Trance event

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
flower
starszy szeregowy
Posty: 50
Rejestracja: 12 lip 2007, 18:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Trance event

Post autor: flower »

Witam,
Od nie dawna zastanawiam sie czy nie mozna byloby zorganizowac w naszym miescie jakiegos "trancowego" eventu. Typowa letnia impreza pod golym niebem, ogrodzony teren i oczywiscie płatna bo tylko wtedy mozna cos konkretnego ogarnac. Nowogród dał rade (COLOURS OF SOUNDS) wiec mysle ze i u nas wypaliloby cos takiego. Co o tym sadzicie???
sveika
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 08 cze 2008, 20:25

Re: EVENT!!!

Post autor: sveika »

Jestem w 100 % za. W Nowogrodzie było na poziomie, więc również uważam iż Ostrołęka mogła by dać radę :D
yardoi9
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:13

Re: Trance event

Post autor: yardoi9 »

he ja się pisze na 120% jeżeli coś takiego będzie z mega oświetleniem z gwiazdami na poziomie to będzie sporo ludzi.
ja proponuje
rank1
joop
fafaq
Simon Patterson
Eddie Halliwell :wink:
Kamilzil777
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 15 wrz 2009, 14:44

Re: Trance event

Post autor: Kamilzil777 »

ja to bym wolał muzykę hardstyle :) Byłoby EXTRA ;)))));p i do tego jakichś fajnych djotów zaprośić. (oczywiście jestem za mega wielkim oswitleniem.
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: Trance event

Post autor: hempgru »

jestem za ! naprawde fajna sprawa
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Trance event

Post autor: Y@rosh »

podobno house jest teraz w modzie :faja:
yardoi9
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:13

Re: Trance event

Post autor: yardoi9 »

house moze i w modzie le rok temu teraz króluje trance i hardstyle a i tak ty sie nie wkręcisz na event wiec mysle ze trance zakróluje na eventach :devil:
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Trance event

Post autor: Y@rosh »

yardoi9 pisze:house moze i w modzie le rok temu teraz króluje trance i hardstyle
tak tak.. masz rację w 0% ale spoko.. widzę że żyjesz w innym świecie...... swoim świecie :roll:
yardoi9 pisze:tak ty sie nie wkręcisz na event
w lato na pewno wyślę ci specjalne zaproszenie....
GlowA pisze:rance już od dawna jest w cieniu u na w PL myślę że jeszcze trochę to potrwa bo jak zawsze jesteśmy w tyle choć już widać zmiany
zgadzam się 8)
Awatar użytkownika
Komiksowy Zuoczyńca
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 24 paź 2009, 11:13
Lokalizacja: Rzekuń/Ostrołęka/Olsztyn

Re: Trance event

Post autor: Komiksowy Zuoczyńca »

prawda jest taka: Ostrołęka nie dała by rady.
to jest miasto disco-polo i tyle. w 2006 przyjechali Kyau & Albert do ostoi - kolesie z pierwszej setki dj-ów na świecie (jedzą tego waszego Joopa i Fafaqa na śniadanie) no i co? przyszło jakieś 80 osób, jeszcze pewien dj-organizator poleciał w kulki z kasą i gwiazd w ostrołęce nie uświadczymy pewnie;) taki Halliwell to bierze kasy tyle, że radni musieli by się złożyć, ale spoko, żyjcie dalej swoimi (sanrajsowymi) marzeniami, tutaj nie ma opcji.

tak, trance sie sku*wił przez ostatnie lata, gdzie stare dobre brzmienie? na emetrójkach i w pamięci;)
ODPOWIEDZ