szukam.... psychiatry.

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
gosiakowa_19
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 02 gru 2009, 16:41

szukam.... psychiatry.

Post autor: gosiakowa_19 »

tylko że ja tak na poważnie. mam problemy. tylko nie żaden psycholog, tylko psychiatra. macie jakiś zaufanych? na jakiej zasadzie wizyty? płaci się? proszę o pomoc..
netespl
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 02 gru 2009, 17:31

Re: szukam.... psychiatry.

Post autor: netespl »

Dr Pokraśniewicz, przyjmuje w Handlowcu, vis-a-vis miejsca gdzie była kiedyś Baszta. Płaci się za wizyty, niestety nie jestem w stanie podać kwoty.
gosiakowa_19
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 02 gru 2009, 16:41

Re: szukam.... psychiatry.

Post autor: gosiakowa_19 »

oj. nie stać mnie by płacić za wizyty ;/

a jakiś u którego się nie płaci? jakaś poradnia, nie wiem...
soriso
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 cze 2008, 22:04

Re: szukam.... psychiatry.

Post autor: soriso »

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
kamczatka
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 sty 2007, 21:49

Re: szukam.... psychiatry.

Post autor: kamczatka »

Jeżeli mogę od siebie wtrącić trzy słowa, to bardzo proszę o przeczytanie mojej wypowiedzi.
Psychiatra to lekarz kliniczny, który zdiagnozuje u Ciebie chorobę i przepisze leki.
Nie wiem, z jakim problemem chcesz się udać do psychiatry, ale ja najpierw poszłabym do psychoterapeuty, który pracował w szpitalu klinicznym. To lekarz, który na podstawie bardzo szczegółowego wywiadu stwierdzi, czy rzeczywiście potrzebujesz leków psychoaktywnych, czy też przeciwnie, wystarczy dobra psychoterapia i będzie po problemie.
Często zdarza się, że psychoterapeuta określa Twój typ osobowości i na tej podstawie jest w stanie zaproponować Ci pewne rozwiązania, za pomocą których będziesz potrafiła poradzić sobie z problemem sama. Znam kilka przypadków, szczególnie ludzi - ekstrawertyków, którzy po dwóch spotkaniach wiedzieli, jak poradzić sobie z zaistniałym problemem natury psychicznej i nie potrzebowali psychoterapii czy też leczenia farmaceutykami. Jeżeli chcesz się czegoś więcej dowiedzieć - pisz do mnie na PRIV. Z przyjemnością udzielę wszelkich informacji jak i pomogę w zaistniałej sytuacji zupełnie anonimowo.
gosiakowa_19
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 02 gru 2009, 16:41

Re: szukam.... psychiatry.

Post autor: gosiakowa_19 »

dziękuję za odpowiedzi. jestem w złym stanie psychicznym już od kilku lat, to nie jest tak, że nagle stwierdziłam, że mi źle. wiem, że jest coś ze mną nie tak, nie tylko ja to widzę, ale i moi najbliżsi, jakiś czas pisałam z jednym specjalistą (nie pamiętam z specjalistą konkretnym specjalistą pisałam, czy psychiatra, czy psychoterapeuta. nawiązałam z nią kontakt z pewnego forum medycznego) i to ona właśnie zasugerowała psychiatrę. wiem, że internet nie może zapewnić żywego kontaktu- ale nie dałam rady więcej, jedynie internetowo. teraz będę próbowała się powoli leczyć.. mój problem to nie ekstrawersja, na pewno. do psychologa za żadne skarby nie pójdę- próbowali zrobić ze mnie w skrócie emo. :shock: bo niby jakie problemy może mieć nastolatek? chłopak/dziewczyna rzuci, ewentualnie mama krzyczy za złe ocenki. :ble: proszę teraz tylko nie pisać że musiałam trafiać na złych psychologów, a może to ja coś sobie dopisuję, że przesadzam. nie pójdę psychologa.

no cóż, jeszcze raz dziękuję za porady. być może szkolny pedagog mi pomoże. a jeśli w końcu trafię do psychiatry i stwierdzi on, że lepiej żebym poszła do psychoterapeuty- zapewne pójdę.
i-wa
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 03 gru 2009, 10:28

Re: szukam.... psychiatry.

Post autor: i-wa »

napisz jakie masz objawy/wiem że to trudne ,bez tego to ciężko coś poradzić. A jeśli chodzi o psychiatre to jest w budynku MEDITRANSU w przychodni Femina na I piętrze pokój chyba 106, nie jestem pewna telefonu do rejestracji 0297648370 zadzwoń i sprawdz.,przyjmuje tam doktor ĆWIKŁA, jak masz pytania to pisz
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: szukam.... psychiatry.

Post autor: kasia pelasia »

Przychodnia Zdrowie w Olszewo Borkach, pani Piwiwarska z Łomży, podobno świetny lekarz.
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Re: szukam.... psychiatry.

Post autor: robertdeniro »

Również polecam lekarza w Olszewo - Borkach. Świetny. Pomógł mojej koleżance. Dziewczyna była w fatalnym stanie od wielu, wielu lat. W ciągu paru miesięcy i wielu wizyt właśnie u tego lekarza moja koleżanka stanęła na nogi, naprawdę.
danuta
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 sty 2010, 21:49

Re: szukam.... psychiatry.

Post autor: danuta »

Ja również szukam jakiegoś dobrego psychoterapeuty dla osoby dorosłej i najlepiej w Ostrołęce. Znacie takiego? Ile kosztują takie wizyty? Orientuje się ktoś?
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: szukam.... psychiatry.

Post autor: palipies »

w handlowcu jest lek. psychiatra J. Pokraśniewicz i na Rejtana? w bloku naprzeciwko poczty od strony zachodniej lekarz z tego co pamiętam nazywa się Bohdziewicz,ale ile wizyta kosztuje to nie mam pojęcia,gdyż nigdy nie korzystałem,ale wydaje mi się,że od 50 do 100 zł za wizytę.
gosiakowa_19
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 02 gru 2009, 16:41

Re: szukam.... psychiatry.

Post autor: gosiakowa_19 »

dziękuje za wszystkie odpowiedzi. panią Piwowarska mi poleciła mój psycholog, tylko ze zadzwoniłam tam i okazało się ze już tam ta pani nie pracuje.. lekarz rodzinny mi polecił panią Piekarska, tez z Lomzy. mówiła ze jest świetna i bardzo sympatyczna. cóż zadzwonię umówimy się. tez w borkach, w ramach nfz, co jest bardzo dużym plusem!

pozdrawiam cieplo
rosita33
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2010, 14:20

Re: szukam.... psychiatry.

Post autor: rosita33 »

witam
szukam psychiatry.najlepiej jakiehcialabym cos doklaggos dobrego.ktos napisal ze psychiatra cwikla jest dobra.chcialabym zeby ktos mi napisal w jakich problemach ta lekarka zwykle pomaga ludziom?slyszalam ze przyjmuje lekarz psychiatra kremarewicz, ktos wie czy jest dobra?
gosiakowa_19
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 02 gru 2009, 16:41

Re: szukam.... psychiatry.

Post autor: gosiakowa_19 »

pani Bożena Ćwikła, zna ktoś? czy na fundusz są wizyty? PROSZĘ O ODPOWIEDŹ!!
sasanka1
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 21 cze 2009, 21:13

Re: szukam.... psychiatry.

Post autor: sasanka1 »

Pani Pokrasniewicz bardzo sympatyczna kobieta wykazuje zainteresowanie pacjentem moja mama byla kilka dni temu u niej z objawami depresji 4 dni i leki juz zaczynaja dzialac na efekty jeszcze za wczesnie ale wizyta trwala okolo 1 h

Ogolnie zadowolenie z wizyty

Bohdziewicz strasznie nieprzyjemny rozmawiajac z nim o chorej stwierdzil ze nie moze teraz rozmawiac - ogolnie olanie sprawy
karola86
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 06 gru 2010, 21:57

Re: szukam.... psychiatry.

Post autor: karola86 »

Szukam dobrego psychiatry na NFZ.
Ktoś wie czy dr Pokraśniewicz przyjmuje na NFZ?
bella___
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 05 sty 2011, 12:04

Re: szukam.... psychiatry.

Post autor: bella___ »

gosiakowa jesli masz jakis tel. do tej doktor piekarskiej napisz proszę....
karola86
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 06 gru 2010, 21:57

Re: szukam.... psychiatry.

Post autor: karola86 »

Ma ktoś jakieś informacje na temat psychiatry na Borkach? Szukam dobrego psychiatry na NFZ.
ODPOWIEDZ