Cuba Libre - uwagi, opinie, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: amsterdam »

Witam
Kilka moich opinii o Klubie bo tak chce nazwywac lokal :)
Wystrój: stylowy i nie przeciętny :) bardzo fajna aranżacja wnętrza :)
Oświetlenie: Ok, ale spodziewałem sie czegoś więcej, jakies lasery moe lekki stroboskop w rytm muzyki ale jest ok :)
Dj: i tu trzeba by popisać.... Dj.. porażka Sorry ale pan karol w tym klubie to nie porozumienie.
Muzyka wypisz wymaluj Elba.... I Jeszce jego wpadka kiedy zaprosił do Elby
wiec POWIEM SZCZERZE ZMIEŃCIE DJa
Jakiś czas temu jak wymieniony Dj gral to na parkiecie puustki były... poszedł napic sie drinka i... miłe zaskoczenie jakiś jego młodziutki kolega wszedł za konsoletę i zaczął sympatycznie grac wiec jednak można. na parkiet weszli ludzie i się bawili dopóki nie zmienił go pan Karol... wszyscy zeszli parkietu :(

Muzyka: j.w Avalonowe hity oraz Kopia Elby... Sorry ale ten hit Quesera sera no ludzie!! to woła o pomstę do nieba!!!!!!!!!!


Własciciel: Bardzo uprzejmy facet same plusy


Reasumując: Wszystko Super ale Dj psuje starania właściciela aby KLUB był mocną strona naszego miasta.
Pozdrawiam
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
Cuba Libre
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 23 gru 2009, 20:31

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Cuba Libre »

amsterdam pisze:Witam
Kilka moich opinii o Klubie bo tak chce nazwywac lokal :)
Wystrój: stylowy i nie przeciętny :) bardzo fajna aranżacja wnętrza :)
Oświetlenie: Ok, ale spodziewałem sie czegoś więcej, jakies lasery moe lekki stroboskop w rytm muzyki ale jest ok :)
Dj: i tu trzeba by popisać.... Dj.. porażka Sorry ale pan karol w tym klubie to nie porozumienie.
Muzyka wypisz wymaluj Elba.... I Jeszce jego wpadka kiedy zaprosił do Elby
wiec POWIEM SZCZERZE ZMIEŃCIE DJa
Jakiś czas temu jak wymieniony Dj gral to na parkiecie puustki były... poszedł napic sie drinka i... miłe zaskoczenie jakiś jego młodziutki kolega wszedł za konsoletę i zaczął sympatycznie grac wiec jednak można. na parkiet weszli ludzie i się bawili dopóki nie zmienił go pan Karol... wszyscy zeszli parkietu :(

Muzyka: j.w Avalonowe hity oraz Kopia Elby... Sorry ale ten hit Quesera sera no ludzie!! to woła o pomstę do nieba!!!!!!!!!!


Własciciel: Bardzo uprzejmy facet same plusy


Reasumując: Wszystko Super ale Dj psuje starania właściciela aby KLUB był mocną strona naszego miasta.
Pozdrawiam
Jest akcja, jest i reakcja. Ten "młodziutki kolega" został rezydentem Cuba Libre. To Marcin DeeP, a co do Dj-a Małego (proszę go nie mylić z Karolem N, bo to zupełnie ktoś inny) uważam że w grę wchodzi również kwestia gustu no i sam fakt, że Pan Karol kiedyś w Elbie grał. Nawet jeśliby grał w Cubie 5 lat, to zawsze będzie się kojarzyć z Elbą . Wpadka...??? Może zdarzyć się każdemu, bo przecież to tylko człowiek.
... i proszę się nie martwić :) ponieważ decyzja o zakończeniu działalności Dj-a Małego w Cubie nie jest wynikiem tej, czy innej opinii, a naszą wspólną.
Pozdrawiam
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: amsterdam »

Za pomyłkę przepraszam serdecznie, nie było to złośliwe ani tym bardziej umyślne mojej strony.
JA nie mówię,że to jest jakieś Naganne ,że pan Karol kojarzy się z Elbą w żadnym stopniu. Miałem na myśli tylko to ,że zwyczajnie kopiował styl tamtego lokalu który do waszego nie pasuje.
Wpadka oczywiście że każdemu się może zdarzyć również tego nie piętnuję bo sam się mylę nieraz w mojej pracy myląc nazwę pracodawcy ;)
Jeśli chodzi o gusta.. to jak każdy wie o Gustach się nie rozmawia :) ale ...No właśnie co w tak wg mnie Klasowym lokalu bo za taki wasz lokal uważam robi muzyka typu "Quesera sera" ??? naprawdę to mnie zraziło piekielnie :/ ale jeśli ten młody kolega zaczął grać to wrócę do was już możliwe ,że w ten weekend :)
Pozdrawiam :)
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: palipies »

Niestety nie będzie mnie w Ostrołęce,a z pewnością odwiedziełbym ten klub,gdyż jest to jedyny miejsce wyglądające,jak klub w naszym mieście,faktycznie oprócz ludzi klub tworzy przede wszystkim muzyka,która powinna być na odpowiednim poziomie bez szlagierów,jak powyżej.
katarzyn
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 sie 2010, 20:46

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: katarzyn »

To jest reklama tej pożal się B... speluny.
Znajdziecie w tym klubie wszystko, co jest potrzebne do dobrej zabawy i pełnego relaksu – niebanalny wystrój, przyjazny klimat, a przede wszystkim znakomitą muzykę od disco z lat 80 po nowoczesną muzykę elektroniczną! Wstęp od 21 lat + selekcja (stosowny ubiór i prezencja osobista), profesjonalna ochrona.

Ja po ostatnim chwilowym pobycie nie zauważyłem nic z tych niby zalet które są wypisane.
wystrój jak wystrój bez rewelacji, z klimatem to nie wiem o co chodzi a już muzyka to na pewno nie plus beznadziejne remixy totalna porażka myślałem że zobaczę tam kogoś starszego kto puszcza muzykę bo jak taki gówniarz moze wiedzieć przy czym mam bawić się ja i moi znajomi kiedy mamy po prawie 30 lat a on z 16. ale nowoczesna fakt bo beznadziejna nie tędy droga. Zdecydowanie Avalon tam jest wszystko co potrzebne dobra muzyka odpowiednia jedzonko przede wszystkim a nie piwo z wodą i paluszki. Co do ubrania wchodzi tam raczej kto chce aby wszedł. Profesjonalna ochrona przypomniał mi sie Słoneczny patrol i David Hasselhoff tylko ten to wysmarowany czyś i w stringach. Obleśna profesjonalna ochrona.
Jednym słowem nic wartego uwagi.
Awatar użytkownika
NJoy
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 22 cze 2007, 16:52

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: NJoy »

katarzyn pisze:To jest reklama tej pożal się B... speluny.
drogi Tatarzynie
tak to jest reklama, jak widzisz to jest temat o tym klubie przez duże K!, bo gdzie indziej masz kulturę? NIGDZIE
katarzyn pisze:muzyka to na pewno nie plus beznadziejne remixy totalna porażka myślałem że zobaczę tam kogoś starszego kto puszcza muzykę
zazwyczaj to ludzie tworzą klimat, mozliwe że chodzisz z nudziarzami na imprezy, w dresie, albo brudny możliwe że i oszczany i śmierdzący że tylko do Avalonu cie wpuszczają bo im zależy nie na jakości tylko na ILOŚCI (dresiarze, fajansiarze, lanserzy z pompką w nosie)
katarzyn pisze:Zdecydowanie Avalon tam jest wszystko co potrzebne dobra muzyka odpowiednia jedzonko przede wszystkim a nie piwo z wodą i paluszki.
i znowu porównanie. jeszcze raz powtórzę CUBA LIBRE to KLUB a nie restauracja, awalon jest restauracją tak? czy posiadasz jedno oko z wadą czy jak? tam jest taki napis RESTAURACJA :faja:
co do piwa, następnym razem nie proś Pana barmana o piwo z wodą tylko zwykłe, z kija lub z butelki bo z wodą naprawdę nie smakuje, nie polecam, przeciez to nawet smaku nie ma, chociaż sam nie próbowałem.
katarzyn pisze:Profesjonalna ochrona przypomniał mi sie Słoneczny patrol i David Hasselhoff tylko ten to wysmarowany czyś i w stringach.
widzę że kolega/koleżanka przypatrywał(a) się tam gdzie nie trzeba. a przecież do KLUBU idzie sie bawić. Jezeli już o to chodzi to radzę poogladać w domu w nocy jakiś portal XXX
Awatar użytkownika
Eris
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 28 paź 2008, 17:11

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Eris »

katarzyn pisze:Ja po ostatnim chwilowym pobycie nie zauważyłem nic z tych niby zalet które są wypisane.
wystrój jak wystrój bez rewelacji, z klimatem to nie wiem o co chodzi a już muzyka to na pewno nie plus beznadziejne remixy totalna porażka myślałem że zobaczę tam kogoś starszego kto puszcza muzykę bo jak taki gówniarz moze wiedzieć przy czym mam bawić się ja i moi znajomi kiedy mamy po prawie 30 lat a on z 16. ale nowoczesna fakt bo beznadziejna nie tędy droga. Zdecydowanie Avalon tam jest wszystko co potrzebne dobra muzyka odpowiednia jedzonko przede wszystkim a nie piwo z wodą i paluszki. Co do ubrania wchodzi tam raczej kto chce aby wszedł. Profesjonalna ochrona przypomniał mi sie Słoneczny patrol i David Hasselhoff tylko ten to wysmarowany czyś i w stringach. Obleśna profesjonalna ochrona.
Jednym słowem nic wartego uwagi.


Pierwsza sprawa - Zacznijmy od tego, że zapewne żaden szanujący się klub nie zatrudniłby szesnastolatka. Z tego co wiem w Avalonie grał 15-latek (osobiście go znam) i jakoś nic o tym nie wspomniałeś.
Druga sprawa - Jeśli chodzi o muzykę, to niestety nie da się wszystkim dogodzić, każdy lubi co innego, ale zapomniałam że Polacy nie potrafią się bawić przy normalnej, ambitnej muzyce. Najlepiej włączyć disco polo z laptopa i wszyscy będą skakać. Jeśli kręci Cię taka muzyka, to zapraszam do Samby, są dwie sale, a w jednej z nich "ukochane" disco polo. Ja osobiście disco polo nie trawie, więc nie chodzę do klubów gdzie jest grany ten rodzaj muzyki i nie robią mu im złej opinii.
Trzecia sprawa - Cuba Libre, w przeciwieństwie do innych ostrołęckich lokali, wygląda po prostu pięknie, przechodząc przez parkiet nie przyklejam się do podłogi, szklanki nie tłuką się masowo i nikt się nie bije. Miło posiedzieć, pobawić się w ładnym i zadbanym miejscu wśród kulturalnych ludzi
Czwarta sprawa - Mylisz się co to tego, że wchodzi kto chce. Ludzie w dresach nie są wpuszczani.
Piąta sprawa - Ochroniarze nie są po to żeby na nich patrzeć, a pilnować porządku w lokalu, poza tym nie lubię oceniania ludzi po wyglądzie, więc daruj sobie.

Podsumowując:
Nie wiem jaki jest cel Twojej wypowiedzi, może chciałeś zniechęcić ludzi do tego lokalu, a zareklamować pięknie Avalon. Każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii, ale Twoja wypowiedź przypomina bardziej antyreklamę.

PS: Skoro masz już swoje lata, to wypadałoby umieć pisać poprawnie po Polsku, bo ta niepoprawność aż w oczy kuje, gdy czytam Twojego posta. :)
wanna
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 04 mar 2009, 20:44

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: wanna »

Mam nadzieję, że nowy dj poprawi frekwencję w klubie, bo będąc tam w piątek byliśmy prawie jedynymi klientami...

Jeżeli zarzuca się komuś brak poprawności, to samemu należałoby ją zachować...
PS: Skoro masz już swoje lata, to wypadałoby umieć pisać poprawnie po Polsku, bo ta niepoprawność aż w oczy kuje, gdy czytam Twojego posta. :)
Awatar użytkownika
Eris
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 28 paź 2008, 17:11

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Eris »

wanna pisze: Jeżeli zarzuca się komuś brak poprawności, to samemu należałoby ją zachować...
]

Tak czy siak jest spora różnica pomiędzy moim postem a postem pana K.

A co do małej ilości osób w lokalu... dziś było o wiele lepiej. Naprawdę sporo ludzi, pełen parkiet i co najlepsze, bawili się do końca imprezy.
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: amsterdam »

Niska frekwencja jest skutkiem,że ludzie u nas lubią się bawić przy tandetnej starej muzyce która jest odtwarzana z winampa...
Króluje Quesera sera i inne takie wiec muzyka "Nowa" im nie pasuje :/
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
gość11
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 29 sie 2010, 11:48

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: gość11 »

Ogólnie lokal jest bardzo fajny miałem okazje tam być parę razy i bardzo mi się podoba!
Ale niestety jest jeden minus dotyczy on ochrony w tym lokalu a mianowicie tego nadmuchanego ochroniarza.Powiem tak gdyby go tam nie było wydaje mi się ze ludzi było by o wiele więcej.Tak samo jak stal w innych klubach to ludzie nie przychodzili z powodu jego;/.
Ps: zastanówcie się o zmianie ochroniarza;) pozdrawiam
Awatar użytkownika
Eris
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 28 paź 2008, 17:11

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Eris »

gość11 pisze:Ogólnie lokal jest bardzo fajny miałem okazje tam być parę razy i bardzo mi się podoba!
Ale niestety jest jeden minus dotyczy on ochrony w tym lokalu a mianowicie tego nadmuchanego ochroniarza.Powiem tak gdyby go tam nie było wydaje mi się ze ludzi było by o wiele więcej.Tak samo jak stal w innych klubach to ludzie nie przychodzili z powodu jego;/.
Ps: zastanówcie się o zmianie ochroniarza;) pozdrawiam


Hmm.. ja myślę, że ochrona nie ma nic do frekwencji, ale być może się mylę. Osobiście nic do owego ochroniarza nie mam. Wydaje się w porządku. :)
Tylko zastanawia mnie dlaczego ludzie mieliby nie przychodzić z jego powodu.
gość11
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 29 sie 2010, 11:48

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: gość11 »

Niektórych Ludzi odstrasza ktoś tak nasterydowany jak on i ciągle patrzący się na dziewczyny lub na gości. Osobiście nie znam tej osoby ale wydaje mi się ze nawiasie "podkleić" zawodowy ochroniarz tam nie pasuje;p
poza tym wszystko jest ok;)
Awatar użytkownika
Eris
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 28 paź 2008, 17:11

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Eris »

Ja tam uważam, że ma prawo się patrzeć a nawet powinien. :) Szczególnie gdy jest dużo ludzi. Trzeba pilnować porządku a on musi widzieć co się dzieje w lokalu.


A tak odbiegając od tematu:
Polecam ten lokal i serdecznie zapraszam. :)
gość11
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 29 sie 2010, 11:48

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: gość11 »

W sumie jak tam uważacie ja myślę ze jest inaczej bo jak tam jest 10 osób to trochę lipa tak patrzeć się ciągle to w końcu denerwuje i nie chce się bawić sama wiem jak tam byłam z koleżankami.
Awatar użytkownika
Eris
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 28 paź 2008, 17:11

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Eris »

Ja nic do gadania nie mam. Po prostu wyrażam swoją opinię. Nie mam w ogóle zastrzeżeń do tego lokalu. :)
Tylko... rzeczywiście bywało mało osób, ale tak jak już mówiłam - wczorajsza impreza była udana. Sama się zdziwiłam, iż tyle ludzi przyszło i od którejś tam godziny był praktycznie cały czas pełen parkiet i ludzie bawili się do samego końca.
To nowy klub, dopiero się rozkręca. Jeśli będzie dobra muzyka (chociaż ciężko jest dogodzić, bo każdy lubi co innego) i klimat (który my tworzymy) to myślę, że coraz więcej osób będzie tam wpadać na dłużej.
Awatar użytkownika
NJoy
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 22 cze 2007, 16:52

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: NJoy »

gość11 pisze:Powiem tak gdyby go tam nie było wydaje mi się ze ludzi było by o wiele więcej.Tak samo jak stal w innych klubach to ludzie nie przychodzili z powodu jego;/.
Głupie gadanie moim zdaniem. to jak wygląda nie świadczy jak się zachowuje. a nie zachowuje się jak dzikus z awalonu, czy starej chaty
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: amsterdam »

gość11 pisze:Ogólnie lokal jest bardzo fajny miałem okazje tam być parę razy i bardzo mi się podoba!
Ale niestety jest jeden minus dotyczy on ochrony w tym lokalu a mianowicie tego nadmuchanego ochroniarza.Powiem tak gdyby go tam nie było wydaje mi się ze ludzi było by o wiele więcej.Tak samo jak stal w innych klubach to ludzie nie przychodzili z powodu jego;/.
Ps: zastanówcie się o zmianie ochroniarza;) pozdrawiam

Hah :P
To żeś powiedział :P
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
katarzyn
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 sie 2010, 20:46

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: katarzyn »

Zauważyłem że amsterdam to chyba jakiś ostrołęcki promotor bo tak zachwala tego chłopczyka a może jesteście parą ;-)
Ja nadal uważam że lokal w miejscu Misia czy Enigmy nie przeżyje chociaż za czasów Enigmy było tam o wiele więcej osób a teraz tam nie ma w ogóle. Jaki szef taki i ochroniarz co tu wymagać wielkiego.
Nie ma się czym zachwycać a klimaty takiego jak w Avalonie i tak nigdy am nie będzie. Słyszałem ile tam było ludzi w sobotę najmniej ze wszystkich lokali i na dodatek same chłopy a może to jest na prawdę lokal dla chłopców sorry ale taka jest opinia w Ostrołęce pfffffffffff porażka na maxa
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: amsterdam »

katarzyn pisze:Zauważyłem że amsterdam to chyba jakiś ostrołęcki promotor bo tak zachwala tego chłopczyka a może jesteście parą ;-)
Ja nadal uważam że lokal w miejscu Misia czy Enigmy nie przeżyje chociaż za czasów Enigmy było tam o wiele więcej osób a teraz tam nie ma w ogóle. Jaki szef taki i ochroniarz co tu wymagać wielkiego.
Nie ma się czym zachwycać a klimaty takiego jak w Avalonie i tak nigdy am nie będzie. Słyszałem ile tam było ludzi w sobotę najmniej ze wszystkich lokali i na dodatek same chłopy a może to jest na prawdę lokal dla chłopców sorry ale taka jest opinia w Ostrołęce pfffffffffff porażka na maxa

jakie to typowe...jak ktoś cos pochwali to zaraz ma w tym interes..
Ale ty jesteś po prostu głupia/..
Bo jak inaczej Cie określić ??
Jak bym pojechał po nich to byś napisała że jestem z konkurencji wiec jak Takim dogodzić ??


Ps. a data Założenia twojego konta ewidentnie wskazuje ,że chcesz opluwać w tym temacie ten lokal :p bo jak inaczej ??:P
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: palipies »

katarzyn pisze:Zauważyłem że amsterdam to chyba jakiś ostrołęcki promotor bo tak zachwala tego chłopczyka a może jesteście parą ;-)
Ja nadal uważam że lokal w miejscu Misia czy Enigmy nie przeżyje chociaż za czasów Enigmy było tam o wiele więcej osób a teraz tam nie ma w ogóle. Jaki szef taki i ochroniarz co tu wymagać wielkiego.
Nie ma się czym zachwycać a klimaty takiego jak w Avalonie i tak nigdy am nie będzie. Słyszałem ile tam było ludzi w sobotę najmniej ze wszystkich lokali i na dodatek same chłopy a może to jest na prawdę lokal dla chłopców sorry ale taka jest opinia w Ostrołęce pfffffffffff porażka na maxa
Oceniając twoją 'osobę' nie trzeba być spostrzegawczym,wszystko jest proste,co więcej określając typ takiej osoby wystarczy: "ostrołęcki"
Nie wiem na czym polega klimat w avalonie,doprawdy nie wiem,doceniam to że odbywają się tam czasami koncerty niszowych artystów,doceniam całkiem niezłą pizzę,ale coś,żeby było czymś tym czymś musi być nie może być raz tym a innym razem czymś innym,krótko mówiąc coś jest klubem albo restauracją i z 1 albo z 2 powinno być utożsamiane,chociaż w przypadku avalonu mowa o "dyskotece",a nie o klubie.

A kwestią najważniejszą w tym wszystkim jest "gust" ostrołęczan i nie chodzi wyłącznie o muzyczny ,niestety trzeba pogodzić się z faktem,że znakomita większość to techno-wixa,disco polo i to co jest w tv czyli dj winamp,brakuje osób które są w stanie być kimś innym niż otoczenie,wszyscy tacy sami,ale na prowincji tak łatwiej.

"masz dziarkę to i ja se zrobię,kietę masz to i ja sobie kupię,ale furaa...to jak lecimy na siłkę"
katarzyn pisze:ale taka jest opinia w Ostrołęce pfffffffffff porażka na maxa
Rozbawiłeś mnie do łez,dziękuję za poprawę humoru :)))

opinia w ostrołęce-mistrzostwo świata
Awatar użytkownika
Eris
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 28 paź 2008, 17:11

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Eris »

Hmm.. tak się zastanawiam kto to jest ten cały katarzyn. Możliwe, że ktoś ze znajomych właściciela, który jest cho*ernie zazdrosny, a może ktoś komu się nudzi i chce tak mocno skrytykować ten lokal i na siłę próbuje oczernić Cuba Libre.


A do Ciebie katrzynie... krytykuj sobie, ale nic tym nie osiągniesz. Każdy ma swój rozum i pójdzie tam gdzie będzie się czuł dobrze. Twoja beznadziejna antyreklama i tak nic nie da. :) Może masz problemy z emocjami i te złe wyładowujesz tutaj. Podsumowując - naprawdę śmieszny jesteś, Twoje argumenty również.
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: amsterdam »

Bankowo podstawiony troll :P
Oczernia Cuba libre :p hahaha ale jest na tyle debilny,ze założył niedawno konto do tego i o tym takich troili można poznać :P
Podoba ci sie Di-polo to chodź do Avalonu :P
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
Ambitny człowiek
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 wrz 2010, 15:35

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Ambitny człowiek »

Powiem wam szczerze że jeśli chodzi o ochronę to pod tym względem sie uspokoiło, nie ma już selekcji. i jak ja tam bywałem to było pod tym aspektem bezproblemowo. Jeśli chodzi o wystrój lokalu to króluje w O-ce, oświetlenie cacy. Bywam w tym klubie ze względu muzycznego, ponieważ mam dość imprez typu ostoja, kiss, czy koloseum nie mówiac już o alcatraz gdzie panuje disco polo i jakieś dance-owe, komercyjne hity z eski lub vivy co ludzie mylnie nazywają techno.W CubaLibre szczególnie w piątki panuje tam atmosfera inna niż w tych wyżej wymieninych klubach, przeważają tam ambitne gatunki począwszy od progressive a kończywszy na technicznych brzmieniach. To jest wielki atut tego klubu ze idą w ambitniejszą strone i rozsławiaja powyższe gatunki. Ostatnio w Cuba Libre był FAFAQ, a także BARTESS, co pokazuje że ten klub ma potencjał, rozmawiając chwile z FAFAQ-iem nadmienił mi że takiego klubu nie powstydziłby się nawet Poznań. Lecz jedyny problem jaki widzę to mała frekwencja:( Ludzie wolą się bawić przy gównach z vivy czy eski. LUDZIE!!! Apeluje do Was, mamy warunki do ściągania gwiazd POlskiej sceny klubowej typu NEEVALD, INOX, W, ANGELO MIKE, MARCIN CZUBALA ITP. więc wykorzystajmy to!!! Po co mamy jeździć po festiwalach czy dalekich klubach gdzie zapuszczają "inna" muzykę niż w wiejskich remzach jak mamy na miejscu!!! Pomyślcie nad tym kochani... ??? Pozdrawiam
Cuba Libre
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 23 gru 2009, 20:31

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Cuba Libre »

"Powiem wam szczerze że jeśli chodzi o ochronę to pod tym względem sie uspokoiło, nie ma już selekcji. i jak ja tam bywałem to było pod tym aspektem bezproblemowo."



...tak dla sprostowania - selekcja jest nadal. Może już nie tak zaostrzona, ale jest. Jeśli chodzi o tę kwestię zawsze było bezproblemowo (no może poza dniem otwarcia klubu). Pozdrawiamy :D

P.S. Proponujemy nie krytykować innych, za to co lubią ( to kwestia gustu ), bądź inne kluby czy dyskoteki za to co grają. Ważne że mają klientelę, a przecież to się liczy. My robimy swoje...Pozdrawiamy i zapraszamy :)
ODPOWIEDZ