Ceny w BILLA

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
pech
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 25 lip 2007, 16:19

Ceny w BILLA

Post autor: pech »

Jak to mozliwe ze cena mleka Milandia 2% w Billi wynosi 2,49 a nieopodal w sklepie osiedlowym 2,10, lub np. serek kurpiowski w billi 1.99 a w małym sklepiku 1,40 !!!, Macie może podobne skojarzenia,
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Ceny w BILLA

Post autor: Infom »

możliwe bo to inny sklep , ceny każdy ma takie jakie chce, kupuj tam gdzie najtaniej
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: Ceny w BILLA

Post autor: hempgru »

prawo rynku kolego :)
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Ceny w BILLA

Post autor: kasia pelasia »

Już dawno zauważyłam, że ceny w Billi są często dużo wyższe niż w innych sklepach, dlatego pożegnałam się z nią bez żalu.
Pelikan
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 13 gru 2009, 17:18

Re: Ceny w BILLA

Post autor: Pelikan »

Z tego powodu zrezygnowałam z zakupów w Billi :) Porównując do cen w Biedronce czy nawet Stokrotce cena produktu jest zazwyczaj wyższa o 1-2zł :?
emil438
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 11 maja 2009, 22:47

Re: Ceny w BILLA

Post autor: emil438 »

ja też zrezygnowałem z zakupów w BiLLa jest drogo w porównaniu z biedronką czy Polo MArket
bolek23
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 mar 2010, 19:33

Re: Ceny w BILLA

Post autor: bolek23 »

Ok ,
Ale nie ma co porównywać billi do biedronki - są to zupełnie inne sklepy , z innym asortymentem (np znajdźcie mi coca-cole o poj. 1.75 w billi- nie ma , kukurydzę zrobioną przez bonduell dla biedronki o innej pojemności niż kukurydzę tej samej firmy w billi), więc nie ma czego porównywać.
Ogólnie najtańszym sklepem (tzn. z dobrymi cenami , świerzą wędliną) , jest POLO MARKET. Billa jest po prostu bardzo droga.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ceny w BILLA

Post autor: Mies »

jakis czas temu sprawdzalem ceny i np salata lodowa w billi kosztowala cos kolo 6 zl, w innych sklepach nawet 2. Normalnie zal ... ;/
Tubylec
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:45
Lokalizacja: O-ka

Re: Ceny w BILLA

Post autor: Tubylec »

Ogólnie ceny żywności w Polsce są drastycznie wysokie. Za godzinę pracy możemy sobie pozwolić na zakupy w ilości 1/10 tego co nasi unijni sąsiedzi za tę samą ilość pracy. Jeśli to się będzie utrzymywać to poziom życia w Polsce się nie podniesie. Powodem tego jest ilość pośredników w dystrybucji i ich "kosmiczne" marże. Zresztą nie tylko żywności to dotyczy. Efektem tego jest sytuacja, że jedna część społeczeństwa żyle w skrajnym luksusie a druga w skrajnej biedzie.
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ceny w BILLA

Post autor: Mies »

Jasne ze tak, ale powiem Ci drogi kolego, ze tak bardzo mowi sie o tym ze zycie w 100licy jest drogie, a prawda jest taka, ze zakupy spozywcze, ubrania itp oprocz "najczesciej" mieszkan w Wawce sa naprawde sporo tansze niz w Ostrolece. Mieszkalem tam 2 lata i na jedzenie ogolnie szlo mi naprawde duzo mniej kasy niz tutaj.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ