galeria bezdomna

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Oss
starszy szeregowy
Posty: 60
Rejestracja: 30 sty 2008, 11:00

galeria bezdomna

Post autor: Oss »

Małe pytanie , kto jest właścicielem / administratorem tego budynku ? potrzebuje dużej porcjii informacji na temat tej galerii:) Jeśli coś wiecie piszcie:)
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: galeria bezdomna

Post autor: Soul »

To nie jest galeria tylko stary budynek kina Jantar ,który został wynajęty na czas trwania festiwalu fotograficznego , a jednym z planów właśnie była Galeria Bezdomna . Poczytaj sobie w necie o tym .
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: galeria bezdomna

Post autor: Qrzysio »

Budynek jest własnością Urzędu Skarbowego.
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: galeria bezdomna

Post autor: Soul »

Z okazji III Ostrołęckiego Festiwalu Fotografii znów będzie można skorzystać z okazji i wystawić swoje pracę na światło dzienne. Kto z Was ma taki zamiar? Myślałam już nad tym od roku, ale wciąż się waham bo nie mam pojęcia jak to się odbywa, co trzeba ze sobą wziąć itp itd. Może jakaś mała podpowiedź ze strony tych, co już brali w tym udział?

"25.09 godz. 18.00, stare kino Jantar ul. Przechodnia
Otwarcie „Galerii Bezdomnej”
Projekt realizowany od lat w wielu miastach, którego pomysłodawcami są znani fotografowie: Tomek Sikora i Andrzej Świetlik. W Ostrołęce inauguracja „Galerii Bezdomnej”, z udziałem Tomka Sikory, odbyła się w trakcie ubiegłorocznej edycji Festiwalu Fotografii. Dzięki uprzejmości Urzędu Skarbowego w Ostrołęce na potrzeby „Galerii” udostępniane jest wnętrze starego kina Jantar.

Wszystkich chętnych do zaprezentowania swoich zdjęć zapraszamy o godz. 10.00 do przygotowania ekspozycji, a na godz. 18.00 osoby wystawiające swoje prace zapraszają gości na wernisaż, na który sami przynoszą poczęstunek dla zaproszonych."
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: galeria bezdomna

Post autor: Soul »

Czy ktoś wie gdzie w tym roku będzie Galeria Bezdomna?, bo dochodzą do mnie sprzeczne informacje co do miejsca, i o której można przyjść i rozwiesić zdjęcia??
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: galeria bezdomna

Post autor: a1257a »

Soul pisze:Czy ktoś wie gdzie w tym roku będzie Galeria Bezdomna?, bo dochodzą do mnie sprzeczne informacje co do miejsca, i o której można przyjść i rozwiesić zdjęcia??
21 X 2012 godzina 10-20 budynek byłego kasyna ul. Bogusławskiego 3
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: galeria bezdomna

Post autor: Soul »

Dzięki, już znalazłam tamtego dnia:P
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
ODPOWIEDZ