Ortodonta

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
baja bongo
kapral
Posty: 101
Rejestracja: 20 paź 2007, 16:48

Ortodonta

Post autor: baja bongo »

Dawno nie bylo tematu o ortodoncie, moze ktos z was poleci mi jakiegos dobrego dla osoby doroslej, niekoniecznie z Ostroleki?

Slyszalem dobre opinie o panu Cwalina z Łomzy/Bialegostoku.
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Ortodonta

Post autor: samanta »

polecam p. Modzelewską, przyjmuje w Ostrowi, a przyjeżdża chyba z Zambrowa. dobry fachowiec, ja jestem zadowolona, nie słyszałam negatywnych opinii.
baryłka
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 18 cze 2008, 21:37
Lokalizacja: Oka/Wawa

Re: Ortodonta

Post autor: baryłka »

dr Oczkowska w Ciechanowie. Niedrogo, solidnie, przyjemnie, fachowo...
Anna22
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 paź 2010, 14:25

Re: Ortodonta

Post autor: Anna22 »

Witam. Szukam dobrego ortodondy w Ostrołęce. Kiedys korzystałam z usług dr Brzozowskiej-Hordyńskiej tylko teraz nie wiem gdzie miesci sie jej gabinet. Moze ktos jest w stanie mi pomoc? Z góry dzięki.

Pozdrawiam,
Ania.
Olqaa
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:47

Re: Ortodonta

Post autor: Olqaa »

ja nie polecam pani agnieszki suskiej szałlkowskiej. Pani nie szanuje pacjętów , robi na odwal bo byle szybko i najadrozej w okolicy.
Anna22
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 paź 2010, 14:25

Re: Ortodonta

Post autor: Anna22 »

No dobrze a czy ktos zna dobrego ortodonde bo z tych komentow to widze ze zadnego nie ma. Jadni mowia ze jest dobra jedni ze zla chyba to kwestia indywidualna a wade zgryzu i tak trzeba u kogos wyleczyc.
Poradzcie...
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Ortodonta

Post autor: shelly »

Olqaa pisze:ja nie polecam pani agnieszki suskiej szałlkowskiej. Pani nie szanuje pacjętów , robi na odwal bo byle szybko i najadrozej w okolicy.
tez nie polecam tej pani, co prawda ja nie jestem i nie bylam jej pacjentka, ale rozwazalam zalozenie aparatu, postanowilam pojsc na jedna wizyte, zobaczyc co powie i ewentualnie sie potem zastanowic.... wizyta wygladala tak jak napisala Olqaa, na odwal, gosciowa nawijala jak nakrecona i oczywiscie o spokojnej wizycie, na ktorej ktos by mi odpowiedzial na moje pytania, moglam zapomniec... mianowicie po wejsciu od razu kazala mi siadac na fotel, otworzyc buzie i zaczela nawijac... nawijala jakby ktos jej mierzyl czas, wziela odcisk, zero pytan czy cos mi pasuje czy nie i w ogole o co mi chodzi.... myslalam, ze pewnie na koniec ze mna usiadzie i wytlumaczy... niestety, prosto z fotela trasa prowadzila do drzwi.... nie wrocilam tam juz, a z aparatu sie rozmyslilam.... jak dla mnie to ta pani nadaje sie do resocjalizacji
nie rozumiem jakim cudem ona w ogole ma pacjentow z takim podejsciem
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ortodonta

Post autor: Qrzysio »

Super specjalista to Pan Cwalina z Łomży.
Anna22
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 paź 2010, 14:25

Re: Ortodonta

Post autor: Anna22 »

Dziekuje za odpowiedz. A ile kosztuje leczenie aparatem stałym u Pana Cwaliny z Łomży? I czy ma on odpowiedenie wyksztalcenie z zakresu ortodoncji??
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ortodonta

Post autor: Qrzysio »

Cen nie pamiętam. Ludzie mówią, że wizyty są nieco droższe niż u innych, ale chwalą za super rezultaty i profesjonalizm. Bardzo wiele osób z Ostrołęki się u niego leczyło. Popytaj znajomych.
Jak chcesz, mam kontakt.
Anna22
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 paź 2010, 14:25

Re: Ortodonta

Post autor: Anna22 »

Tak bardzo prosze Cie o kontakt do niego. Bylabym wdzieczna :)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ortodonta

Post autor: Qrzysio »

Nie wiem czy mam aktualny adres, ale przez telefon dopytasz o szczegóły. Podobno bywa w Łomży dwa razy w tygodniu.

dr Cwalina, tel. (86) 216-01-87
agathe17
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 18 paź 2010, 22:56

Re: Ortodonta

Post autor: agathe17 »

Czy u któregoś ortodonty z Ostrołęki lub okolic można płacić za aparat w ratach? Chodzi mi o aparat stały, płacił ktoś może w taki sposób? Będę wdzięczna za odp.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
tankian
kapral
Posty: 115
Rejestracja: 11 wrz 2010, 1:57

Re: Ortodonta

Post autor: tankian »

z tego co wiem to u doktor Suski Szalkowskiej jak ktos nie ma odrazu jak zaplacic to mozna w ratach
itaka
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2009, 16:54

Re: Ortodonta

Post autor: itaka »

Olqaa pisze:ja nie polecam pani agnieszki suskiej szałlkowskiej. Pani nie szanuje pacjętów , robi na odwal bo byle szybko i najadrozej w okolicy.
a na dodatek nie ma specjalizacji z ortodoncji !!!
vanderdecken
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2012, 13:02

Re: Ortodonta

Post autor: vanderdecken »

Witam wszystkich forumowiczów. Odnawiam ten temat,ponieważ chciałbym zasięgnąc opinii na temat ortodontów z Ostrowi Maz.Córka od trzech lat leczy się u p.Szumowskiej,przez pierwsze dwa lata miała aparat wyjmowany(chodziła w nim max możliwy czas),od roku ma założony aparat stały i przyznam ,że efekty są mizerne,jeśli wogóle są.Na trzyletnie leczenie to porażka.Ostatnio p. Smowska oznajmiła.że trzeba założyć aparat na dolne zęby(ni z tego ni z owego).Wizyty co miesiąć,pierwszy aparat 400 zł,drugi -stały 1300 zł(trzeci stały-1300?).
Przyznam,że trzy lata"utrzymywania" p.Szumowskiej zaczyna mnie irytować.Wszystkie opinie na temat jej podejścia do pacjenta są jak najbardziej prawdziwe( wizyta 2-3 min i litania gorzkich żali).Nie polecam nikomu. Będę wdzięczny zz namiary do kogoś sprawdzonego,przyjemniejszego i delikatniejszego w obyciu. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ortodonta

Post autor: Qrzysio »

Cwalina w Białymstoku/Łomży. Efekty są super, ale cena bardzo wysoka. Jeden łuk 1500 zł, wizyta 150 zł. Naprawa odklejonego zamka itp. nic nie kosztuje (tylko dojazd).

Poszukaj na forum o ortodontach, bo było sporo opinii. Zapytaj też znajomych i własnego dentystę. Oni znają specjalistów.
ODPOWIEDZ