Zaśmiecanie klatek ulotkami

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Zaśmiecanie klatek ulotkami

Post autor: Michał »

Witam.

Chciałbym poruszyć temat zaśmiecania klatek ulotkami kandydatów na radnych naszego miasta. Nie mam nic do tego, że otwierając codziennie skrzynkę mam po 5 nowych ulotek, których i tak nie przeczytam. Dokładniej chodzi o to, że rzucają ulotki przed same drzwi na wycieraczkę. Wychodząc dzisiaj z mieszkania leżały 3 nowe ulotki i o mało co się przez nie poślizgnąłem. Raczej rzucanie ulotek pod same nogi i zaśmiecanie klatki nie da wam zwycięstwa. Na klatce przecież widnieje kartka z zakazem roznoszenia reklam...
Awatar użytkownika
Wilczyca
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 08 paź 2010, 11:00

Re: Zaśmiecanie klatek ulotkami

Post autor: Wilczyca »

Nie masz chyba innych zmartwień. Zazdroszczę :shock:
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Zaśmiecanie klatek ulotkami

Post autor: Michał »

Wilczyca pisze:Nie masz chyba innych zmartwień. Zazdroszczę :shock:
Skoro lubisz syf wokół siebie to super...
Awatar użytkownika
Wilczyca
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 08 paź 2010, 11:00

Re: Zaśmiecanie klatek ulotkami

Post autor: Wilczyca »

Jaki syf? U mnie na klatce są skrzynki pocztowe i tylko tam znajduję ulotki. Na klatce nic nie leży,a jeśli się zdarzy to można zawsze schylić się i podnieść a następnie do kosza wywalić....no chyba ,że koronę się na głowie ma i może ona spaść :devil:
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Zaśmiecanie klatek ulotkami

Post autor: Michał »

To wpadnij i posprzątaj u mnie w bloku.
Nelchael
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 20 paź 2010, 22:34
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zaśmiecanie klatek ulotkami

Post autor: Nelchael »

O ile ulotki są w miejscach, w których nie szkodzą, gdzie można taką ulotkę wziąć dobrowolnie nie mam nic przeciwko. Nawet do ulotek wrzucanych do skrzynek nic nie mam, ale ulotki którymi zaśmiecane jest miasto, blok, podwórko czy ulica to już przegięcie. Człowiek który rzuci mi ulotkę na wycieraczkę strasznie traci w moich oczach.
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: Zaśmiecanie klatek ulotkami

Post autor: trampella »

Całe miast w brudnych ulotkach wyborczych walających sie pod nogami!!!!Przed wyborami!!!a co po wyborach,utoniemy w papierzyskach.Nie wiem czty by mnie było miło aby ktoś moja podobiznę deptał,ludzie zastanówcie sie i nie pchajcie się gdzie was nie chcą (może)!!!++++
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zaśmiecanie klatek ulotkami

Post autor: gutek »

Niby tacy wykrztałceni...... :mrgreen:
RaulDeChagny
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 06 kwie 2009, 18:08

Re: Zaśmiecanie klatek ulotkami

Post autor: RaulDeChagny »

Nawet dziś (sobota) w klatkach na Hallera pojawiły się nowe ulotki walające się pod nogami! SZCZYT!!!
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Re: Zaśmiecanie klatek ulotkami

Post autor: oes »

Kodeks Cywilny – art. 222 § 2 - Przeciwko osobie, firmie - która narusza własność w inny sposób aniżeli przez pozbawienie właściciela faktycznego władztwa nad rzeczą, przysługuje właścicielowi roszczenie o przywrócenie stanu zgodnego z prawem i o zaniechanie naruszeń.
Można je określić jako zawarte w pozwie żądanie zaniechania naruszania własności skierowane przez właściciela rzeczy przeciwko osobie, która w sposób bezprawny narusza jego prawo własności.

dotyczy to wkładanie ulotek do skrzynki pocztowej, kładzenie ulotek na wycieraczce, czy tez wieszanie na klamce - również gazet.
Ciekawostką jest nachalne reklamowanie montażu drzwi przez firmę Fachowiec - celem ściągnięcia HARACZU za połaczenie telefoniczne - 9zł za 1min rozmowy, tel. 790606000
Kurier Poranny pisze:W blokach na ul Antoniukowskiej w Białymstoku rozprowadzano dziś ulotki reklamowe z zachętą do wymiany drzwi za 790 zł. Ale nie usługa tu ważna ale sposób kontaktu, a mianowicie telefon 790 606 000 czyli platny 9 zł netto! Adresu firmy nie ma jedynie jej nazwa Fachowiec. Przypuszczam, ze jest to próba masowego wyłudzenia pieniędzy. Jeżeli tak, to jest to sprawa do ścigania przez policję.
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
wimp
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 03 cze 2005, 20:46

Re: Zaśmiecanie klatek ulotkami

Post autor: wimp »

na przyszlosc zachecam do zrywania wszystkich plakatow wyborczych. Tak w czynie spolecznym z dobrego serca. nic za to nie grozi gdyz sa bezprawnie wieszane
ODPOWIEDZ