Naprawa roweru

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Naprawa roweru

Post autor: monika12 »

gdzie naprawie rower szybko, tanio a przede wszystkim solidnie :) potrzebuje zmienić przerzutki
Jaszczompek
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 10 wrz 2009, 7:38

Re: Naprawa roweru

Post autor: Jaszczompek »

Na miejscu... za darmo... i na całe życie... hyh ;c


Ja polecam "mechanika" który naprawia rowery w garażu na gorbatowa ( chyba to jeszcze gorbatowa ). Są to garaże które mieszczą się po przeciwnej stronie niż gleria , pomiędzy galerią a da grasso.
hero9978
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 21 lip 2010, 11:46

Re: Naprawa roweru

Post autor: hero9978 »

a tego mechanika na gorbatowa to odradzam zdziera kasę a za niecały miesiąc rower ci się popsuje proponuje arkus na targowej tanio :ble: :ble: i solidnie a jak coś będzie lipnie działało to poprawią za free jak jak naprawiałem tam rower to mi przerzutki rozregulował i podnuszkie połamał cham :oops: :oops:
Matmajk
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 08 maja 2010, 22:36

Re: Naprawa roweru

Post autor: Matmajk »

Nigdy już w życiu nie pójdę do mechanika na Gorbatowa... Ludzie... On sie tak naprawde chyba na rowerach nie zna... Nie umiał mi naprawić przerzutek, doszło do tego, że cos tam pokręcił i powiedział , że nie mogę przerzucać na najwyższy bieg bo łańcuch spadnie... I tak się działo.. do czasu aż wujek mi naprawił w 5 minut. Z Ostrołęki to serwis chyba ma Arkus najlepszy.
Awatar użytkownika
Gizmunia
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 28 wrz 2006, 19:38
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Naprawa roweru

Post autor: Gizmunia »

Ja polecam serwis na Kołobrzeskiej, vis a vis stacji Orlen, sklep z częściami do samochodów oraz z rowerami. Mili Panowie, doradzą i znają się na rzeczy. Kupiłam tam dwa rowery i jestem bardzo zadowolona z obsługi i serwisu :)
wimp
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 03 cze 2005, 20:46

Re: Naprawa roweru

Post autor: wimp »

tez nie polecam tego faceta z garażu. za dokręcenie śrubki krzyknął mi 10zł
StellaV
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 02 sie 2010, 15:15

Re: Naprawa roweru

Post autor: StellaV »

Kiedyś byłem u Pana, który naprawia rowery w garażu na ul. Gorbatowa, interesowała mnie wymiana wolnobiegu na kasete, niestety dla tego Pana okazało się to zbyt dużym wyzwaniem, nie chciał się tego podjąć. Wydaje mi się, że ten Pan dobrze naprawia, ale tylko "składaki".
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Re: Naprawa roweru

Post autor: pudeleQ »

Wymiana wolnobiegu na kasete to zmiana piasty i szprych. Trzeba od nowa zapleść kółko a i tak nie ma pewności czy będzie proste, jeżeli obręcz licha i sfatygowana, więc sam nie wiem czy bym się tego podjął. Chyba że wszystko na nowych rzeczach, wtedy bez problemu.
ODPOWIEDZ