Kandydaci na Radnych Gminy Rzekuń

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
prezes
kapral
Posty: 121
Rejestracja: 16 sie 2008, 11:19

Kandydaci na Radnych Gminy Rzekuń

Post autor: prezes »

Od bardzo długiego czasu obserwuję co dzieje się w mojej miejscowości, którą jest Rzekuń. Kłótnie i niesnanski Radnych oraz złe dysponowanie mieniem publicznym (takie jest moje zdanie), doprowadziło do obecnego stanu Naszej miescowości. Obecnie zastanawiam się kto kandyduje na radnych w tegorocznych wyborach oraz na kogo zagłosować. Kandydatów podobno jest bez liku, ale chyba tylko kilku ma realne szanse i kilku chce zmienić Naszą miejscowość. Piszę tak ponieważ niedawno pojawiło się kilka ulotek oraz przyszli kandydaci odwiedzili mój dom. Zachęcam do dzielenia się opiniami o obecnych kandydatach. Może ktoś Was odwiedził może znacie tych ludzi i wiecie czy nie zawiodą.... Proszę o dzielenie się opiniami.
noviceek
szeregowy
Posty: 39
Rejestracja: 15 kwie 2010, 17:01

Re: Kandydaci na Radnych Gminy Rzekuń

Post autor: noviceek »

oo z chęcią przyłączam się do tematu ;)
prezes
kapral
Posty: 121
Rejestracja: 16 sie 2008, 11:19

Re: Kandydaci na Radnych Gminy Rzekuń

Post autor: prezes »

Widzę, że Państwo jeszcze nie słyszeli wiele o kandydatach. Ja prawdę mówiąc też nie mam pełnego obrazu. Wiem, że jest bardzo wielu kandydatów podobno liczba dochodzi do 50 osób. Kilku kandydatów znajomych już Rzekuniowi pojawiło się w ulotce, którą roznosił Pan Szczęsny popierany przez PIS. Były to osoby z Jego komitetu wyborczego tak zwana stara kadra. Wiem, że do Gminy będzie kandydowała Pani Szatanek, Pan Pierzchała i jeszcze kilka osób, znane wszystkim.
Bardzo zaciekawiła mnie natomiast ulotka kilku młodych kandydatów która pojawiła się w mojej skrzynce na listy kilka dni temu. Komitet "zgodna gmina" tworzony przez Bartosz Podolak, Łukasz Chojnacki, Daniel Namiotko, Bartosz Kośnik. Wszystkie osoby młode i chyba bardzo zdeterminowane do działania. Na ulotce program i kilka słów o kandydatach. Nie wiem, czy wszyscy otrzymali te ulotki ale już kilka osób mówiło, że posiada - bardzo fajna lektura. Kilka osób mówiło, że osoby z tego komitetu były u Nich w domu po podpis podobno wywierają bardzo pozytywne emocje. Są młodzi, elokwentni, zdeterminowani do działania, mają konkretne założenia i chcą je realizować.Mimo młodego wieku posiadają też wykształcenie i doświadczenie zawodowe jeden prowadzi nawet własną działalność gospodarczą. Mi osobiście chłopaki bardzo się podobają - mogą potrząsnąć tymi starymi wyjadaczami i wreszcie zrobić w Gminie coś pożytecznego. Cieszę się, że młodzi zaczynają angażować się w życie Rzekunia. U mnie osobiście nie byli, ale słyszałem opinie kilku osób i są bardzo pozytywne. POPIERAM CHŁOPAKI!!

W miarę pojawiania się kolejnych ulotek, czy może ktoś odwiedzi mnie osobiście będę komentował swoje odczucia do czego zachęcam też innych.
ODPOWIEDZ