Impreza na plaży

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
wimp
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 03 cze 2005, 20:46

Impreza na plaży

Post autor: wimp »

witam!
czy w tym roku odbędzie się jakaś impreza na plaży? w tamtym roku były bodajże dwie imprezy, a w tym roku nic się w Ostrołęce nie dzieje. Lech się na nas wypiął mimo darmowej reklamy jaka u nas dostał. A czy nasze władze będą coś w te wakacje organizować?
noviceek
szeregowy
Posty: 39
Rejestracja: 15 kwie 2010, 17:01

Re: Impreza na plaży

Post autor: noviceek »

zadam głupie pytanie: po co i dla kogo? imprez disco polo jest pełno dookoła... i znowu robić coś w tym stylu tylko na plaży?? ... nie biorę tutaj pod uwagę jakiejkolwiek innej muzyki, bo Ostrołęczanie chyba jeszcze nie znaleźli za pośrednictwem googli innych gatunków.. temat chyba do zamknięcia bo znowu zaczniemy poruszać tutejszą mentalność a raczej jej brak.. a czy jest sens?? chyba nie bo i tak nikt nie wyciągnie wniosków..
wimp
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 03 cze 2005, 20:46

Re: Impreza na plaży

Post autor: wimp »

rzezczywyscie glupie pytanie :p Nie rozumiem dlaczego ci przyszlo do glowy ze chodzi mi o disco polo. W tamtym roku byla impreza z muzyka elektroniczną i uczestnikow nie zabraklo mimo zlej pogody. Masowa impreza pod golym niebem to zupelnie cos innego niz duszna kanciapa typu galaxy.
Miasto sprzedalo OPEC, wszyscy za to zaplacimy wyszcza caną ogrzewania dlatego ci z ratusza mogliby wylozyc troche pieniedzy nie tylko na infrastrukture ale i na rozrywke

Pisząc to liczylem na wasze wsparcie a nie sabotowanie. no ale cuz, miejscowa mentalnosc...

pozdro dla pozytywnie myślących!
Awatar użytkownika
Komiksowy Zuoczyńca
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 24 paź 2009, 11:13
Lokalizacja: Rzekuń/Ostrołęka/Olsztyn

Re: Impreza na plaży

Post autor: Komiksowy Zuoczyńca »

@ wimp

niestety, jeżeli do dziś nic nie wiemy na temat żadnej imprezy na plaży znaczy to że raczej nic się nie odbędzie, a szkoda, bo pogoda w te wakacje wyjątkowo dopisuje i można by było coś przedsięwziąć. Jakoś w te wakacje kompletnie nic się nie dzieje. Nie oceniaj wszystkich po jednym malkontencie;)
wimp
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 03 cze 2005, 20:46

Re: Impreza na plaży

Post autor: wimp »

po ilości wyświetleń wątku widać duże zainteresowanie tematem. ludzie są spragnieni tego typu wydążeń i wcale się nie dziwie. Dlatego można by wyjść z inicjatywą i nieco zasugerować władzom czego nam trzeba. I tu prośba do Qrzysqa a zamieszczenie pomysłu na stronie główniej MO, w skrzynce pomysłów.

myślę ze taka impreza mogłaby sie odbyć nawet w tym miesiącu, bo to bardziej kwestia pieniędzy (których nie brakuje w kasie miejskiej), niż czasu. No i oczywiście dobrej woli.
noviceek
szeregowy
Posty: 39
Rejestracja: 15 kwie 2010, 17:01

Re: Impreza na plaży

Post autor: noviceek »

A propos Wimpa: zainteresowanie tematem jest na pewno spore, szkoda tylko, że nie odzwierciedla się ono we frekwencji na poszczególnych imprezach, pomijając koncerty typu ich troje , czy Pani Kowalska jak to kiedyś było w Ostrołęce.. Chociaż w Kadzidle podobno ostatnie , wakacyjne imprezy wypadły całkiem nieźle.. Uwierz Panie drogi, że to chyba nie jest kwestia pieniędzy, bo jak kiedyś robiliśmy imprezę na plaży było totalnie za free... wystarczy czasem wieczorem przejść się po ostrołęckich osiedlach. Najlepsze imprezy odbywają się pod blokiem, z piwem i chipsami, ewentualnie telewizor, paru znajomych i mtv.. Może brak funduszy ludzi na zabawę.. sam już nie wiem, ale z obecnym poziomem mentalności w tej kwestii dalej nic się nie zmieni - niestety :( Nie mam z tego powodu żadnej radości , a wręcz smutek, bo sam nie raz mimo że bardzo rzadko tutaj jestem poszedłbym na jakąś plenerową imprezę, no ale cóż, dalej pozostają kurorty na pomorzu i tamtejsze plażowe imprezy, na których jest mega meega gorąco, nie ma jak się ruszyć, a i tak wszyscy świetnie się bawią płacąc niekiedy 30 zł za wstęp ;)
Ostatnio zmieniony 17 sie 2010, 21:51 przez noviceek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Komiksowy Zuoczyńca
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 24 paź 2009, 11:13
Lokalizacja: Rzekuń/Ostrołęka/Olsztyn

Re: Impreza na plaży

Post autor: Komiksowy Zuoczyńca »

weź Novo nie zaczynaj już, bo wcale nie miałem na celu obrażania cię, a malkontent to ktoś kto narzeka, sprawdź na wiki, panie Kowalczyk (tak, pojedźmy sobie po nazwiskach). Przestań się mnie czepiać, obiecuję że jak cię spotkam to pogadamy, od 1,5 roku nie mieliśmy okazji. Po co te pojazdy? typowo ostrołęckie zachowanie mógłbym napisać, ale obraził bym wszystkich tutaj. W żaden sposób ciebie nie obraziłem także daruj sobie ten stoperan. Proszę, nie dyskredytuj mnie już nigdzie i przestań traktować każdą moją wypowiedź jako pojazd na ciebie. Wymieniamy tutaj poglądy tak? Dziękuję za uwagę.

a tak wracając do tematu: utopią jest zorganizowanie na plaży czegoś co wzbudzi większe zainteresowanie wśród młodych ludzi w Oce. Zorganizować coś samemu, to trzeba mieć banie i tzw. 'predyspozycje'. Poza tym, tutaj w dyskusję wkręcił się Yarosh a tak naprawdę nie wiadomo czy wimp ma na myśli imprezę z muzyką elektroniczną (i wierzę że nikt tu nie chce powtórki z Kandi Gerl) ja równie dobrze przeszedł bym się z paczką znajomych na jakiś koncert rockowy, cokolwiek, oby nie disco polo.

Generalnie przydałby się jakiś 'nasz człowiek' w urzędzie miasta który byłby otwarty na propozycje młodzieży dotyczące wszelkich prób rozruszania ostrołęckiego towarzystwa.

btw: mały edit: wydaje mi się, że temat ma tyle wyświetleń bo ludzie z ciekawości zaglądają, czy aby już nie jest zaplanowana jakaś impreza;) o większym zainteresowaniu tematem będziemy mogli powiedzieć jak więcej ludzi zacznie się w temacie wypowiadać, a tu zaraz wrzesień, w tak krótkim czasie raczej nic się nie zorganizuje...
noviceek
szeregowy
Posty: 39
Rejestracja: 15 kwie 2010, 17:01

Re: Impreza na plaży

Post autor: noviceek »

Nie poruszam Twojej osoby w kontaktach z nikim, ani w żadnych prywatnych rozmowach i mi również nie zależy na kłótniach.. bo do dziś nie wiem o Co Ci kaman w stosunku do mnie, ale to chyba nie temat na forum.. mniejsza o większość. Amen ;)

Mi osobiście chyba do malkontenta daleko, bo zawsze starałem się choć minimalnie wspierać a to imprezy znajomych, a to w ogóle nowe przedsięwzięcia!! Czemu nie dać komuś szansy?? nie widzę tutaj przeciwwskazań ;) narzekać też nie ma co, bo już dawno skończyłem udzielanie się we wszelkich dyskusjach związanych z tym miastem i organizacją czegokolwiek w tym miejscu. Skoro ostrołęckiemu społeczeństwu pasuje taki układ tzn. , że są ukierunkowani na dicho z pola i tyle..

I jeszcze na koniec taki mały wylew... "rozruszać społeczeństwo" kurde.. przecież młodych ludzi nie powinno się na siłę zmuszać, powinni sami chcieć i tego nie rozumiem za cholerę, czemu wolą rozwalić parę browców pod blokiem, niż chociażby wesprzeć taką czy inną imprezę swoją osobą.... NO NIE ZROZUMIEM TAKIEGO PODEJŚCIA NEVER AND EVER!! Ja osobiście straciłem zapał na cokolwiek w Oce.. podejrzewam nie tylko ja, bo schemat powtarzał się, powtarza i pewnie będzie się powtarzać zawsze ( oby nie ) , jest impreza, dobra impreza, a gadanie jest ciągle to samo " nic się nie dzieje" No więc niech się nie dzieje.. wystarczy samochód, 38 km i jesteśmy w Łomży i możemy wspierać sąsiadów, bo oni przynajmniej coś robią i spotyka się to z jakimś odzewem :) Ciekawe tylko kiedy kogoś to wszystko naprawdę rozzłości, zainwestuje kupę swoich pieniędzy i spróbuje zmienić tutejszą rzeczywistość!!
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Impreza na plaży

Post autor: kasia pelasia »

Jestem przekonana, że coś będzie, ale przed ... wyborami, urzędujący prezydent nie da o sobie zapomnieć ...
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Impreza na plaży

Post autor: Y@rosh »

jeżeli ktoś z UM to czyta to powinien się domyśleć że są tu ludzie chętni do pomocy..... tylko ewentualny organizator nastawia się na zysk 50000% :crazy: no ale taka jest przyroda
Awatar użytkownika
Komiksowy Zuoczyńca
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 24 paź 2009, 11:13
Lokalizacja: Rzekuń/Ostrołęka/Olsztyn

Re: Impreza na plaży

Post autor: Komiksowy Zuoczyńca »

noviceek pisze: do dziś nie wiem o Co Ci kaman w stosunku do mnie, ale to chyba nie temat na forum..
to odbieraj telefon.

@kasia pelasia: tak! nie da o sobie zapomnieć i urządzi taki koncert piosenki sakralnej lub disco polo żeby wszystkie dewoty na niego głosowały.
Awatar użytkownika
kruk453
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 16 maja 2010, 20:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Impreza na plaży

Post autor: kruk453 »

Nasze miasto by mogło zrobić jakoś dobrą imprezę w stylu Techno, Hip-Hop lub Energy ;)
https://www.facebook.com/Lucas.PC.GSM.Service
Prywatny serwis komputerowy.
quest grand
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 21 paź 2010, 7:31

Re: Impreza na plaży

Post autor: quest grand »

Yarosh - na imprezę w zeszłym roku dlatego było tak dużo ludzi ponieważ była za darmo! Candy Girl mało kto znał :-) Miasto nie organizowało tej imprezy i nie przeznaczyło żadnych pieniędzy na imprezę :-( Miasto tylko wydało pozwolenie na imprezę, co było i tak plusem, że do 2.00 :-)

( mowa o imprezie Letni Festyn na Plaży )

Ps. wnastępnym roku będzie impreza :-)
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Impreza na plaży

Post autor: Y@rosh »

to miałem na myśli :)
ODPOWIEDZ