Najtańsza szkoła jazdy

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
ziomalka
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 10 lis 2007, 21:16

Najtańsza szkoła jazdy

Post autor: ziomalka »

Mam pytanie, jaka szkoła jazdy ma teraz najniższą cenę za prawo jazdy kategorii B?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Najtańsza szkoła jazdy

Post autor: Qrzysio »

Domasik albo MZK
ziomalka
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 10 lis 2007, 21:16

Re: Najtańsza szkoła jazdy

Post autor: ziomalka »

a u Domasika którego polecacie instruktora ?
xavi
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 sie 2010, 23:00

Re: Najtańsza szkoła jazdy

Post autor: xavi »

tam wszyscy sa super :)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Najtańsza szkoła jazdy

Post autor: Qrzysio »

Ostatnio zrozumiałem dlaczego Domasik to najpopularniejsza szkoła. I okazało się, że:
- na wykłady może przyjść nawet jedna osoba i usłyszy to samo, jakby było ich kilka. Nie ma znaczenia czy jest jedna czy więcej - wykłady są i jest komu prowadzić.
- to nie jest szkoła, gdzie wykłady to olewka, oby każdy wyjeździł te 30 godzin i jazda na egzamin. Pilnują wszystkiego.
- ogromnym plusem jest dostępność instruktorów, w innych szkołach jest z tym problem
koleszka
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 04 lip 2008, 17:26

Re: Najtańsza szkoła jazdy

Post autor: koleszka »

Qrzysio pisze:Ostatnio zrozumiałem dlaczego Domasik to najpopularniejsza szkoła. I okazało się, że:
- na wykłady może przyjść nawet jedna osoba i usłyszy to samo, jakby było ich kilka. Nie ma znaczenia czy jest jedna czy więcej - wykłady są i jest komu prowadzić.
- to nie jest szkoła, gdzie wykłady to olewka, oby każdy wyjeździł te 30 godzin i jazda na egzamin. Pilnują wszystkiego.
- ogromnym plusem jest dostępność instruktorów, w innych szkołach jest z tym problem
Puszczenie filmu to chyba nie są wykłady!!!!
A poza tym robi się kolejna reklama dla domasików od MO
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Najtańsza szkoła jazdy

Post autor: Qrpiana »

a ja Domasików NIE polecam!!!
Jak robiłam A to w tym samym czasie jeździło po placu 2 motry a instruktor (nie będę wymieniała nazwiska) jak zobaczył że kursanci radzą sobie na maszynach to POSZEDŁ se gdzieś. Fakt można było jeździć nawet dłużej niż wyznaczony czas bo "opiekun" zapominał odebrać kursantom motory :P
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Najtańsza szkoła jazdy

Post autor: DziQ »

Ja zdałem za 1 razem u Domasików więc polecam :) i to nie tylko puszczenie filmu jak ktoś wcześniej wspomniał aż prosi się napisać a zdawałeś tam ? bo mi się wydaje że nie ;] albo olałeś całkowicie egzamin i nie zdałeś.
Olqaa
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:47

Re: Najtańsza szkoła jazdy

Post autor: Olqaa »

a ile kosztuje u domasika?
patii83
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2010, 3:31

Re: Najtańsza szkoła jazdy

Post autor: patii83 »

jak sie nauczysz tak zdasz
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2010, 18:19 przez patii83, łącznie zmieniany 1 raz.
bartek1030
starszy kapral
Posty: 162
Rejestracja: 13 lis 2005, 8:13

Re: Najtańsza szkoła jazdy

Post autor: bartek1030 »

Co do cen to wszędzie są zbliżone maksymalnie 50-100 zł różnicy ja bym kierował się nie tyle co wyborem szkoły a dobrego instruktora bo znajdą się wszędzie tacy co dobrze i źle nauczą, ja polecam pana Wiszowatego z PKS uczy jeździć a nie tylko zdać. A jak zależy ci na cenie to jak ostatnio autobusem jechałem to w MZK widziałem cenę koło 700 zł i do tego miesiąc na autobusy za friko znajomi też chwalą sobie tą szkołę.
Obrazek
kursant
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 16 lip 2009, 12:20

Re: Najtańsza szkoła jazdy

Post autor: kursant »

Poecam bez dwóch zdań MZK! Ceny baaaaardzo atrakcyjna ( zresztą taniej nie znajdziecie) wszystko na najwyższym poziomie!!! Wykłady prowadzone wg mnie bardzo profesjonalnie a instruktorzy od praktyki bardzo się starają i nie śpią jak to jest w innych ( bardzo ZNANYCH ) ośrodkach szkolenia kierowców. Myślę,że zależy im na wyrobieniu sobie dorej opinii , bo chyba ta szkoła istnieje od niedawna i pewnie chcą zaistnieć i się przebić. Oby do końca działalnosci tak się zachowywali to będę zawsze ich chwalił i polecał. Zdałem za pierwszym razem!!!! A z teorii to nawet niewiele sam w domu się uczyłem, bo dużo się "naumiałem" na wykładach. Pozdrowionka dla szkółki przy MZK! Tak trzymajcie!!!!
Piska
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 30 kwie 2010, 16:31

Re: Najtańsza szkoła jazdy

Post autor: Piska »

Ja nie polecam znaku!
skonczyłam kurs rok temu a dalej mam wstret do tej szkoły!
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Najtańsza szkoła jazdy

Post autor: Qrzysio »

Widziałem najnowsze ogłoszenie MZK - 690zł.
xavi
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 sie 2010, 23:00

Re: Najtańsza szkoła jazdy

Post autor: xavi »

redaktor ma chyba dobre kontakty z domasikiem:P bo caly czas wychwala
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Najtańsza szkoła jazdy

Post autor: Qrzysio »

Wielu moich znajomych robiło tam prawo jazdy i bardzo chwalili. Ja osobiście szkoliłem się w TEŚCIE. Pan Maciek wykłady prowadził niesamowicie ciekawie, natomiast jazdy miałem średnie, pomimo tego, że instruktor, który mnie uczył już nie pracuje. Trudno mi zatem powiedzieć jak teraz tam uczą. O innych szkołach się nie wypowiadam. Piszę tylko o tych, które znam i wiem, że warto polecić.
ejka
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwie 2010, 13:49

Re: Najtańsza szkoła jazdy

Post autor: ejka »

a ja polecam szkole SPEED. Moze nie najtansza bo kosztuje 950 zl ale ja sobie chwale. Instruktor tlumaczy spokojnie. Jest opanowany. Ja na jego miejscu dawno bym wysiadla z tego samochodu ;)
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Najtańsza szkoła jazdy

Post autor: Qrpiana »

Ja polecam Test i zdecydowanie Maćka!!! Chłopak wie jak z panny odpalającej moto przełącznikiem świateł zrobić kierowcą moto hihi

Pozdrawiam p. Maćku :)
Awatar użytkownika
kruk453
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 16 maja 2010, 20:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Najtańsza szkoła jazdy

Post autor: kruk453 »

Chyba MZK ma najtańsze kursy ;)
https://www.facebook.com/Lucas.PC.GSM.Service
Prywatny serwis komputerowy.
solaris 1
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 31 gru 2009, 13:15

Re: Najtańsza szkoła jazdy

Post autor: solaris 1 »

Są szkoły w których instruktorzy są przeciętni i z najwyższej półki, szkoły mają place manewrowe takie jak powinny być i mają prowizorki o nawierzchni jak w kamieniołomach, niech ocenią to osoby które się uczą. Większość postów to reklama właścicieli szkół bądż osób, które tam pracują , wystarczy popatrzeć na ich reklamowe zwroty. Nie będę polecał żadnej cudownej szkoły, jeśli ktoś jest zainteresowany to pyta się znajomych, chodzi po biurach szkół i pyta się o wszystko co jest związane z nauką jazdy, ja życzę dobrego wyboru i zaliczenia egzaminu za pierwszym razem.
Awatar użytkownika
kruk453
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 16 maja 2010, 20:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Najtańsza szkoła jazdy

Post autor: kruk453 »

W MZK jest zniżka dla uczących się. Jak dobrze pamiętam to 50 złotych jest zniżki. Pozdrawiam.
https://www.facebook.com/Lucas.PC.GSM.Service
Prywatny serwis komputerowy.
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Najtańsza szkoła jazdy

Post autor: Qrpiana »

solaris 1 - ja nie jestem właścicielem ani pracownikiem szkoły, którą poleciłam. U Maćka uczyłam się jeździć i na kat. B i ana kat. A. Oba egzaminy zdałam bez problemu i jak dotąd (a prawko mam już ponad 10 lat) nie miałam żadnej wpadki drogowej. A na dodatek komu poleciłam tego instruktora też nie miał większych problemów z nauką jazdy. Jeśli chodzi o plac manewrowy TESTu to mają 2: jeden w Ostrołęce gorszej jakości, ale drugi troszkę poza O-ką wyłożony w całości kostką brukową.
Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych
solaris 1
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 31 gru 2009, 13:15

Re: Najtańsza szkoła jazdy

Post autor: solaris 1 »

Qrpiana -pogratulować tak dobrej pamięci o firmie, infrastrukturze [ plac poza miastem nie ma dziesięciu lat] i to dziesięć lat po egzaminie - rzadko spotykane, naprawdę wyrazy podziwu. POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Najtańsza szkoła jazdy

Post autor: Qrpiana »

nie muszę pamiętać o tym placu gdyż codziennie obok przejeżdżam jadąc do pracy :P
Awatar użytkownika
kruk453
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 16 maja 2010, 20:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Najtańsza szkoła jazdy

Post autor: kruk453 »

Najlepsza moim zdaniem jest szkoła jazdy "ZNAK". Ponieważ lepiej douczają do egzaminu. Trochę jest wysoka cena ale warto. Właśnie jestem teraz w znaku i nie narzekam na tą szkołę jazdy.
https://www.facebook.com/Lucas.PC.GSM.Service
Prywatny serwis komputerowy.
ODPOWIEDZ