radio oko ;)

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

radio oko ;)

Post autor: samanta »

słuchacie radia oko? ja to robię dosyć często i nie mogę się nadziwić pracującym tam spikerom. nie macie pojęcia ile można popełnić błędów czytając krótką zapowiedź! mnie osobiście przeraża brak profesjonalizmu prezentowany tam. szkoda, bo jedyne lokalne radio. co myślicie na ten temat? zdarzyło wam się kiedyś usłyszeć coś zabawnego, dziwnego, bzdurnego itp? jeśli tak, piszcie!!!
virute
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 14 sty 2010, 13:51
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: radio oko ;)

Post autor: virute »

Masz rację w 100%. Radio oko to żal... Ja gdy wytrzymuje słuchając tego radia 10 min. :) Potem mnie aż wykręca... okropna amatorszczyzna... jak dzieci w szkole które czytają czytankę... jąkanie, dukanie, ciągle pomyłki, zero profesjonalizmu, za dużo gadania za mało dobrej muzyki... szkoda gadać... to już nie jest radio...
PARADOKS ZWIĄZKU...
Dopiero po rozstaniu mówicie sobie prawdę...
boo
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 10 cze 2005, 6:09

Re: radio oko ;)

Post autor: boo »

Bez przesady- dla mnie najważniejsze że w ogóle mamy jakieś regionalne radio, gdzie można posłuchać wiadomości z regionu. Kiedyś Karpińczuka z Oka słyszałem w radiu Wawa więc myśle, że aż tak źle z tymi spikerami nie jest :wink: Przynajmniej jest jakiś wzór do naśladowania :wink:
baryłka
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 18 cze 2008, 21:37
Lokalizacja: Oka/Wawa

Re: radio oko ;)

Post autor: baryłka »

W radio oko mega rozbrajające są ogłoszenia matrymonialne typu "młody, przystojny ostrołęczanin pozna atrakcyjną dziewczynę do 25 roku życia. Tylko orange" :)hahahahahah!
tynka
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 21 lip 2009, 22:37

Re: radio oko ;)

Post autor: tynka »

Wieeceeeeej doooobrej muuuuuzyki !!! mniej gadania.
Tubylec
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:45
Lokalizacja: O-ka

Re: radio oko ;)

Post autor: Tubylec »

Najbardziej "niesmaczne" podczas prowadzenia audycji jest chrząkanie i częste powtarzanie "yyyyyy.....", "yyyyyy....." gdy nie można zebrać myśli. Powinni popracować nad tym. Bardzo by to podniosło poziom.
fm
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 22 mar 2006, 8:50

Re: radio oko ;)

Post autor: fm »

Właśnie trwa przełączanie nadajnika z wieży przy Kopernika na Ławy.
Właśnie mamy szumy i chwilowe przerwy z tym związane.
Przepięcie nadajnika ma potrwać do wtorku.
Teoretycznie zasięg z wieży w Ławach powinien być nieco lepszy.
domel59
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 25 sie 2008, 16:24

Re: radio oko ;)

Post autor: domel59 »

fm pisze:Właśnie trwa przełączanie nadajnika z wieży przy Kopernika na Ławy.
Właśnie mamy szumy i chwilowe przerwy z tym związane.
Przepięcie nadajnika ma potrwać do wtorku.
Teoretycznie zasięg z wieży w Ławach powinien być nieco lepszy.
I co myślicie, że to pomoże?? To wy decydujecie ile będzie basu czy sopranu leciało w naszych radiach, a tym czasem macie taki przester, że aż się słuchać nie chce. Dla przykładu Rmf Fm u mnie w samochodzie leci tak jak z płyty, czysto, na wysokim poziomie. Puszczacie utwory z netu, pliki mp3 o bardzo kiepskiej kompresji co niestety da się słyszeć i to bardzo. Wątpię, żeby po zmianie nadajnika coś się zmieniło.
fm
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 22 mar 2006, 8:50

Re: radio oko ;)

Post autor: fm »

Jak narazie zmienił,się tylko RDS.Wyświetlany jest wykonawca i nazwa utworu jaki leci na antenie.
Jakość bez zmian -TRAGEDIA.
Takie stacje nie powinny blokować eteru i oddać częstotliwość stacjom typu RMF MAXXX czy Eska
Tubylec
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:45
Lokalizacja: O-ka

Re: radio oko ;)

Post autor: Tubylec »

Poziom sygnału audio bardzo niski. Po przełączeniu z innej stacji na OKO muszę zwiększać głośność prawie dwukrotnie. Po za tym audio trzeszczące jakby nadajnik nie stał w częstotliwości lub jakieś przesterowanie wzmacniacza :?:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: radio oko ;)

Post autor: Qrzysio »

A mi od kilku dni Radio "Oko" nie działa w samochodzie. Prawdopodobnie zmienił się kod RDS i chyba muszę wyszukać stację ponownie - ktoś wie czy tak to właśnie wygląda?
fm
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 22 mar 2006, 8:50

Re: radio oko ;)

Post autor: fm »

Qrzysio pisze:A mi od kilku dni Radio "Oko" nie działa w samochodzie. Prawdopodobnie zmienił się kod RDS i chyba muszę wyszukać stację ponownie - ktoś wie czy tak to właśnie wygląda?
Tak zmienił się kod PI,trzeba wyszukać ponownie 88,5 MHz i zaprogramować.
Poprawił się trochę poziom sygnału,
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: radio oko ;)

Post autor: Qrzysio »

Wczoraj jakość była jeszcze tragiczna, ale dziś już ok.
ziomalus80
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 gru 2009, 11:28

Re: radio oko ;)

Post autor: ziomalus80 »

większość spikerów jest strasznie smutna, są przejęci tym co mówią jak beton,mowa jak na pogrzebie, drżący i stękający głos jakby klocka gubili na zaparciu :) więcej profesjonalizmu Panie i Panowie:)
ODPOWIEDZ