Naprawa Laptopa

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Horacy55
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:12

Naprawa Laptopa

Post autor: Horacy55 »

Gdzie w naszym mieście znajdę serwis , punkt lub jakąkolwiek osobę zajmującą się naprawą laptopów. Jeśli macie kogoś poleconego lub wiecie w jakim miejscu się takimi rzeczami zajmują to proszę o informacje
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Naprawa Laptopa

Post autor: Michał »

A co się zepsuło?
szamanka
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 09 maja 2010, 18:03

Re: Naprawa Laptopa

Post autor: szamanka »

Całkiem niedawno też zepsuł mi się laptop i mi naprawiali w firmie KEY w kupcu na samej górze. Jestem zadowolona. Fachowa,konkretna pomoc. Polecam.
słońce
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 23 lis 2009, 21:22

Re: Naprawa Laptopa

Post autor: słońce »

Też mam mały problem z laptopem ,niektóre przyciski w klawiaturze mi nie działają .
kalinka1203
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 23 cze 2010, 22:24

Re: Naprawa Laptopa

Post autor: kalinka1203 »

Mi w laptopie raz działaja,a raz nie działają głośniki nie wiecie co to może być?
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Naprawa Laptopa

Post autor: Michał »

szamanka pisze:Całkiem niedawno też zepsuł mi się laptop i mi naprawiali w firmie KEY w kupcu na samej górze. Jestem zadowolona. Fachowa,konkretna pomoc. Polecam.
Jeżeli można wiedzieć to co Ci naprawili?
kalinka1203 pisze:Mi w laptopie raz działaja,a raz nie działają głośniki nie wiecie co to może być?
Problem ze sterownikami bądź też kabelki przy głośniczkach mogą nie stykać. Trzeba rozkręcić i sprawdzić.
słońce pisze:Też mam mały problem z laptopem ,niektóre przyciski w klawiaturze mi nie działają .
Wyjmij przyciski i przeczyść jeżeli nie pomoże to będzie trzeba wymienić klawiaturę na nową. Najtaniej znajdziesz na allegro.
szamanka
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 09 maja 2010, 18:03

Re: Naprawa Laptopa

Post autor: szamanka »

A pewnie,że można wiedzieć. :) Widze,że nawet znasz się na rzeczy...
U mnie padł kompletnie. W żaden sposób nie szło go uruchomić. Okazało się,że padła bateria,ale nawet bez baterii też nie chciał działać. Teraz jest podłączony na stałe do sieci,bez baterii. Nie chcę dokupywać baterii,bo planuję zmianę laptopa,a to nie mały koszt. Dodam,że jakieś 2 lata temu,zaraz po skończeniu gwarancji też mi się coś w nim zepsuło,nie pamiętam teraz co to było,ale przeszłam przez szereg komputerowych fachowców,którzy rozkładali rece,a ONI tzn.KEY mi pomogli. I dlatego ich właśnie zdecydowanie polecam.
Horacy55
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:12

Re: Naprawa Laptopa

Post autor: Horacy55 »

No to narazie jedną firmę mam , proszę podać jeszcze kilka bo chciałbym mieć jakąś alternatywę.

PS. U mnie laptop całkowicie padł z dnia na dzień , zero reakcji
szamanka
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 09 maja 2010, 18:03

Re: Naprawa Laptopa

Post autor: szamanka »

Identycznie było z moim. Wieczorem normalnie go wyłączyłam,a z rana :ass: nie dało się już nic zrobić.... Kiedyś jeszcze naprawiali na Bogusławskiego k.kawiarni P.Czartoryskich. Nie znam nazwy,kiedyś tam naprawiali TV.ale to tylko ze słyszenia. Własnych doświadczeń nie mam.
Mistu
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 10 maja 2010, 22:13

Re: Naprawa Laptopa

Post autor: Mistu »

Os-Int na Gomulickiego bądź na Sikorskiego niedaleko gwoździ. Wiedzą co w trawie piszczy
Dalton
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 26 sty 2010, 14:24

Re: Naprawa Laptopa

Post autor: Dalton »

Jest kilka firm, ale słyszałem już kilka kiepskich opinii o naprawach laptopów w os-int
kalinka1203
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 23 cze 2010, 22:24

Re: Naprawa Laptopa

Post autor: kalinka1203 »

Znacie kogoś kto prywatnie sam naprawia laptopy?np jakiś student
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Naprawa Laptopa

Post autor: Michał »

kalinka1203 pisze:Znacie kogoś kto prywatnie sam naprawia laptopy?np jakiś student
Ja już po studiach ale chętnie zerknę na laptopa i zobaczymy co się da zrobić. Odezwij się na PW.
kalinka1203
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 23 cze 2010, 22:24

Re: Naprawa Laptopa

Post autor: kalinka1203 »

Nie moge sie do Ciebie odezwać na PW będe wdzięczna jeśli odezwiesz się do mnie na kalinka9991@wp.pl
AgresYa
starszy szeregowy
Posty: 57
Rejestracja: 25 cze 2007, 14:52
Lokalizacja: WO

Re: Naprawa Laptopa

Post autor: AgresYa »

Na przeciwko MEDIA EXPERT (po drugiej stronie ulicy) jest taka budka z naprawą komputerów, tam laptopy tez naprawiają mój znajomy tam oddawał swojego :P
;)
ODPOWIEDZ