Jakiej pizzerii brakuje w Ostrolece?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
pawelw
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 lut 2010, 19:54

Jakiej pizzerii brakuje w Ostrolece?

Post autor: pawelw »

Jak w temacie. Prosilbym Was o wypowiedzi jaka pizze widzielibyscie w Oce? Pytanie dotyczy oczywiscie pizzerii sieciowych.
fermik1987
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 30 gru 2009, 16:32

Re: Jakiej pizzerii brakuje w Ostrolece?

Post autor: fermik1987 »

Przede wszystkim brakuje telepizzy (jest w Łomży oraz Ciechanowie) no i Dominium jest niezła jak w wawie jestem to czasami z ich usług korzystam:) o pizzhut nie wspomne bo raczej ta sieciowka sie nie interesuje takimi miastami jak O-ka czy Łomża (zbyt mało mieszkańców) no ale z pizzyhut nie korzystam zbyt tłuste te pizze w tej sieciowce sa....
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Jakiej pizzerii brakuje w Ostrolece?

Post autor: Mawashi »

Dla mnie Dominium jest OKROPNA.

Pizza Hut jak najbardziej ok.
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: Jakiej pizzerii brakuje w Ostrolece?

Post autor: hempgru »

a ja bym chciał KFC.. jak dla mnie dobre jedzonko i zdecydowanie jestem za tym by takie coś w Ostrołęce powstało
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Jakiej pizzerii brakuje w Ostrolece?

Post autor: palipies »

jak dla mnie telepizza jest najgorszą zmożliwych,szkoda mi słów,żeby opisać,jak bardzo mi nie smakuje,natomiast wydaje mi się,że miałaby rację bytu Dominium,która mi b. smakuje.
pawelw
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 lut 2010, 19:54

Re: Jakiej pizzerii brakuje w Ostrolece?

Post autor: pawelw »

na KFC czy pizze Hut to nie ma co liczyc raczej jak wspomiano wczesniej telepizza lub dominium.
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Re: Jakiej pizzerii brakuje w Ostrolece?

Post autor: rbk »

dominium jak dla mnie porazka smaku... jedynym plusem sa atrakcyjne ceny dla studentów mojej uczelni :lol: Wolałbym telepizze w ostrolece, nie wspominajac o pizza hut i kfc:)
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
baryłka
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 18 cze 2008, 21:37
Lokalizacja: Oka/Wawa

Re: Jakiej pizzerii brakuje w Ostrolece?

Post autor: baryłka »

Po co nam n-ta pizzeria? Mało Wam jeszcze? Mamy: Da Grasso, Pizza Rica, NYCP, Niedźwiadek, Avalon, Diavollo, American...
Wg mnie większą rację bytu miałyby subway albo freshpoint...

A propos pizzeri. Dominium jest okropna w smaku, dodatki są nieświeże; Pizza Hut nie otworzy swojego oddziału w dziurze jaką jest Ostrołęka, oni nie są tak zdesperowani jak McDonalds. Tele Pizza jest zbyt droga na to, co oferują...
pawelw
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 lut 2010, 19:54

Re: Jakiej pizzerii brakuje w Ostrolece?

Post autor: pawelw »

baryłka pisze:Po co nam n-ta pizzeria? Mało Wam jeszcze? Mamy: Da Grasso, Pizza Rica, NYCP, Niedźwiadek, Avalon, Diavollo, American...
Wg mnie większą rację bytu miałyby subway albo freshpoint...

A propos pizzeri. Dominium jest okropna w smaku, dodatki są nieświeże; Pizza Hut nie otworzy swojego oddziału w dziurze jaką jest Ostrołęka, oni nie są tak zdesperowani jak McDonalds. Tele Pizza jest zbyt droga na to, co oferują...

Telepizza otwiera swoje oddzialy w miastach powyzej 40 tys ludnosci... A ceny w Telepizzy- biorac pod uwage promocje sa bardzo atrakcyjne.
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Jakiej pizzerii brakuje w Ostrolece?

Post autor: genabisSs »

jak dla mnie to brakuje Dominium (szczególnie tej z 40% zniżką dla studentów w akademikach), obecne da grasso... "kiepścizna"..
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Jakiej pizzerii brakuje w Ostrolece?

Post autor: kasia pelasia »

Jak dla mnie nie brakuje żadnej, wybór mamy niezły. Ja osobiście preferuję Avalon i Da Grasso.
Awatar użytkownika
MITRYL
szeregowy
Posty: 39
Rejestracja: 21 paź 2006, 20:49

Re: Jakiej pizzerii brakuje w Ostrolece?

Post autor: MITRYL »

jak dla mnie to Diavolo wypas placki robią ewentualnie NY.co do da grasso to sosy ok a reszta taka sobie a brakuje nam ...jak zwykle czegoś innego by sie spróbowało
ODPOWIEDZ