Filmowe Zwierciadła 2009

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
tusiera
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 18 maja 2009, 15:56

Filmowe Zwierciadła 2009

Post autor: tusiera »

witam w ten weekend odbedzie sie festiwal filmow amatorskich zwierciadla filmowe w kinie jantar, czy ktos moze orientuje sie jaki film z tegorocznej listy konkursowej jest godzien uwagi , poprostu na ktory warto sie wybrac? wszelkie propozycje mile widziane...
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Filmowe Zwierciadła 2009

Post autor: palipies »

niestety nie jestem w stanie merytorycznie Tobie odpowiedzieć,który z filmów jest godzien uwagi,gdyż nawet nie zapoznałem się z listą konkursową,ale uważam jest,że warto jest pójść na jak największą ilość projekcji,jestem niezmiernie rad,że w Ostrołęce odbywają się Filmowe Zwierciadła.
arecki
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:43
Lokalizacja: Wawa? / Oka ?

Re: Filmowe Zwierciadła 2009

Post autor: arecki »

Nie jestem zbyt obiektywny, ale każdy film warto obejrzeć. Na pewno zależy jakie lubisz filmy. Układając bloki staraliśmy się, aby w każdym można było znaleźć coś dla siebie. Moim zdaniem w każdym bloku jest film, który ma szansę na grand prix.

Zachęcam do przybycia na panel dyskusyjny z jury na zakończenie. W tym roku organizujemy taką formę po raz pierwszy i mam nadzieję, że przypadnie wam do gustu.
ODPOWIEDZ