Ciuchy z rynku ;)

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Ciuchy z rynku ;)

Post autor: shelly »

Chcialabym sie dowiedziec czy warto kupowac ubrania na rynku.... a moze lepiej dac sobie spokoj.... szukam pewnej czesci garderoby, czegos prostego i "normalnego", tymczasem w sklepach wszystko jest "ulepszone", z paskami, guzikami, falbankami....
nigdy nie kupowalam ciuchow na rynku, zawsze sadzilam, ze to sa rzeczy slabej jakosci, ale moze teraz jest inaczej... orientuje sie ktos ??
cindi
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 26 cze 2010, 23:15

Re: Ciuchy z rynku ;)

Post autor: cindi »

Wiesz tak powiem szczerze że i te ciuchy które są w sklepach i te co są na rynku niczym się nie różnią.Może są inne fasony,kolory i tak dalej. Są kupowane z tego samego miejsca czyli od chińczyków. No chyba że mówimy o firmowych sklepach to już inna bajka. A mówię tak bo znam się na ciuchach bo sama sprzedawałam i umiem powiedzieć po matce jakiego jest pochodzenia. I ci którzy myślą że w sklepach są polskie rzeczy albo firmowe mało wiedzą, naprawdę.
umk
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 24 mar 2009, 19:46

Ciuchy z rynku ;)

Post autor: umk »

Nie kupuję często na rynku, ale muszę się przyznać, że mam pare bluzek i jestem z nich bardzo zadowolona.. Czasem okazują się jakościowo lepsze niż te ze sklepu za 100 zł i więcej. Na temat spodni się nie wypowiadam, bo nigdy nie kupiłam ich na rynku i napewno nie kupię :)

3 lata temu kupiłam kozaki na rynku (takie na impreze, żeby tych co mam na codzień nie poniszczyć) Efekt był taki, że wytwały dłużej niż skórzane buty, które kupiłam za 5-cio krotność ceny tych z rynku.

Nie zawsze wysoka cena produktu odzwierciedla oczekiwaną jakość.
Warto spróbować może wiele mniejszym kosztem kupisz naprawdę fajne rzeczy i dobre jakościowo.

Pozdrawiam
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Ciuchy z rynku ;)

Post autor: kasia pelasia »

To zależy na co trafisz, musisz ocenić sama jakość materiału. Można kupić fajna rzecz, ale nie będzie kosztowała grosze. Ja mam czarne eleganckie spodnie z satynobawełny kupione na rynku, sa świetne, po 2 latach nic sie z nimi nie dzieje, a noszę je często. Dokupiłam sobie drugą parę na przyszlość. firma nazywa sie RenTex.
ODPOWIEDZ