Sala renesans - opinie

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
dzwiedziu
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 13 sty 2008, 17:04

Sala renesans - opinie

Post autor: dzwiedziu »

Witam chciałbym się dowiedzieć co myślicie o sali renesans jak tam jest w Antoniach za drukarnią
mocca_88
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 30 lip 2009, 18:21

Re: Sala renesans- opinie

Post autor: mocca_88 »

Z mojej strony mogę się wypowiedzieć nt. kontaktu z właścicielem. W końcu nie wzięliśmy tej sali, bo taka duża jest nam niepotrzebna. Jednak kontakt z właścicielem był bardzo dobry. Odpowiedział nam na wszystkie pytania i konkretnie doradził. Wspominał o możliwości barku z alkoholem i dziedzińca, który nie był chyba gotowy, kiedy byliśmy się w czerwcu czy w maju orientować odnośnie wynajęcia sali. Wnętrze sali jest niesamowite. Duża przestrzeń i ładnie urządzona. Tak więc jeśli chodzi o to, to jest na plus. A jak przebieg wesela, jedzenie itd. to nie mam niestety pojęcia.
wiolaw
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 28 sie 2008, 13:15

Re: Sala renesans - opinie

Post autor: wiolaw »

Byłam tam na weselu i niestety moim zdaniem sala jest straszna, wchodzisz i widzisz białe ściany i podłogi nie ma tam nic co mogłoby pozytywnie zaskoczyć. Obsługa fatalna. Zastawa stołowa jest uszkodzona i brudna. Moim zdaniem jedna z gorszych sal w Ostrołęce.Szczerze nie polecam.
zetel
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 24 sie 2007, 13:13
Lokalizacja: oka

Re: Sala renesans - opinie

Post autor: zetel »

jeśli chodzi o brudne talerze i uszkodzona zastawę, jak ktos wczesniej wspomnial, to chyba wszyscy zdaja sobie sprawe ze takich rzeczy w salach bankietowych nie ma, jest to niedopuszczalne, a widocznie osoba która się wypowiedziala należy do gatunku "życzliwych"
a jeśli chodzi o wystrój, to sala jest klimatyczna. wszystko jest w niej zrobione z umiarem. ale jesli ktos woli czerwone, granatowe czy inne kolory nascianach to ok. wg mnie na weselu liczą się goście i to oni muszą być główna ozdoba sali.
obsługa- jak to obsługa- ale w kazdej sali mozna narzekac na nią.
mega plus dla sali Renesans to znakomite posiłki i kontakt z właścicielem.
'grozisz mi'
waza1
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 04 sty 2010, 14:10

Re: Sala renesans - opinie

Post autor: waza1 »

Ja miałam z mężem wesele w tej sali.
Zalety:
-Bardzo dobre jedzenie
-Świetny kontakt z właścicielami
-Sala ładna (chociaż przydałby się jakiś jeden mocniejszy akcent)
-Ładne pokoje
-Oświetlenie super
Wady:
-Brak profesjonalizmu u kelnerów
-Wygląd zewnętrzny (ciągle z boku stoją jakieś sprzęty do budowy i mało ciekawie zaprojektowany pas zieleni)

Ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni.Było kilka niedociągnięć,ale myślę,że wszędzie się one zdarzają.
wiolaw
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 28 sie 2008, 13:15

Re: Sala renesans - opinie

Post autor: wiolaw »

Byłam na weselu w sali Renesans więc wiem, że była brudna i uszkodzona zastawa stołowa, każdy wie, że jest to niedopuszczalne ale niestety tak było. Nie należe do tkz. osób życzliwych, tylko po to jest forum aby każdy mógł się wypowiedzieć na danym temat. Mi się nie podobało i koniec kropka. Może być 1000 osób dla których ta sala jest wyjątkowa ja niesety mam inne zdanie na ten temat.
margeritta
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 11 gru 2009, 23:44

Re: Sala renesans - opinie

Post autor: margeritta »

sala ogólnie ładna bardzo nowoczesna dla mnie jednak wystrój za zimny
jedzenie mdłe,niedoprawione i nie za dużo go było na stołach
a przede wszystkim stoły są bardzo wąskie naprawdę jest przy nich i na nich ciasno-stoi mało jedzenia a na wąskim stole optycznie wygląda że stół syto zastawiony
jedzenie kelnerzy donosili bo ciągle się upominaliśmy ....
NIE JEST TAM STRASZNIE ALE MOGŁOBY BYC LEPIEJ
pozdrawiam
skarbek
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 20 sie 2010, 9:11

Re: Sala renesans - opinie

Post autor: skarbek »

jakie salwe polecacie w Ostrołęce na wesele
prezes
kapral
Posty: 121
Rejestracja: 16 sie 2008, 11:19

Re: Sala renesans - opinie

Post autor: prezes »

Podobno jest super
ja2
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 18 sty 2013, 15:42

Re: Sala renesans - opinie

Post autor: ja2 »

ja polecam, byliśmy na weselu u znajomych i sala zrobiła na Nas wrażenie na plus, dlatego zdecydowaliśmy się na tą sale na nasze wesele.Jedzenie smaczne, ładna sala wewnątrz jak i na zewnątrz, poza tym dobry kontakt z właścicielem.
ODPOWIEDZ