała za pierwszym podejściem, porządni instruktorzy, nowe samochody, niska cena i darmowe przejazdy autobusami:)
pawel_puma2
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 18 lis 2009, 15:10

Re: szkoła nauki jazdy MZK

Post autor: pawel_puma2 »

najlepszą ofertę ma własnie MZK tanio, solidnie :) szkoda że nie maja kursów na ciężarówki :/
rbk22
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 10 gru 2009, 12:42

Re: szkoła nauki jazdy MZK

Post autor: rbk22 »

odradzam MZK
marcowna
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 sie 2009, 7:00

Re: szkoła nauki jazdy MZK

Post autor: marcowna »

ja tam roberta zaorskiego zdecydowanie polecam ze szkoły bezpiecznej jazdy. facet wie co robi a i zdawalność z tego co mi wiadomo ma niezłą, ja za 1 razem zdalam :P . szkoła niby nowa ale dobrze tam uczą. naprawdę polecam
ODPOWIEDZ