Vertigo Club - opinie, uwagi, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
LadyDill
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 24 lut 2010, 13:33
Lokalizacja: Ostrołęka

Vertigo Club - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: LadyDill »

Co myślicie na temat nowego klubu "Vertigo" ? jak podoba Wam się wystrój i muzyka w stylu lat '70 ? ;D
"Żyj mocno , kochaj mocniej i zachowaj twarz'' Sk
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Vertigo Club

Post autor: palipies »

hm,ciekawe,a gdzie znajduje się ów klub?
muzyka i klimat w stylu oldies bardzo mi odpowiadają,z tym że jestem ciekaw,jak to wygląda w tym miejscu,może napiszesz coś więcej.
LadyDill
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 24 lut 2010, 13:33
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Vertigo Club

Post autor: LadyDill »

Otwarcie było 24.04.2010 , czyli świeżutki lokal ;) . Ul. Farna 20 , (róg biblioteki pedagogicznej). Otwarty jest codziennie od godziny 12.00 . Byłam tam tylko raz ( na otwarciu ) i bardzo miło wspominam , fajny wystrój i lokal utrzymany w dobrym klimacie.
"Żyj mocno , kochaj mocniej i zachowaj twarz'' Sk
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Vertigo Club

Post autor: Michał »

W środku jest zakaz palenia?
quever
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2010, 12:39

Re: Vertigo Club

Post autor: quever »

Można palić. W środku pracuje klima i dzieki temu nie czuć wogóle dymu z fajek. Polecam ten klub, nieźle jest
Kamilzil777
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 15 wrz 2009, 14:44

Re: Vertigo Club

Post autor: Kamilzil777 »

Weźcie żal. To ma być klub, chyba pub :devil: wpadajcie w sobotę 1 maja o godz 21.00 do Alcatraz Club, zmieniony wystrój i cała reszta wiele atrakcji czeka na gości. ZAPRASZAM SERDECZNIE :D 8)
yardoi9
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:13

Re: Vertigo Club

Post autor: yardoi9 »

a po ile wstep w alcatraz i kto jest rezydentem mam nadizeje ze bedzie duzo trancu i house'a,
jezeli beda kłasc nacisk jak pisza na ochrone to bedzie spoko , i jezeli beda dobre balety z dobrymi dj-ami
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Vertigo Club

Post autor: palipies »

Kamilzil777 pisze:Weźcie żal. To ma być klub, chyba pub :devil: wpadajcie w sobotę 1 maja o godz 21.00 do Alcatraz Club, zmieniony wystrój i cała reszta wiele atrakcji czeka na gości. ZAPRASZAM SERDECZNIE :D 8)
Żalem jest styl twoich wypowiedzi,jeżeli można to górnolotnie w tym przypadku wypowiedzią nazwać.
ty utożsamiasz nazwę klub ze spędem bydła z okolicznych powiatów i grodów pod blaszaną konstrukcją,chłopakach z nażelowanymi włosami i dziewczynami w białych spodniach przytupujących do wixy,a to nie jest klub,masz mylne wyobrażenie o świecie,ale nic na to nie poradzę.
sprawdź sobie zdjęcia-masz dostęp do takiego daru jakim jest neostrada, prawdziwych klubów oraz ludzi,którzy tam są i niekoniecznie chodzi mi o fanów sun rise festival,chłopaczkach z tribalami i dziewczynami w białych kozakach i tipsach.
Kamilzil777
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 15 wrz 2009, 14:44

Re: Vertigo Club

Post autor: Kamilzil777 »

Palipes pytał sie ktoś ciebie o zdanie, nigdy sie tobie nic nie podoba ?? Co z tego ze jest pod blaszana konstrukcja, liczy sie wnetrze, ale przedewszystkim bezpieczenstwo. Tobie sie by najlepiej podobalo jakby wszyscy byli w garniturach. A o klubach wiem napewno wiecej niz ty. 8)
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Vertigo Club

Post autor: palipies »

Jedną z idei istnienia forum jest to,że nikt o zdanie pytać się mnie nie musi.
ok cieszę się,że będzie bezpieczniej i
nie wątpie,że wiesz więcej o klubach niż ja,jeżeli są to kluby typu alcatraz,wiadomo że każdy ma inne upodobania i mojej wypowiedzi co do galaxy by nie było,gdybyś ty żalem nie nazwał vertigo,więc krótko mówiąc "nie ma dymu bez ognia"
yardoi9
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:13

Re: Vertigo Club

Post autor: yardoi9 »

W OSTROŁĘCE 4 CZERWCA ZAGRA ANGELO MIKE W KARCZMIE "OSTOJA"
Awatar użytkownika
NJoy
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 22 cze 2007, 16:52

Re: Vertigo Club

Post autor: NJoy »

Palipies NO pytaj sie o zdanie Kamilazil777!!! on tu żondzi ;p... A tak do tematu. to ty Kamiluzil7777777 sam zjechałeś z tematu. a odnośnie gości to nie goscie tylko spęd !!! Palipies dobrze pisze. Yardoi9 skąd takie info? ile razy AM grał już? pewnie quest organizuje? o boszzzzz :roll: , no ale dobra "cos" sie dzieje
yardoi9
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:13

Re: Vertigo Club

Post autor: yardoi9 »

NA STRONCE ANGELO JEST
Awatar użytkownika
NJoy
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 22 cze 2007, 16:52

Re: Vertigo Club

Post autor: NJoy »

aha thx. a kto jeszcze bedzie?
yardoi9
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:13

Re: Vertigo Club

Post autor: yardoi9 »

pewnie będzie to "music 4 ever " kolejna edycja wymyslona przez quest granda zapewne beda grac:
angelo mike
yarosh
vampire
STANDARD NA TEJ IMPREZIE MOGLI BY GDZIEŚ INDZIEJ PRZENIEŚC NP NA DNI OSTROŁEKI ALBO DO NOWEGO ALCATRAZ NIC SIE NIE STRAJA DLA OSTROŁEKI ŻEBY SIE ROZWIJAŁA CLUBOWO'
ALE DOBRE I TO :D
Awatar użytkownika
NJoy
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 22 cze 2007, 16:52

Re: Vertigo Club

Post autor: NJoy »

przeciez jest cuba libre, mogli by tam zrobic after
Awatar użytkownika
sebczyk
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 26 paź 2008, 9:57

Re: Vertigo Club - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: sebczyk »

Kamilzil777 - widzę, że jesteś wielkim koneserem 'clubbingu'. Zapewne nie opuszczasz żadnej imprezy w Kissie bądź Coloseum. Teraz zaś nastąpi tak z Alcatraz-em. Jesteś też ogólnoświatowy i rezydujesz w takich znanych klubach w całej Polsce, jak Ibiza w Zalesiu, Omen w Płośnicy czy dawny X w Myszyńcu. Na pewno wiejska przytupaja też nie jest Ci obca. Wszyscy Ci tego zazdrościmy.

Może wyjdziesz kiedyś z zaścianka i zrozumiesz, co to club, a nie dyskoteka, czy spęd bydła ze wsi jak to Palipies określił, z którym zgadzam się z tym, co napisał.
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Vertigo Club - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: Mies »

hmm jezeli sie nie myle, to temat ów posta brzmi "Vertigo Club - opinie, uwagi, komentarze" wiec dzieciaki kochajace "clubbing" i wszystko wiedzace na ten temat, zakladajcie swoje posty a nie spamujecie zenujacymi wypowiedziami.
Pozdrawiam Palipies`a i Sebczyka
Piska
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 30 kwie 2010, 16:31

Re: Vertigo Club - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: Piska »

otóz to!jest to forum o Vertigo :)
porządnym klubie .
a z tego co słyszłam dzis ma byc dyskoteka tam.
nie byłam tak jeszcze ale słyszałam,ze bardzo miłe i fajne miejsce wiec napewno tam wpadne :) :) :)
Awatar użytkownika
sebczyk
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 26 paź 2008, 9:57

Re: Vertigo Club - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: sebczyk »

Również pozdrawiam bezkrytyczny, mający rację nieomylny kolego, który zapewne zawsze i wszędzie piszesz na temat i nikt nic Ci zarzucić nie może. :mrgreen:
Piska
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 30 kwie 2010, 16:31

Re: Vertigo Club - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: Piska »

Byłam wczoraj w Vertigo z znajomymi :)
super klub,dyskoteka sie rozkreciła duzo z kulturką ludzi...
moj klub numer 1 :) :D :D :D :D
Awatar użytkownika
NJoy
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 22 cze 2007, 16:52

Re: Vertigo Club - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: NJoy »

Piska pisze:Byłam wczoraj w Vertigo z znajomymi :)
super klub,dyskoteka sie rozkreciła duzo z kulturką ludzi...
moj klub numer 1 :) :D :D :D :D
boshhh kobieto ogarnij się.. założyłaś sobie konto i sama nabijasz pozytywne komentarze swojemu lokalowi
Piska
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 30 kwie 2010, 16:31

Re: Vertigo Club - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: Piska »

Sam się ziomek ogranij jak ci lokal nie pasuje to tam nie przychodz mi odpowiada i bede chodziła. a po drugie to nie jest moj lokal.
Awatar użytkownika
NJoy
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 22 cze 2007, 16:52

Re: Vertigo Club - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: NJoy »

niech CI będzie, a jaka muza byłą grana i kto grał? o której się skończyło? jakieś fotki? relacje? piszcie piszcie piiiiszcie :)
Piska
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 30 kwie 2010, 16:31

Re: Vertigo Club - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: Piska »

21 maja Devil blues w Vertigo to pierwszy koncert w tym lokalu zobaczymy jak im pojdzie. :o :o
ODPOWIEDZ