Cuba Libre - uwagi, opinie, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
Eris
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 28 paź 2008, 17:11

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Eris »

Nie panowie, bo ja akurat jestem kobietą. ;]
Jak się komuś nie podoba to niech nie przychodzi, nie słucha i nie komentuje.

katarzyn - No teraz to mnie powaliłeś.
Pokazujesz jaki niedojrzały jesteś. Wygląda to tak jakbyś chciał się dowartościować.
Nie rozumiem ludzi Twojego pokroju, ludzi którzy piszą takie rzeczy na forum. Mocni za klawiaturą, niestety TYLKO za klawiaturą.
Katarzynie, podsumuję Cię krótko - zazdrość, która idzie w parze z zawiścią. Właśnie to sobą reprezentujesz.
Feeekey
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 26 lis 2007, 21:58
Lokalizacja: mam to wiedziec?

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Feeekey »

Bla bla bla bleeee. Juz sie zaczeło :D a bylo tak pieknie. Czy mozna powstrzymac swoje racje wtedy gdy moze dojsc do zadymy, nie udowadniac ich do konca ?????? Malo do tej zadymy brakuje :). Wiecie zeby nie okazalo sie ze z ta modlitwo polakow na koncu dnia swira to prawda :wink: :wink: pozdrawiam
rrr.......
Awatar użytkownika
MarcinDeep
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 04 sie 2010, 10:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: MarcinDeep »

No to nie róbmy zadymy i zakończmy tą kwestię na podsumowaniu Feeekey'a.
Im mniej kłótni tym przyjemniej czytać temat :)
Pozdrawiam
"Nie zapomnijcie o tym, co ważne, o tym, co sprawiło że staliście się takimi ludźmi, jakimi jesteście dziś" - Marcin Deep
"Pamiętaj. Kwestia wyborów to kwestia świadomości, serca, i sumienia." - Firefighter


Marcin Deep
yardoi9
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:13

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: yardoi9 »

He ja już zerowałem konta :d
A tak Serio to kto tym razem się pojawi w Cubie??
mam hrapke na jakieś trensiwo lub minimalistyczne EPki :d
Awatar użytkownika
Tej
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:00
Lokalizacja: Ostrołeka/Poznań

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Tej »

to kim wreszcie jesteś? trensowcem czy minimalistykiem? bo wychodzi na to że nie masz pojęcia o czym piszesz... nie można jeździć na mayday i zarazem chodzić na disco polo do coloseum????? :?: ... widzę że polubiłeś słowo EPki również nie zdając sobie sprawy co to jest..... "HE"... pisz z sensem ok?
yardoi9
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:13

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: yardoi9 »

Po pierwsze to co ci do tego czego słucham.
po drugie nie do ciebie pisałem wiec sie nie udzielaj.
po 3 słucham róznego rodzaju muzyki, nawet disco polo bo to tez jest muzyka, a ty widocznie nie rozruzniasz wielu gatunków.hehehe bez obrazy
po czwarte bez sensu ty piszesz posty, najlepiej jakbys nie wchodził na forum :D
po piatem jest wolnosc słowa w kraju
I przede wszystkim wiem wiecej o muzyce klubowej niz ty , :d
Awatar użytkownika
Tej
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:00
Lokalizacja: Ostrołeka/Poznań

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Tej »

yardoi9 pisze:po drugie nie do ciebie pisałem wiec sie nie udzielaj.
pisałeś o wolności słowa tak?
yardoi9 pisze:po czwarte bez sensu ty piszesz posty,
podaj przykład , a jak na razie widzę że Ty szczerzysz się jak .... do sera "bez urazy" Panie EPka.
Porozmawiajmy o temacie... Kogo chciałbyś/chcielibyście widzieć na djce w Cuba Libre? ja osobiście Angelo Mike'a i Diane D'Rouze 8)
Feeekey
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 26 lis 2007, 21:58
Lokalizacja: mam to wiedziec?

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Feeekey »

Angelo Mike pojawil sie kilka razy, a ostatnio byl w łomży. Po pierwsze to chyba jeszcze nie ten klimat i nie tenczas po drugie sa w polsce artysci ktorzy inkasuja mniejsza gaże.
Tej z calym szacunem ale zluzuj troche bo dym sie zacznie :wink: wiem ze kazdemu sie wydaje ze ma racje ale hamulec by sie przydal. Moze Miqro :) było by miło. pozdrwiam
rrr.......
yardoi9
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:13

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: yardoi9 »

trzeba byc mądrzejszym i olac co niektórych tu :d

Ja najchętniej bym usłyszał w cubie Dave Schiemanna, Marcina Zyskiego,Anguilla Project i Siasie, i ewentualnie Wojtka Tuszyńskiego, kogoś kogo nie było w naszym regionie,:d
Pozdrawiam prawdziwych klubowiczów i forumowiczów :d (-1) :d
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Y@rosh »

hmmm. ja proponuję....
Mieczysława Kamińskiego
Kazimierza Czarneckiego
lub Andrzeja Lamperta 8)
zeb
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 01 cze 2010, 20:34

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: zeb »

a miło by było z Catz‘n`Dogz ; Marcin Czubala; i cos w ten deseń...
Awatar użytkownika
lostpearl
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 07 lis 2010, 14:55

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: lostpearl »

Przeczytałam poprzednie posty i jestem zniesmaczona większością z nich. To, że niektórym nie podoba się lokal - ok, ale wskazywanie kogoś palcem, nazywanie trollem, dywagowanie nad poziomem inteligencji właściciela - nie świadczy dobrze o osobie piszącej.

Jeśli ktoś ma odwagę - mówi takie rzeczy prosto w oczy. Mnie osobiście ochrona bardzo się podoba, ale jeśli ktoś ze strony "bramkarzy" doświadczył nieprzyjemności, to chyba lepiej iść do właściciela i powiedzieć o tym, niż na forum pluć.

Mnie się marzy w Ostrołęce takie miejsce, gdzie można by potańczyć, poszaleć, ale też poczuć MUZYKĘ każdym nerwem. Przeżyć odlot bez żadnych dopalaczy. Jak na razie nie ma niczego takiego. Cuba Libre ma warunki, ale nie wyobrażam sobie, żeby zrobili wieczór przy świecach, zremiksowali Beethovena, Strawińskiego i np. Griega z jakimś bardziej współczesnym brzmieniem.
Pewnie świece i "lasery" do siebie nie pasują, ale im większe wyzwanie, tym większa satysfakcja z ożenku różnic. A jeśli komuś uda się to zrobić bez tandety - to już mistrzostwo.
I will meet you at the Blue Cafe
K4
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 07 cze 2007, 14:58

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: K4 »

2 pytania:

Czy w Cuba Libre planowana jest jakas specjalna impreza ostatkowa?

Czy lokal jest otwarty w tygodniu? Jeśli tak to od której, bo co przejeżdżam to ciemno ;)
Awatar użytkownika
MarcinDeep
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 04 sie 2010, 10:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: MarcinDeep »

K4 pisze:2 pytania:

Czy w Cuba Libre planowana jest jakas specjalna impreza ostatkowa?

Czy lokal jest otwarty w tygodniu? Jeśli tak to od której, bo co przejeżdżam to ciemno ;)
Odpowiem na drugie pytanie.
Cuba Libre otwarte jest od wtorku do niedzieli.
Wtorek, środa, czwartek, niedziela od 18 do... Ciężko określić, zależy od klientów.
Piątek, sobota od 20 do 4.

Na pierwsze pytanie zna odpowiedź właściciel.
"Nie zapomnijcie o tym, co ważne, o tym, co sprawiło że staliście się takimi ludźmi, jakimi jesteście dziś" - Marcin Deep
"Pamiętaj. Kwestia wyborów to kwestia świadomości, serca, i sumienia." - Firefighter


Marcin Deep
Cuba Libre
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 23 gru 2009, 20:31

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Cuba Libre »

K4 pisze:2 pytania:

Czy w Cuba Libre planowana jest jakas specjalna impreza ostatkowa?

Czy lokal jest otwarty w tygodniu? Jeśli tak to od której, bo co przejeżdżam to ciemno ;)

Oczywiście że impreza będzie...a czy specjalna ? W sumie to każda sobota w Cuba Libre jest specjalna, tym bardziej że ta właśnie będzie ostatkową, także zapraszamy :D
Awatar użytkownika
Tej
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:00
Lokalizacja: Ostrołeka/Poznań

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Tej »

oj, ostatnio to mało ludzi tam przychodzi. co do imprez klubowych? kiedy kolejne? Były 3 imprezy z muzyką klubową i to wszystko? bańka pękła?
Cuba Libre
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 23 gru 2009, 20:31

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Cuba Libre »

Tej pisze:oj, ostatnio to mało ludzi tam przychodzi. co do imprez klubowych? kiedy kolejne? Były 3 imprezy z muzyką klubową i to wszystko? bańka pękła?
...zgadza się, bańka pękła, cokolwiek miałoby to oznaczać


P.S. Tej...łyknąłeś trochę świata, i zgrywasz znawcę muzyki klubowej, ale pamiętaj, że w Twoich żyłach płynąć będzie zawsze "kurpsioska" krew, i że wychowałeś się na disco-polo.

Nie bierz sobie do serca tego co napisałem,bo to nic osobistego. Żyj, i pozwól żyć innym
Awatar użytkownika
Tej
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:00
Lokalizacja: Ostrołeka/Poznań

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Tej »

Cuba Libre pisze:P.S. Tej...łyknąłeś trochę świata, i zgrywasz znawcę muzyki klubowej, ale pamiętaj, że w Twoich żyłach płynąć będzie zawsze "kurpsioska" krew, i że wychowałeś się na disco-polo.
Nie bierz sobie do serca tego co napisałem,bo to nic osobistego. Żyj, i pozwól żyć innym
przepraszam ze uraziłem Twoja dumę. Nie jestem Kurpiem. Ale będąc na imprezach w ów klubie spodobało mi się i pytam czy juz nie będzie takich imprez....
Cuba Libre
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 23 gru 2009, 20:31

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Cuba Libre »

[/quote]przepraszam ze uraziłem Twoja dumę. Nie jestem Kurpiem. Ale będąc na imprezach w ów klubie spodobało mi się i pytam czy juz nie będzie takich imprez....[/quote]




Nie uraziłeś "mojej dumy", ale musisz zrozumieć, że nie można dyskryminować kogoś tylko dlatego, że lubi coś innego niż Ty. W O-ce społeczeństwo lubi inne klimaty, i nie można mieć do niego o to pretensji, skoro tu nawet "rmf maxxx" nie dociera, nie wspominając o "esce", a "planety fm" słuchają jednostki, bo wiedzą jak ją w necie znaleźć. Jak chcesz zarazić ludzi muzyką klubową, skoro tu panują takie warunki? Ja spróbowałem, i twierdzę, że to jeszcze nie ten czas, co nie oznacza, iż Ostrołęczanie są gorsi, bo tego nie kupują. Także...
...poszanujmy się na wzajem, a będzie nam żyło się lepiej
Co do imprez klubowych w przyszłości....? Coś z pewnością zorganizujemy, i mam nadzieję, że sprostamy tym razem Twoim wymaganiom. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
lostpearl
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 07 lis 2010, 14:55

Re: Cuba Libre - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: lostpearl »

1) Kiedy trzeba rezerwować stolik, żeby w "ostatki" siedzieć?
2) Czy jest możliwość, żeby w ostatkowy wieczór usłyszeć Sambę Pa Ti Santany (proszę, proszę proszę :) )?
3) Czy jest może w planach jakiś kurs TANGO?
4) Czy byłaby możliwość (kiedyś w tygodniu) zapalenia 100 świec, puszczeniu na full IX symfonii Beethovena i podłożenia obrazów do muzyki (jeśli tak czy cena za ten wybryk byłaby niekosmiczna)?

Pytania powyższe są poważne 8)
I will meet you at the Blue Cafe
Awatar użytkownika
Tej
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:00
Lokalizacja: Ostrołeka/Poznań

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Tej »

Cuba Libre pisze:Ja spróbowałem, i twierdzę, że to jeszcze nie ten czas, co nie oznacza, iż Ostrołęczanie są gorsi, bo tego nie kupują. Także...
to naprawdę zapał masz dobry, i polot na zarobek :lol: .. czyli czysta KURPIOWSZCZYZNA.. itp... Jezeli właściciele nadal będą tak myśleć to naprawdę oka będzie dziurą a w Cuba Libre będą nadal przychodzili przypadkowi ludzie...
Cuba Libre
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 23 gru 2009, 20:31

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Cuba Libre »

lostpearl pisze:1) Kiedy trzeba rezerwować stolik, żeby w "ostatki" siedzieć?
2) Czy jest możliwość, żeby w ostatkowy wieczór usłyszeć Sambę Pa Ti Santany (proszę, proszę proszę :) )?
3) Czy jest może w planach jakiś kurs TANGO?
4) Czy byłaby możliwość (kiedyś w tygodniu) zapalenia 100 świec, puszczeniu na full IX symfonii Beethovena i podłożenia obrazów do muzyki (jeśli tak czy cena za ten wybryk byłaby niekosmiczna)?

Pytania powyższe są poważne 8)


1. ...jeśli chodzi o "ostatki", to już troszkę późno...
2. ...z tym raczej nie będzie problemu
3. ...kurs Tango? Możemy spróbować...
4. ...hm...trzeba to omówić
Awatar użytkownika
MarcinDeep
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 04 sie 2010, 10:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: MarcinDeep »

Niestety Tej... Zgadzam się poniekąd z Właścicielem, Ostrołęka nie dorosła do muzyki klubowej.
Bo gdyby było inaczej, to lokal pękałby w szwach na imprezach pod tytułem "Technic Friday".
Ja jestem za tym, żeby były takie imprezy w naszym mieście, ale to nie ode mnie zależy, więc nie mogę nic z tym zrobić.
Gdyby tylko było pewne, że zaproszenie np. Marcina Czubali, lub Angelo Mike'a coś zmieni i pewne by było, że lokal "pęknie w szwach" to nikt by się nie zastanawiał, nad zorganizowaniem takiego wydarzenia.
"Nie zapomnijcie o tym, co ważne, o tym, co sprawiło że staliście się takimi ludźmi, jakimi jesteście dziś" - Marcin Deep
"Pamiętaj. Kwestia wyborów to kwestia świadomości, serca, i sumienia." - Firefighter


Marcin Deep
Awatar użytkownika
Tej
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:00
Lokalizacja: Ostrołeka/Poznań

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: Tej »

Ameryki nie odkryliście z tym że ludzie nie dorośli do innej muzyki. Ale są tacy ludzie i jest ich dużo. Nawet jak jechaliśmy rok temu na mayday to wszyscy gadali na naszą wieś że nic się nie dzieje. Ale to wina właśnie właścicieli że idą ostro na kasę. A co do imprez tych klubowych to brak reklamy jest temu winien takie moje zdanie... trzeba reklamowac w radiu i na mieście. bo ludzie sami z siebie nie bądą zgadywać cvzy jest jakaś impreza czy nie...
Awatar użytkownika
MarcinDeep
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 04 sie 2010, 10:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: CUBA LIBRE - uwagi, opinie, komentarze

Post autor: MarcinDeep »

Zgodzę się, że jest trochę ludzi lubiących taką muzykę, bo osobiście znam wielu takich. Niestety nie każdy się pojawia na tego typu imprezach, z wielu różnych powodów.
Co do reklamy... 1000 wyświetleń na MO swoje powinno zrobić. Tego typu wieści rozchodzą się raczej bardzo szybko wśród "ambitnych" ludzi.
Prawdą jest to, że ludzie pomimo tego że lubią i chcą być jak gra np Cez Are Kane, to nie przyjdą na jego występ w Ostrołęce bo uważają że to dziura... Spotkałem się z takimi opiniami parę lat temu i wygląda na to że nic się w tej sprawie nie zmieniło.
"Nie zapomnijcie o tym, co ważne, o tym, co sprawiło że staliście się takimi ludźmi, jakimi jesteście dziś" - Marcin Deep
"Pamiętaj. Kwestia wyborów to kwestia świadomości, serca, i sumienia." - Firefighter


Marcin Deep
ODPOWIEDZ