Gdzie znajdę tapicera?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
seminka
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 mar 2009, 7:34

Gdzie znajdę tapicera?

Post autor: seminka »

Poszukuję tapicera mebli. Za wszelką sugestię będę ogromnie wdzięczna!!!
Pozdrawiam!
Pedro
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 08 maja 2007, 15:00

Re: Gdzie znajdę tapicera?

Post autor: Pedro »

Mi robił p. Andrzej Rak. Zapodziałem gdzieś nr telefonu, ale szyld wisi na Kościuszki za apteką, wejście jest od drugiej strony (nie wiem, jak nazywa się ta ulica, pomiędzy Gomulickiego a Kościuszki).
Zrobił nieźle, choć przyznam, że mógłby lepiej. Nie zdziera.

Jest jeszcze drugi, na Hallera w barakach PSS z boku. Był u mnie na wycenie. Nie wiem, jak robi (twierdził, że jest "najlepszy"), ale zaśpiewał sobie dwa razy tyle co Rak.

Jest jeszcze jeden w Laskowcu (chyba znalazłam w internecie), ale ten ma ograniczone obicia, z tego co pamiętam.
Szuryga
starszy szeregowy
Posty: 98
Rejestracja: 06 mar 2006, 18:29
Lokalizacja: Rzekuń

Re: Gdzie znajdę tapicera?

Post autor: Szuryga »

Jeszcze był tapicer w takiej bocznej uliczce na przeciwko lokalu pod papugami.

Pan Rycak też tapicer 514 546 876 zreszto temat juz był na forum wystarczy poszukac
SKIFCHLIZ
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie znajdę tapicera?

Post autor: Qrpiana »

Jeśli chodzi o Raków to wchodzi się do nich od ul. Skrytej - ale jak się zdecydujesz to dopilnuj by pracę wykonał Andrzej a nie jego brat Zbyszek.

Dobry tapicer jest też w miejscowości Nakły za Olszewo - Borkami - Piersa Antoni - robi naprawdę dobrze i nie drogo. (niestety nie posiadam do niego kontaktu)
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Re: Gdzie znajdę tapicera?

Post autor: hAeS »

w Olszewce, robi to co jest w Dylewie.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie znajdę tapicera?

Post autor: sKaLpeL »

ja polecam tapicera z osiedla Pomian w Ostrołęce, jak jedzie się ulicą Goworowską w kierunku Goworowa to po prawej stronie powinien być szyld, bo on mieszka właśnie w pierwszym domu od ulicy, ale nie pamiętam dokładnego adresu
kobra
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 03 mar 2010, 11:16

Re: Gdzie znajdę tapicera?

Post autor: kobra »

Qrpiana pisze:Dobry tapicer jest też w miejscowości Nakły za Olszewo - Borkami - Piersa Antoni - robi naprawdę dobrze i nie drogo. (niestety nie posiadam do niego kontaktu)
potwierdzam. Znajomy korzystał i robota wyszła solidnie za przyzwoite pieniądze.
Cezcym
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2019, 7:48

Re: Gdzie znajdę tapicera?

Post autor: Cezcym »

Stanowczo nie polecam tapicera z Nakły gmina Olszewo Borki. Oddałem do regeneracji boczek drzwi który miał do wymiany tylko obicie materiałowe a otrzymałem boczek który po regeneracji nie nadaje się do niczego. Brudny od kleju pomarszczony . Jednym słowem syf a nie robota. Tak tego nie zostawię.
ODPOWIEDZ