Dobry ostrołęcki dermatolog..

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Molly_18
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 07 kwie 2010, 16:35

Dobry ostrołęcki dermatolog..

Post autor: Molly_18 »

Witam, chciałabym się zapytać kto jest najlepszym dermatologiem w Ostrołęce? Może macie swoich sprawdzonych lekarzy, ponieważ chciałabym iśc pierwszy raz do naprawde kogoś dobrego.
umk
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 24 mar 2009, 19:46

Re: Dobry ostrołęcki dermatolog..

Post autor: umk »

Ja polecam Panią doktor, która przyjmuje w Centrum Medycznym. Byłam u niej w grudniu, po jednej wizycie dokładnie powiedziała co mi jest
(wcześniejsza diagnoza innego lekarza była błędna) , przepisała niedrogie, a bardzo skuteczne leki. Dość szybko się wyleczyłam. Otrzymałam rzetelne odpowiedzi na to co mnie zastanawiało.
Wizyty są prywatne, a koszt jednej to bodajże 80 zł.

Nie polecam dr Chełstowskiej.
bastylia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 08 lip 2009, 15:42

Re: Dobry ostrołęcki dermatolog..

Post autor: bastylia »

Beata Pacałowska,przyjmuje w przychodni lekarzy specjalistów na sienkiewicza,zdaje się że w czwartki.koszt pierwszej wizyty 70pln,następne 50.sprawdzona,polecam.
jrkch
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 05 kwie 2009, 15:07

Re: Dobry ostrołęcki dermatolog..

Post autor: jrkch »

Nol-Kaczyńska jest super przyjmuje na Sienkiewicza tam gdzie doktor Pyskło i w Nowym szpitalu za recepcja na parterze ale tylko prywatnie, też nie polecam Chełchowskiej
Zuzka
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 17 wrz 2008, 22:43

Re: Dobry ostrołęcki dermatolog..

Post autor: Zuzka »

Ten temat poruszaliśmy już na forum
http://www.forum.moja-ostroleka.pl/view ... =11&t=1826
Molly_18
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 07 kwie 2010, 16:35

Re: Dobry ostrołęcki dermatolog..

Post autor: Molly_18 »

Dziękuje bardzo za odpowiedzi; )
Echh.. tamten wątek jest z 2008 roku więc myślałam, że coś się zmieniło; )
muszelka
kapral
Posty: 103
Rejestracja: 10 kwie 2010, 16:44

Re: Dobry ostrołęcki dermatolog..

Post autor: muszelka »

Osobiście również nie polecam dr Chełchowskiej... Byłam u niej jakiś czas temu z zapaleniem około mieszkowym na reku, wizyta trwała dokładnie dwie minuty zero rozmowy a każde moje pytanie było zbędne bo zbywano mnie półsłówkami a moje zapalenie nie zostało wyleczone do dziś.... Wieć nie chodziłam więcej....
mburgh
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 20 lip 2009, 17:26

Re: Dobry ostrołęcki dermatolog..

Post autor: mburgh »

Molly_18 pisze:Dziękuje bardzo za odpowiedzi; )
Echh.. tamten wątek jest z 2008 roku więc myślałam, że coś się zmieniło; )

jasne, że się zmieniło.
W Centrum Medycznym 29/ 760 38 67 przyjmuje fantastyczna lekarka - dr. Ciemerych. Uprzejma, serdeczna i profesjonalna. Proponuję skorzystac z jej porady. Zobaczysz, że się zmieniło i zostaniesz jej pacjentką.
mhhh
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2010, 13:53

Re: Dobry ostrołęcki dermatolog..

Post autor: mhhh »

ile kosztuje wizyta u p.Noll-Kaczyńskiej? i ma ktoś może nr?
sasanka1
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 21 cze 2009, 21:13

Re: Dobry ostrołęcki dermatolog..

Post autor: sasanka1 »

Ostatnio bylam we wrzesniu wizyta kosztowala 60 zl

telefon do Noll- Kaczynska to 766-51-77 to telefon do przychodni
Molly_18
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 07 kwie 2010, 16:35

Re: Dobry ostrołęcki dermatolog..

Post autor: Molly_18 »

Ja lecze się u doktor Noll-Kaczyńskiej, poszłam pierwszy raz w kwietniu , przeczytałam wiele pozytywnych opinii na jej temat, chyba ani jednej negatywnej , więc postanowiłam spróbować! Cóż powiem, ani szladu trądziku, zdarzaja sie czasem pojedyncze krostki z którymi walczę. Jest to ostatni miesiąc brania tabletek, dlatego zobaczymy co będzie później. Jeśli ktoś się leczył u tej pani bardzo prosze o opinie, a jak narazie szczerze polecam; )
zyrtex
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 03 paź 2007, 13:04

Re: Dobry ostrołęcki dermatolog..

Post autor: zyrtex »

polecam dermatolog w Ostrowi Mazowieckiej, krótki czas czekania na wizytę , zna się kobieta na tym co robi
sasanka1
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 21 cze 2009, 21:13

Re: Dobry ostrołęcki dermatolog..

Post autor: sasanka1 »

Molly_18 pisze:Ja lecze się u doktor Noll-Kaczyńskiej, poszłam pierwszy raz w kwietniu , przeczytałam wiele pozytywnych opinii na jej temat, chyba ani jednej negatywnej , więc postanowiłam spróbować! Cóż powiem, ani szladu trądziku, zdarzaja sie czasem pojedyncze krostki z którymi walczę. Jest to ostatni miesiąc brania tabletek, dlatego zobaczymy co będzie później. Jeśli ktoś się leczył u tej pani bardzo prosze o opinie, a jak narazie szczerze polecam; )

Ja po odstawieniu antybiotyku nie mialam zadnej krosty, zostaly tylko planki ktorych niestety ne zdazylam usunac ze wzgledu na slonce a mialam zabiegi na plamy tez u Kaczynskiej pelling glikolowy szkoda tylko ze jeden zabieg bo musialam wyjechac - szczerze bardzo polecam Pania Noll - Kaczynska
ODPOWIEDZ