Chirurg szczękowy.

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
misia
starszy kapral
Posty: 151
Rejestracja: 24 sty 2009, 12:18

Chirurg szczękowy.

Post autor: misia »

Witam. Mam pytanie:gdzie w Ostrołęce przyjmuje chirurg szczękowy?. Czy jest możliwe usunięcie zęba w ramach funduszu , a jeżeli prywatnie jaki koszt.Chodzi o usunięcie 3 , która wyrosła nad pozostałymi.Chodzi o osobę dorosłą.Pozdrawiam.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Chirurg szczękowy.

Post autor: steward »

Chyba chirurg stomatologiczny. Szczękowy może Ci usunąć żuchwę a nie zęba :].

http://www.google.pl/search?q=chirurg+s ... =firefox-a
umk
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 24 mar 2009, 19:46

Re: Chirurg szczękowy.

Post autor: umk »

Z tego co się kilka miesięcy temu orientowałam, to w Ostrołęce nie wyrywają zębów w ramach NFZ. Najbliżej jest bodajże w Białymstoku i Warszawie. Potrzebne jest tylko skierowanie od dentysty bądź ortodonty :)
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Chirurg szczękowy.

Post autor: elfik »

tylko w B-ku może być problem, bo to inne województwo.. Kiedyś koleżanka dzwoniła do Łomży i powiedzieli, że to inny oddział nfz czy coś takiego. Sama pojechała do Stolicy, płaciła tylko za pantogram (czy jak to się nazywa). U nas za wyrwanie zęba w wieżowcu na 11 listopada chcieli 300zł (nie wiem czy to standardowy cennik czy akurat w tym przypadku podali taką cenę), więc wyjazd do w-wy był spooro tańszy :)
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Re: Chirurg szczękowy.

Post autor: hallerak »

Ja polecam chirurga z ostrowi tzn on jest z bialego stoku,a przyjmuje w ostrowi.Bardzo ale to bardzo go polecam jest swietny:)
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
ODPOWIEDZ