Arek Gołaś nie żyje...

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
HAHAA
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 14 sie 2005, 1:00

Post autor: HAHAA »

HAHAA jak masz problemy emocjonalne to polecam psychologa, przy takim topicu mogłbyś okazać choć troche inteligencji i milczec pzdr
właśnie z tego względu odpowiem na to milczeniem.

[*]

[ Dodano: 19:36, 21.09.2005 ]
HAHAA napisał:
oes ktoś zagra ale ty tym nie powienienes sie interesowac moim zdaniem.

[*]


HAHAA jak masz problemy emocjonalne to polecam psychologa, przy takim topicu mogłbyś okazać choć troche inteligencji i milczec pzdr
TO chyba ty masz problemy. Z tego względu nie skomentuje tego.


[*]
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

[*]

Post autor: mIcHaLos »

[*] Nr 16 z którym Arek grał na koszulce - powinien zostać "zastrzeżony" [*]
Eeeh trudno się z tym pogodzić, ale takie jest życie - nieprzewidywalne...

Nr 16 na koszulce i 16 zginął... (nie wiem co o tym myśleć)

[*] Arku na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci [*]
agata
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2005, 16:51

Post autor: agata »

Będziesz zawsze blisko mnie :(
HAHAA
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 14 sie 2005, 1:00

Post autor: HAHAA »

[*]


ps. sory ze 2 razy to samo napisałem ale komp mi się zawiesił wtedy i nie wiedziałem czy wogóle cokolwiek napisałem
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

[*] [*] [*]

Przejmujące, surowe wnętrze koscioła - płynąca na ramionach kolegów trumna, która spoczeła na ziemi i prawie 2-godzinna msza żałobna. Potem 1,5 godzinny przemarsz konduktu pogrzebowego przez miasto i spoczynek WIECZNY nad Narwią.
Morze ludzi idących w kondukcie i drugie tyle stojących na drodze przemarszu, chyba nawet za czasów komunistycznych pochody 1-majowe były mniejsze.
Daj Boże, aby takich tragedii było jak najmniej ...............
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
Blitz1916
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 20 maja 2005, 15:41
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Blitz1916 »

Redakcja Mojej Ostrołęki nie będzie zamieszczać galerii z dzisiejszych uroczystości pogrzebowych, dostępne będą jedynie powyższe zdjęcia.
Brawo MO, nareszcie ktoś pomyślał... Aż przykro mówić ale musze to przyznać że niektórzy ludzie przyszli tam tylko na występy, ku.r.wa czy przyszliście na POGRZEB Olimpijczyka tylko po to zeby zrobić pare zdjęć dla swojej 'rodzinnej' galerii... czy zeby zobaczyc siatkarzy... to dla mnie niepojęte...

[*]
ZROBIĆ MODEROWANE DODAWANIE KOMENTARZY PRZY NEWSACH!

PRECZ Z TYM SYFEM
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Blitz1916 masz rację. Po połowie mszy było widać, że wiele osób było znudzonych. Zresztą założę się, że z połowa z nich nawet nie wiedziała na czyj pogrzeb idzie... No cóż... nagle wszyscy zaczęli Go lubić.. no ale już za późno. Dobrze, że PKOL i inne instytucje sportowe doceniły jego postawę i talent.

Co do zdjęć: otrzymujemy kikadziesiąt maili dziennie z prośbą o publikację fotek z pogrzebu. Nie rozumiem czemu ludzie nie potrafią zrozumieć, ze to nie koncert, ani żadne rozdanie nagród w konkusie Tele-Audio... Zdjęć posiadamy ok. 50, jednak te 3 zamieszczone w newsie (tutaj) muszą wystarczyć. W związku z powyższym powtarzam kolejny raz, że zdjęć z pogrzebu Śp. Arkadiusza Gołasia nie opublikujemy.
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2005, 2:08 przez Qrzysio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Suchy
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 21 wrz 2005, 15:34

Post autor: Suchy »

Popieram w 100 % nie zamieszczać żadnych zdjęc to nie było obwozne przedstawienie tylko pogrzeb swietnego siatkarza i olimpijczyka!!! Sam widzialem jak grupa gowniarzy biegala po pomnikach zeby tylko stac przy siatkarzach a to dowodzi najlepiej ze Ostrołęka to wiocha gdzie nawet pogrzeb potrafi być atrakcją dla jej mieszkanców,gdyż przyjechali zawodnicy reprezentacji Polski!!! Tylko wszyscy zapominaja ze oni tu przyjechali oddac hołd zmarłemu koledze a nie na rozdawanie autografów i robienie sobie fotek z kibicami!!! :x
Kapitalizm to niesprawiedliwy podział bogactwa. Komunizm to sprawiedliwy podział biedy!!!
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

Zresztą założę się, że z połowa z nich to nawet nie wiedziała na czyj pogrzeb idzie... No cóż...
macie rację :!: :!: :!:
byłem na tym pogrzebie i w kościele panowała ................. rewia mody, dziewczyny z gołym pępkiem, ubiory dość luźne nie przystajace chwili i wałęsajacy się bez celu fotoreporterzy różnej masci.
Oczywiście, jakieś 40% osób była godnie, stosownie ubrana.
Po za tym trzeba by dyrektorom szkół przypomnieć, że uczestnictwo w pocztach sztandarowych to nie tylko wystawa, ale także pewne zachowania wynikajace z określonego ceremoniału.
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Silence87
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2005, 18:15

Post autor: Silence87 »

To przykre że część ludzi przychodzi na pogrzeb żeby sobie popatrzeć,
na łzy,na rozpacz rodziny...
Myślę sobie wtedy "cholerni wycieczkowicze"...
(Pare lat temu w tragicznym wypadku zginął mój Brat, sportowiec...
na pogrzebie była masa ludzi, gapiów.
Pamiętam jak jedna starsza pani powiedziała do małej dziewczynki:
"widzisz? jak będziesz niegrzeczna to stanie się z Tobą jak z tym Panem".
Myślałam że wybuchnę...)
Staram się jednak rozumieć tych którzy piszą prośby o zdjęcia.
Ja chciałam przejechać tych 100 km i być wczoraj na tym pogrzebie.
Ale pomyślałam że sama stanę się tylko gapiem, który płacze za
kimś kogo osobiście nawet nie znał... za kimś kto był idolem z każdego obejrzanego meczu,
a kogo uśmiech jest dziś już tylko na fotografiach.
Może stąd te prośby - staram się zrozumieć. Ja wiem że to nie był koncert,
tylko ostatnia droga wyjątkowego chłopaka, ale może chociaż w ten sposob tacy
jak ja chcą być bliżej tego co było wczoraj - płakać sobie w domu i nie robić scen.
Nie mówię że tak musi być, ale może jest.
Swoją drogą cieszę się że ludzie piszą właśnie do Was. Bo w każdej informacji
która w ostatnich dniach ukazała się na tej stronie znajduję wyważenie i serce.
To lepsze miejsce. Od wypadku minął ledwo tydzień a na onecie
już masa postów na temat pani Agnieszki...
oskarżenia i "niepodważalne wyroki sędziów najwyższych pseudoopini publicznej".
Ja tej dziewczynie z całego serca współczuję i Jej właśnie chciałabym kiedyś powiedzieć
że "rozumiem co czuje..."
"We are just a moment in time
A blink of an eye
A dream for the blind
Visions from a dying brain
I hope you don't understand"
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

Polskie siatkarki obroniły tytuł mistrzyń Europy. W wielkim finale czempionatu Starego Kontynentu podopieczne Andrzeja Niemczyka pokonały Włoszki 3:1.


- Nie mam słów, aby opisać naszą wielką radość - powiedziała na konferencji prasowej kapitan polskiej reprezentacji, Aleksandra Przybysz.

- Mistrzostwa rozpoczęły się dla nas bardzo smutno. Straciliśmy naszego dobrego kolegę Arkadiusza Gołasia, który zginął w wypadku samochodowym. Jesteśmy szczęśliwe z obrony mistrzowskiego tytułu i chciałybyśmy zadedykować złoty medal właśnie Arkowi - dodała Ola Przybysz.

Brawo złote dziewczyny !!!!
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

I właśnie dlatego nie poszedłem na ten pogrzeb. Nie znałem Gołasia osobiście więc nie chciałem robić zbędnego tłoku.

Qrzysiu bardzo słusznie ze nie publikujecie zdjęć. (http://ostroleka.host24.pl/index.php?cat=10086 omg.. brak słów...

Silence87 - masz rację

tyle mam do powiedzenia w tym temacie, świeczek tez nie zamierzam tu stawiać bo to nie o to w tym chodzi.. to nie miejsce na spam ludziska..
Desdemonaa
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 wrz 2005, 21:16

Post autor: Desdemonaa »

Witam, zacznę od tego że Arkowi Gołasiowi kibicowałam przez wiele lat i pamiętam choćby jego debiut w kadrze. Jego śmierć była dla mnie szokiem i chciałabym złoźyć kondolencje całej rodzinie Arka a także jego znajomym.

Mam do Was pytanie, wiem że do Tygodnika Ostrołęckiego był dołączony dodatek poświęciny Arkowi i chciałabym się dowiedzieć jak mogę go przytać. Może ktoś z Was mógłby wysłać mi go na maila? byłabym wdzięczna bo mieszkam w Małopolsce gdzie nie można dostać Tygodnika Ostrołęckiego.

Pozdrawiem, Desdemona.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Jak chcesz to mogę ci wysłać pocztą-polską ten dodatek.
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

można również napisać na adres redakcji prośbę i zostanie wysłany pocztą polską egzemplarz tego numeru za pobraniem (koszt około 5 zł)
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Desdemonaa
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 wrz 2005, 21:16

Post autor: Desdemonaa »

Qrzysio pisze:Jak chcesz to mogę ci wysłać pocztą-polską ten dodatek.
Bardzo dziękuje za propozycję. Nie chcę zawracać Ci głowy więć rzeczywiscie spróbuje napisać do redakcji i zamówić ten dodatek za pobraniem ale jeśli nie uda mi się tego zrobić byłabym Ci wdzięczna gdybyś mógł mi to wysłać.
ODPOWIEDZ