cena za 1 metr glazury

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

cena za 1 metr glazury

Post autor: justek »

Witam
interesuje mnie ile teraz placi sie za polozenie 1 metra kwadratowego glazury np. w łazience
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
kat
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2009, 11:51

Re: cena za 1 metr glazury

Post autor: kat »

Za metr 30 35zl ale nikt nieche robic z metra licza od pomieszczenia, za lazienke 6m2 trzeba zaplacic ok 6 tys
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: cena za 1 metr glazury

Post autor: palipies »

"chcesz ze mnie kpić"?
za 6m2-6tys zł?
ja za pomalowanie,ułożenie płytek w kuchni i łazience oraz ścianki/tapety etc. zapłaciłem 11000-mieszkanie 48m2
Gdyby ktoś mi zaproponował 6 tys. za 6m2 wolałbym sam do skutku próbować dobrze ułożyć nawet,gdyby mnie to więcej wyszło.
Idąc takim tokiem myślenia po co zostawać informatykiem,prawnikiem,lekarzem,inżynierem-to nie ma sensu(patrząc przez pryzmat pieniędzy rzecz jasna)
Zrobisz 5 łazienek w miesiącu i masz 30 tysi.
Jola447
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 08 sie 2009, 13:07

Re: cena za 1 metr glazury

Post autor: Jola447 »

MOJA MAMA Z REMONT CAŁEGO MIESZKANIA PŁYTKI W ŁAZIENCE KUCHNI CEKOLOWANIE I PANELE ZAPŁACIŁA 8000. MIESZKANIE 32M2. I NAPRAWDĘ DOBRZE ZROBIONE
słońce
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 23 lis 2009, 21:22

Re: cena za 1 metr glazury

Post autor: słońce »

z tego co się ostatnio dowiedziałam to 40 zł za metr + dodatki
kat
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2009, 11:51

Re: cena za 1 metr glazury

Post autor: kat »

Wlasnie tyle mi policzyl majster z ogloszen na tej stronie, zapomialem dopisac ze to koszt z podwieszeniem sufitu.
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: cena za 1 metr glazury

Post autor: palipies »

"Nie daj zrobić się w (....)"
Możliwe,że układał płytki w pałacu Backingham królwej Elżbiecie lub przeprowadzał renowacje w Luwrze,przecież taka cena jest niedorzeczna,najlepiej jak byś miał poleconą osobę i przy takiej kwocie,z resztą bez względu na nią proponuję podpisanie umowy,w której taki 'fachowiec' w przypadku rażąco złego wykonania lub innych sytuacji,które powstały z jego winy,a rzutują na cały wygląd zobowiązuje się do naprawienia usterki/wady
ze swojej kieszeni.Szukaj dalej,chyba że nie żał zapłacić Tobie za 6m2-6tys.
Zazwyczaj niestety jest tak,że dobry fachowiec ma zajęte terminy na dosyć długo "do przodu" czasami nawet 4 miesiące,więc niekoniecznie warto tak długo czekać,ale też nie ma sensu brać osoby niesprawdzonej,która żąda ceny takiej,jak świetny specjalista.
Awatar użytkownika
Stacja-NET
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 28 wrz 2007, 20:23

Re: cena za 1 metr glazury

Post autor: Stacja-NET »

U nas majster brał 22zł za metr kw. układanie gresu na podłodze i 5zł za metr bieżący cokoliku.

4 pomieszczenia o łącznej powierzchni ok. 45m. kw..

Zrobił jeszcze szlachetną kostkę brukową i płytki betonowe po 20zł za metr kw. i schody na zewnątrz.

Polecamy, fachowo i tanio.
Efekty pracy można zobaczyć w naszym biurze.

Telefon do majstra 692 968 608 Nakielny.
INTERNET światłowodowy, TELEWIZJA -> Stacja-NET.pl
ODPOWIEDZ