czy to już koniec ostrołęckiej piłki?????....

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
kaszku
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 08 paź 2005, 17:55

czy to już koniec ostrołęckiej piłki?????....

Post autor: kaszku »

:shock: wiele się czyta o burdach na meczach piłkarskich ale nigdy nie myslałam, że doczekam się tego na OSTROŁĘCKIM stadionie... oj, posypią się kary...
Awatar użytkownika
Daasiu
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:46

Post autor: Daasiu »

Podobno Narwi grozi wysoka kara finansowa, zakaz rozgrywania meczów na tym stadionie, a nawet odsunięcie od rozgrywek!? :/
Visca el Barça!
Obrazek
Awatar użytkownika
Daasiu
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:46

Post autor: Daasiu »

Nie wiem jak było na meczach ŁKSu Łomża. Napisałem to, co słyszalem od innych, a jak będzie to się okaże :]
Visca el Barça!
Obrazek
maniek290
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 08 paź 2005, 19:08
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: maniek290 »

Byłem na meczu i widziałem co sędzia (sprzedawczyk ) zrobił i popieram Romana W. i kibiców którzy wbiegli na boisko tych sptrzedawczyków trzeba tępić bo szkoda kasy Romana W. a i znów klasę pokazała nasz wspaniała policja jak jej auto podprowadzili hehehe i jakiś burak pies z ganem wyskoczył nasza milicja. Mam nadzieje że po tych wybrykach sprzedawczykow Roman W. nie zrezygnuje z piłki i dalej będzie prezesem Narwi
Pozdrawiam Prezesa i Kibiców
Sprzedawczykom i twardzielom z komendy ch*j w d*pe
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

a czy ktoś może dokładniej opisać co się działo na meczu ? bo ja nie bardzo kapuje
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

To co działo się dziś na stadionie można nazwać kabaretem.
Śmiałem się ze wszystkich aktorów tego widowiska.
Narew nic nie grała, za to jej prezes pokazał "klasę". Jak taki człowiek jak Pan Roman W. może się tak skandalicznie zachowywać?
Sędziowie też byli śmiechu warci. A ten policjant co klamke wyciągnął do kibica to ostro przesadził.
...set me free...
Sweter
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 25 cze 2005, 11:34

Post autor: Sweter »

Puki Nadarzyn nie awansuje to chyba nie ma co liczyć na 3 lige. Bo to właśnie oni kupują sędziów i to u nich mafia pierze brudną kase. I to im zależało żeby narew dziś nie wygrała
Awatar użytkownika
Suchy
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 21 wrz 2005, 15:34

Post autor: Suchy »

Sweter ma racje!!! Nadarzyn jest winny temu ze dzisiejsze spotkanie skonczylo sie skandalem!!! Panu Romanowi mozna sie dziwic jak i nie!!! Łozy gruba kase na klub a tu tacy Skur...biora w lape i drukuja!!! A z drugiej strony to takiem biznesmenowi nie przystoi takie zachowanie!!!
Wielkie brawa dla niego za odwage!!! a za dzien dwa zobaczymy co na ten temat wypowie sie sam Pan Roman!!! a co do policji to ten mundurowy zrobil z siebie kretyna wyciagajac swojego metalowego przyjaciela!!! Martwi mnie to ze zapewne zamkna nam stadion!!! Ale jest tez nadzieja ze owy sedzie poniesie jakies konsekwencje bo wiem ze dzisiejszy obserwator to jest dosyc wazna szycha w PZPN!!! BRAWO PANIE ROMANIE!!! a zna moze ktos przyczyne tego ze Pan Roman miał tyle energi??? :lol: :lol: :lol:
Kapitalizm to niesprawiedliwy podział bogactwa. Komunizm to sprawiedliwy podział biedy!!!
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

To co pisze RMF FM, TO i Interia to kompletna bzdura - kto widział na boisku kilkunastu rannych policjantow ochroniarzy i "chuliganow". Jeden pajac (ochroniarz) zaliczyl pare prostochy i na tym sie skonczylo... brak slow na takie artykuly... :|
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

Dopuki Listkiewicz rządzi PZPNem będzie się tak działo... Nadarzyn kupuje co się da, a odbija się to na nerwach kibiców... Jak długo jeszcze będzie trwała taka sytuacja, może zadzwonić do "Uwagi", ale puki co to TVN zrobi z ostrołęckich kibiców "pseudokibiców" tak jak zrobił już to RMF... czytająć ich artykuł na Interii czułem się jakbym przeglądał "Fakt" :lol: Z jednej strony żałuję tylko tego, że kibice i pan Roman nie dopadli tej sprzedajnej k.u.r.w.y! Zobaczymy co będzie dalej, mam nadzieję, że pan Roman się nie wycofa.
Awatar użytkownika
Suchy
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 21 wrz 2005, 15:34

Post autor: Suchy »

Ja sadze ze owa sytuacja pokazala przywiazanie Pana Romana do klubu!!!! Ja do Listkiewicza nic nie mam moim zdanie dobrze rzadzi!!! Tu nie jest winny PZPN tylko MZPN bo w nizszych ligach on sprawuje wladze i przydziela sedziow!!! A jak juz do srodowiska sedziowskiego dojdzie ze w OStrolece za zle sedziowanie mozna poniesc kare to sie te sprzedawczyki beda bały!!! Dzis jak patrzylem jak boczny od strony 'zylety' ucieka przed kibicami to mialem pragnienie ze go zlapia i solidnie W.P.I.E.R.D.O.L.Ą!!!
A pan Wargulewski tez gdyby szybciej biegał tez spełniłby marzenia swoje i kibiców i obił morde temu Kretynowi z chrągiewką!!! ale trudno i tak ciesze sie ze kibice jak i zarzad pokazali ze Narwi sie w ch... nie robi!!! :) :) :) :)
Kapitalizm to niesprawiedliwy podział bogactwa. Komunizm to sprawiedliwy podział biedy!!!
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Suchy pisze:bo wiem ze dzisiejszy obserwator to jest dosyć ważna szycha w PZPN!!!
Co ty piszesz :!: :?: :!: Jaka szycha w PZPN? Jak już coś to MZPN, a i tak nie jest żadną szychą. Jak masz pisać takie ploty to lepiej w ogóle nie dotykaj klawiatury :!:

A co do RMF to faktycznie przesadzili.

Ludzie nie szukajcie źródła tej afery w Nadarzynie. Może to nie jest klub "czysta jak łza", ale nie wydaje mi się, że dzisiejsza pomyłka sędziego asystenta nr 2 miała swoje źródło w Nadarzynie.
Nadarzyn dziś też zremisowal ze Żbikiem 2:2. Widocznie za mało sędziom dawali :lol: :lol: :lol:
...set me free...
Awatar użytkownika
Suchy
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 21 wrz 2005, 15:34

Post autor: Suchy »

To ty sie setme nie orientujesz!!! poniewaz ten pan (nazwiska juz nie pamietam ale bodajze na K) po aferach zwiazanych z kupowaniem meczow przez Antoniego.F. zastapił w wydziale dyscyplinarnym jakiegos pana!!! tak sie dzieje ze interesuje sie sportem ponad przecietnosc i wiem co mowie!!! a jak znajde te nazwisko to je napisze!!! wiec setme nie krytykuj kogos zanim sam głupote napiszesz!!!
Kapitalizm to niesprawiedliwy podział bogactwa. Komunizm to sprawiedliwy podział biedy!!!
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

proponuje zamknac temat i nie pisac juz dalej bzdur... bo mozecie narobic sporych nieprzyjemnosci nie tyle sobie co osobom bioracych czynny udzial w tej turbopseudokibicowskiej awanturze na miare swiatowa!
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Suchy pisze:To ty sie setme nie orientujesz!!! poniewaz ten pan (nazwiska juz nie pamietam ale bodajze na K) po aferach zwiazanych z kupowaniem meczow przez Antoniego.F. zastapił w wydziale dyscyplinarnym jakiegos pana!!! tak sie dzieje ze interesuje sie sportem ponad przecietnosc i wiem co mowie!!! a jak znajde te nazwisko to je napisze!!! wiec setme nie krytykuj kogos zanim sam głupote napiszesz!!!
Tylko wiesz w czym tkwi problem :?:
Ja znam tego obserwatora osobiście. Nazywa się Stanisław Krasowski i nie posiada on żadnego stołka w wydziale dyscypliny.
Ty interesujesz się sportem, a ja w nim siedze już klika ładnych lat.
...set me free...
Awatar użytkownika
Suchy
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 21 wrz 2005, 15:34

Post autor: Suchy »

No to właśnie widze jak go znasz!!! zapraszam na strone PZPN!!! i sobie poszukaj!!! ja juz znalazlem!!! i siedzi we władzach związku!!!juuz widze jak siedzisz w tym sporcie albo jak go znasz osobiscie!!! pffff.....setme strona internetowa PZPN nie klamie wiec zapraszam!!! i nie gadaj głupot ze znasz go osobiscie!!!!

DODAM JESZCZE ZE TE KŁÓTNIE I TAK DO NICZEGO NIE DOPROWADZA WIEC JA SWOJE RACJE JUZ WYRAZILEM!!! I WIECEJ NIE ZAMIERZAM SIE POWTARZAC BO WIDZE ZE I TAK KAZDY WIE SWOJE!!!
Kapitalizm to niesprawiedliwy podział bogactwa. Komunizm to sprawiedliwy podział biedy!!!
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Jakoś nie mogę znaleźć na stronie pzpn-u.
OK nie musisz mi wierzyć. Ja wiem swoje. Nie lubię obrażać ludzi, ale śmiać mi się chce z ciebie. Narta
...set me free...
Awatar użytkownika
Suchy
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 21 wrz 2005, 15:34

Post autor: Suchy »

Nawzajem!!! Narka!!!
Kapitalizm to niesprawiedliwy podział bogactwa. Komunizm to sprawiedliwy podział biedy!!!
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: paul997 »

"Policja zatrzymała kilka osób, w tym prezesa Romana Wargulewskiego. W sąsiadującym ze stadionem hotelu MOSiR prezes klubu powybijał szyby."

Najpierw zatrzymała, potem wypuściła :). Kibice (krzesełkowi też ! :) twardo stanęli przed wyjazdem z szatni i skandowali "Oddajcie prezesa" i "Roman Wargulewski !". Widac policjanci stwierdzili, że nie warto robić większej zadymy i wypuścili p. Romana, który poszedł do pokoju w Mosirze. I tutaj odbywało się to wybijanie szyb - wyskoczył jeszcze na balkon, wyrzucił jakis śmietnik, wybił szybę w pokoju, a przy zamykaniu drzwi balkonowych poleciała druga szyba :).
Wielki szacunek dla pana Romana za to, że próbował spuścić łomot sędziemu ! Tak się nie da normalnie zdobywac punktów, co najmniej co drugi mecz jakieś przekręty, no i wreszcie się nazbierało ...
Jak PZPN nie może zrobić porządku, to może jadąc do Ostrołęki taki pacan dwa razy pomyśli, zanim weźmie w łapę. Niech wie, że na Kurpiach nie da się tak prosto zarobić :).
Pozdrówka
paul997
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

A ja myśle, że Wargul sie ośmieszył i to nie tylko moje zdanie. Chwała mu za to że chce kłaść tyle kasy w ten klub, ale osoba publiczna, biznesmen tak nie robi.
Roman Szkopek (prezes hidu) nigdy by się tak nie zachował i za to Go cenie.
...set me free...
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

moze Pan W. ma slabsze nerwy... a jak bys wwalił w cos kupe kasy i Cie robili w konia co bys zrobil?

Dodam, że Pan W. będąc na balkonie krzyknął " Gdzie jest SPRAWIEDLIWOŚĆ?? " wydaje mi sie, ze nikt nie ma zastrzezen co do zlego sędziowania...
Ostatnio zmieniony 09 paź 2005, 17:54 przez hAeS, łącznie zmieniany 1 raz.
ziaro
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 11 lip 2005, 22:12

Post autor: ziaro »

Ja sie zgadzam w 100% z mC_snOOpy, jak bym był Panem. W tez bym tak sie zachował.
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

a dlaczego mecz w Ostrołęce był opóźniony o 20 min??
moze chyba dlatego, by znać wynik meczu z Nadarzynem

coś mi tu nie gra i chyba następne mecze będą rozgrywane : albo bez udziału publicznosci i prezesa Wargulewskiego albo 25 km od Ostrołęki
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
Suchy
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 21 wrz 2005, 15:34

Post autor: Suchy »

W zupełnosci popieram Mc Snoopy!!! Pan Wargulewski łozy swoja kase i czas na ten klub!!! a jakieś łachudry z Nadarzyna daja w łape jakiemus sprzedawczykowi!!! ale wkrotce sprawiedliwosci stanie sie zadosc!!!!
PANIE ROMANIE WIELKI SZACUNEK DLA PANA!!!!
Kapitalizm to niesprawiedliwy podział bogactwa. Komunizm to sprawiedliwy podział biedy!!!
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Mecz opóźnił się 20 min. nie przez sędziego tylko przez nieuwagę jednego z kierowników drużyn, który nakreślił w sprawozdaniu z meczu i trzeba było wpisywać nowy protokół z zawodów, a to trwa ok. 15 min.

Wiesz oes nie wiem kto mógłby powiadomić z sędziów o wyniku Żbika z Nadarzynem. Przecież z sędziami nikt nie rozmawia podczas zawodów, a kiedy w Nasielsku skończył się mecz to w O-ce była ok. 70 min. spotkania.
...set me free...
ODPOWIEDZ