McDonald's w Oce?

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

McDonald's w Oce?

Post autor: pufty »

Czy slyszeliscie cos o powstaniu makdonalda w oce??Ja slyszalem ze ma byc gdzies kolo ostoi...juz podobno teren przygotowywuja.Pewnia znow jakas plota...
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

ja juz to slyszalem jakis rok temu... wszystko by chcieli robic ale nie ma komu inwestowac.
Awatar użytkownika
grubcio
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 04 lip 2005, 11:55
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Post autor: grubcio »

niech zrobio KFC a nie macdonaldowy szajs
Awatar użytkownika
Pabo
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 09 sie 2005, 8:59

Post autor: Pabo »

...Ktoś kto otworzy makdonalda w Oce zrobi złoty interes :lol: ..Zwinie sie po kilku zimowych miesiącach...Oka to za biedne miasto na takie żeczy...Niestety :(
" I drift not because it is a quicker way around the corner, but it is the most exciting way" Keichi Tsuchiya
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Czuly/Narew88 pisze:chinczyka w elbie
Popieram w 100% :!: Za 9 orzełkow jest taka micha, że ciężko samemu to zmęczyć. Pyyyysia
Pabo pisze:Oka to za biedne miasto na takie żeczy
Mylisz się bracie...
Gdyby postawić budę w okolicach ronda za mostami klientela byłaby bardziej ninż pewna... Chyba nie zdajesz sobie sprawy ilu ludzi musi przez Ostrołękę przejechać jadąc na Mazyry, do Olsztyna i tym podobnych...
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
moranii
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 06 cze 2005, 9:49

Post autor: moranii »

W MacDonald-zie ostatnio wybuchła afera kobieta po skonsumowaniu scheika trafiła do szpitala a tam jej powiedzieli że jest dziwka bo tyle różnej rodzaju spermy w organiżmie jeszcze nie widzieli :lol:
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

lol...

...dlugo nad tym myslales??
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Morales
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:40
Lokalizacja: Casablanca

Post autor: Morales »

moranii pisze:W MacDonald-zie ostatnio wybuchła afera kobieta po skonsumowaniu scheika trafiła do szpitala a tam jej powiedzieli że jest dziwka bo tyle różnej rodzaju spermy w organiżmie jeszcze nie widzieli :lol:
chyba cos ci sie pomyliło z kebabem
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

teraz to wszedzie wala do glowniego zbiornika...trzeba patrzec co sie je... :D
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

NIe trawię takich plot... I po Tobie moranii się nie spodziewałem, że zejdziesz do poziomu ich powtarzania...
Była swego czasu gadka z kebabem i żal mnie ściskał że ludzie mogą być tak głupi, by w rzeczy takie wierzyć...
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

pufty pisze:Czy slyszeliscie cos o powstaniu makdonalda w oce??
pierwszą tego typu plote to słyszałem już dobre pare lat temu. mak mial byc w zorzy :D


P.S. "zorza" - budynek pierwszy od banku BGŻ czylu tam gdzie np. jest muzyk i pare kafejek
Awatar użytkownika
Pabo
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 09 sie 2005, 8:59

Post autor: Pabo »

Ex Hoppler napisał:Mylisz się bracie...
Gdyby postawić budę w okolicach ronda za mostami klientela byłaby bardziej ninż pewna... Chyba nie zdajesz sobie sprawy ilu ludzi musi przez Ostrołękę przejechać jadąc na Mazyry, do Olsztyna i tym podobnych...

A Ty nie uwazasz ze gdyby to był taki dobry punkt to juz dawno byśmy mieli Makdonalda..Ale Jeżeli musisz mieć dwa miliony zł wkładu w interes to raczej prędko Ci sie nie zwróci w naszej mieśćince...Uważam ze Mak-a w Oce nie bedzie bo nikt nie podejmnie ryzyka utopinia tyle hajsu...Zresztą i tak tam nie jadam wieć..... :roll: Pozdro
" I drift not because it is a quicker way around the corner, but it is the most exciting way" Keichi Tsuchiya
Awatar użytkownika
moranii
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 06 cze 2005, 9:49

Post autor: moranii »

Ex Hopller napisał
NIe trawię takich plot... I po Tobie moranii się nie spodziewałem, że zejdziesz do poziomu ich powtarzania...
Była swego czasu gadka z kebabem i żal mnie ściskał że ludzie mogą być tak głupi, by w rzeczy takie wierzyć...



chłopaku ten kawał przeczytałem na necie !!!!!! wylózuj trochę pzdr.
Awatar użytkownika
grubcio
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 04 lip 2005, 11:55
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Post autor: grubcio »

mArCiNq pisze:pufty napisał:
Czy slyszeliscie cos o powstaniu makdonalda w oce??


pierwszą tego typu plote to słyszałem już dobre pare lat temu. mak mial byc w zorzy


P.S. "zorza" - budynek pierwszy od banku BGŻ czylu tam gdzie np. jest muzyk i pare kafejek
tak moja znajoma mila pare lat temu otwozyc w oce makdonald tylko jak przyszlo co do szego to miasto podwoilo cene kupna tamtego lokalu i to poprostu stalo sie za drogie i zrezygnowala ostatnio wspominala tez cos o tym ale to musiala by sie dogadac z miastem a znajac nasza rade miasta to nigdy niezgodzo sie zeby to ktos z innego miasta zrobil zloty interes (pies ogrodnika)
(L)egia Warszawa!
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

Dobrze , że niema w Ostrołęce MCDonalds
MC jest dobry raz na jakis czas ,
w MC jest dobry wieśMac, kiedy niema czasu dłubać sie z kebabem .

Już lepsze są zapiekanki i hamburgery z ryneczku na szybkie zabicie głodu , a jesli chodzi o wartosci odżywcze i smakowe to raczej
McDonalds temu nie służy , jak też hamburgery i zapiekanki z ryneczku .
Awatar użytkownika
soze
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 09 lip 2005, 19:39
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: soze »

Dokładnie, mac byłby dobry przez kilka miesiecy, później euforia by opadła, Ostrołęka to nie Warszawa gdzie w macu tłumy są od rana do nocy i czasem trzeba czekac na wolny stolik. Poza tym hamburger z budki jest 2 razy wiekszy niz w macu a cena podobna.
"qrwa wykolejony jestes ladnie bukiecie" by bey
eskuen
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 05 cze 2005, 10:22

Post autor: eskuen »

zastanowcie sie....ze do mc'a kazdy ostroleczanin by poszedl przynajmniej raz z ciekawosci...zeby zobaczyc , ktora matka/babcia odmowilaby dziecku happy meal'a ,kiedy 'wkoncu' postawiliby mc'a w o-ce? doliczyc do tego, wszystkich przejezdnych przez o-ke, mysle, ze bylaby to super inwestycja..
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

O przepraszam bardzo ja bym do tego syfu nigdy nie poszedł.
Polecam film dokumentalny "Supersize me!" - cala prawda o makszicie!
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
RaQ

Post autor: RaQ »

mi tam nie przeszkadzal by jak by byl :) jak ktos nie lubi to poprostu nie chodzi tam, a przeciez stac sobie moze :P
lavetka
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 09 paź 2005, 12:39
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lavetka »

McDonald's to jedno wielkie dno. Koleżanka tam pracowała. Wykorzystują pracowników, płacą grosze, każą się pięknie uśmiechać. I jest jeszcze jedno- testy konsumenckie. Znam jedną firmę, która takie testy organizuje właśnie dla Mc. Wystarczy, że pracownik nie tak się spojrzy, w zbyt długim czasie poda jedzenie i juz leci. A jedzonko (kotlet, bułka czy co tam chcecie) jak spadnie na podłogę (nie zawsze czystą) to i tak musi trafić do klienta, bo nie może się zmarnować.
Fakt, jeżeli powstałby McDonald's w Ostrołęce, przy wylotówce na Mazury, karmiłby wszystkich przejezdnych. I nie spróbowaliby kurpiowskiego jadła, a przecież jest takie dobre...
Pozdrówka bo nie mogę spać :)
wolne ślimaki biegają na jednej nodze
ODPOWIEDZ