Praca dla nieletnich

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Sabrina
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 27 cze 2010, 21:24

Praca dla nieletnich

Post autor: Sabrina »

Mojej siostry córka ma 14 lat..Jak to mlodzi , chcieliby zarabiac..POtrzebuje pieniedzy.CHODZI po sklepach i wypytuje czy mozna rozdawac ulotki..Nikt jej nie zaproponowal..Moze ktos wie gdzie mozna znalesc jakies miejsce , gdzie potrzebują mlodych ludzii do roznoszenia ulotek..?Z gory dziekuje ; )
netespl
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 02 gru 2009, 17:31

Re: Praca dla nieletnich

Post autor: netespl »

Niestety praca poniżej 16 roku życia jest niezgodna z prawem, więc wątpię żeby jakikolwiek pracodawca podjął takie ryzyko, nawet jeśli chodzi o ulotki.
hunter
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:05
Lokalizacja: Kurpie

Re: Praca dla nieletnich

Post autor: hunter »

a dla tych po 16 roku życia? chodzi mi o prace oczywiście
Awatar użytkownika
JanuszPL
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 22 kwie 2007, 18:10
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Praca dla nieletnich

Post autor: JanuszPL »

Dla ludzi pełnoletnich nie ma w tym mieście pracy a co mówić o osobach niepełnoletnich. Pracy jest jak na lekarstwo.
Sabrina
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 27 cze 2010, 21:24

Re: Praca dla nieletnich

Post autor: Sabrina »

Aha , dziekuje ,Tak wlasnie myslałam .
prezes
kapral
Posty: 121
Rejestracja: 16 sie 2008, 11:19

Re: Praca dla nieletnich

Post autor: prezes »

Witam serdecznie, zapisy KP mówią, że osoby nieletnie mogę podjąć zatrudnienie.Osoba nieletnia to osoba w wieku 16 do osiągnięcia pełnoletności. Może podjąć zatrudnienie na szczególnych warunkach zgodnych z KP. Proponuję NOVUM - praca lekka na słuchawce można zarobić ok500zł miesięcznie pracując po 4h dziennie plus jaka niewielka prowizja myślę, że tam powinni zatrudnić taką osobę jeżeli ma predyspozycje. Myślę, że to niezła forma dorobienia
ODPOWIEDZ