Pracownicy ostrołęckich urzędów w godz. pracy na zakupach!

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
wolf7777
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 23 mar 2009, 15:52

Pracownicy ostrołęckich urzędów w godz. pracy na zakupach!

Post autor: wolf7777 »

Witam,zastanawiam sie dlaczego pracownicy ostrolęckich urzędów i instytucji(oczywiście nie wszyscy) w czasie godzin pracy wychodzą sobie na zakupy. Prowadzę działalność na starym mieście i nagminnie widzę jak chodzą codziennie na zakupy. Chyba za dobrze mają!!!
Chyba ktoś powinien się tym zająć.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Pracownicy ostrołęckich urzędów w godz. pracy na zakupach!

Post autor: Infom »

poskarż się jeszcze mamusi i tatusiowi,ludzie nie macie co robić zajmij się lepiej promocją swojej działalności a nie lukasz przez okno na ludzi i się domyślasz czy on z urzędu czy z ratusza czy ze sklepu spożywczego, na prawdę swiat konfidentów
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Pracownicy ostrołęckich urzędów w godz. pracy na zakupach!

Post autor: Michał »

Głodni są to idą na zakupy sobie coś do jedzenia kupić. Konfident z Ciebie niesamowity... Chyba Cię w szkole nie lubili albo interes Ci nie idzie...
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Pracownicy ostrołęckich urzędów w godz. pracy na zakupach!

Post autor: palipies »

wolf7777 pisze:Witam,zastanawiam sie dlaczego pracownicy ostrolęckich urzędów i instytucji(oczywiście nie wszyscy) w czasie godzin pracy wychodzą sobie na zakupy. Prowadzę działalność na starym mieście i nagminnie widzę jak chodzą codziennie na zakupy. Chyba za dobrze mają!!!
Chyba ktoś powinien się tym zająć.

Prowadząc działalność również jesteś w pracy,mimo iż możesz się bronić tym,że sam sobie zakres czasu ustalasz,ale zapewne też się zdarzy pójść po coś do sklepu,nieprawdaż?
Nawet,gdyby mieli za dobrze to co z tego?Zazdrościsz?.."zawiść, zazdrość zamiast starać się mieć więcej,tylko myślisz żeby inni mieli mniej"
Po co siejesz ferment?
Ktoś powinien się zająć,ale tobą.
wolf7777
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 23 mar 2009, 15:52

Re: Pracownicy ostrołęckich urzędów w godz. pracy na zakupach!

Post autor: wolf7777 »

Tak ,zazdroszczę szczególnie wtedy gdy to moje podatki utrzymują panie z urzędu ,które chodzą po sklepach i mówią że im się nudzi w pracy więc wychodzą po sklepach połazić!!!!! PARANOJA DOSŁOWNIE,TAKIE COŚ NIE MA MIEJSCA W NORMALNYCH KRAJACH!!!! ALE DLA MNIE MOGĄ SE CHODZIĆ. :ass:
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Pracownicy ostrołęckich urzędów w godz. pracy na zakupach!

Post autor: Infom »

już ty wiesz czy chodzą w innych krajach czy nie zbadałeś kazde państwo , a jak chesz byc otrzymywany z moich podatków , zgłoś się do pracy do urzędu może potrzebują osoby i wtedy też bedziesz mogł sobie wychodzić , a nie jak zapewne nie mozesz wyjsc bo szkoda ci hajsu na pracownika i sam siedzisz w swojej klitce gdzies na miescie i wciskasz buty z chin elo
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Pracownicy ostrołęckich urzędów w godz. pracy na zakupach!

Post autor: palipies »

po części staram się ciebie zrozumieć i widzę jaki ty sens tego widzisz,ale w takim wypadku nie jest to ich wina tylko pracodawcy-jeżeli się nudzą i to notorycznie to może jest za dużo etatów,natomiast samo wyjście do sklepu po jedzenie/papierosy/etc. wg mnie jest czymś najnormalniejszym w świecie-na 8h pracy przysługuje 40 min. przerwy.
Marinero100
starszy szeregowy
Posty: 98
Rejestracja: 08 lut 2006, 17:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Pracownicy ostrołęckich urzędów w godz. pracy na zakupach!

Post autor: Marinero100 »

W Polsce na 8 godz pracy, ustawowo przysługuje 15 min przerwy :wink:
Pan Kracy
kapral
Posty: 114
Rejestracja: 07 cze 2009, 21:20

Re: Pracownicy ostrołęckich urzędów w godz. pracy na zakupach!

Post autor: Pan Kracy »

No i mamy nowego bolszewika-czekistę który tropi szkodnictwo,bumelanctwo i sabotaż w instytucjach państwowoych.Ot, taki dzisiejszy ,kieszonkowy, Feliks Edmundowicz Dzierżyński.Co za wstrętny typ, który śledzi ludzi .Człowieku ,twoja zawiść jest porażająca.Piszesz,że pracownicy "mają za dobrze".Tak strasznie cię to boli i gryzie,że matka czy ojciec w wolnej chwili zrobią zakupy do domu?Lecz się.
maniek290
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 08 paź 2005, 19:08
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Pracownicy ostrołęckich urzędów w godz. pracy na zakupach!

Post autor: maniek290 »

Jak idę do urzędu załatwić jakieś sprawy i mi mówią że trzeba czekać bo urzędnik wyszedł lub pani mi mówi że na załatwienie ma z urzędu x-czasu a wystarczy kliknąć ikonkę w kompię i byłby papierek u mnie w ręku Ale nie pani jedna lub druga idzie na zakupy(po fajki lub jedzenie chodzą za drogę bo tam mają sklep) lub coś jedzą w biurze to mnie szlak trafia. A czym bliżej świąt tym urzędasów więcej namieście …..
wolf7777
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 23 mar 2009, 15:52

Re: Pracownicy ostrołęckich urzędów w godz. pracy na zakupach!

Post autor: wolf7777 »

Powiem jak do bu... ze wsi: pokażcie mi robotę legalna gdzie teraz przerwa jest wieksza niz 15 minut!!!! Poza tym kto w czasie pracy może opuszczać swoje miejsce pracy???? To moze lekarz albo policjant też sobie wyjdą połazić po sklepach bo im sie nudzi a pacjent lub poszkodowany sam sobie poradzi???/!!!!!!!!!!
Znam przypadek gdzie urzędnik w Holandii za to tylko że nie obsłużył w kulturalny sposób petenta został zwolniony!!! A u nas idzie sie do urzędu i trzeba czekać bo urzędas pije kawkę i bułeczkę wcina albo lata po sklepach!!!!Paranoja!!!! Powiedzenie: POLSKA TO DZIWNY KRAJ nadal jest aktualne .Wypinam na was :ass: na tych którzy nie rozumieja o co mi chodzi.A bolszewikiem nie jestem,Moja rodzina wiele przeszla podczas wojny II i W CZASIE KOMUNY. Komuna to teraz nadal panuje tylko trochę inaczej. :ass:
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Pracownicy ostrołęckich urzędów w godz. pracy na zakupach!

Post autor: kasia pelasia »

Pracuję blisko sklepu z używaną odzieżą na ul. Kościuszki i widzę jak regularnie w godzinach pracy urzędniczki z UM chodzą do tego sklepu, wychodzą zdecydowanie później niż po 15 minutach. Są to zazwyczaj te same osoby. Ach ciałoby sie miec taką pracę.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Pracownicy ostrołęckich urzędów w godz. pracy na zakupach!

Post autor: Michał »

Chciałabyś mieć? Złóż podanie... Może Cie przyjmą i nie będziesz marudziła... wolf7777 nie pij tyle kawy bo Ci ciśnienie skacze.
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Pracownicy ostrołęckich urzędów w godz. pracy na zakupach!

Post autor: kasia pelasia »

Nie przyjmą mnie, nie jestem katechetka, do Kościoła rzadko zaglądam, PISu nie lubię, Kotowski i Czartoryski nie są moja rodziną ani znajomymi.
boo
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 10 cze 2005, 6:09

Re: Pracownicy ostrołęckich urzędów w godz. pracy na zakupach!

Post autor: boo »

a mi sie wydaje że przesadzacie..
ODPOWIEDZ