Boże Narodzenie 2010r.

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Boże Narodzenie 2010r.

Post autor: trampella »

W naszej okolicy,osiedlu,ulicy zyją bardzo biedni ludzie.Możemy im pomóc np. organizując skromne "paczki"świateczne(zwłaszcza dla dzieci).Zdaję sobie sprawe że nikomu z nas sie nie " przelewa" ale gdybyście zobaczyli łzy wdzieczności w oczach obdarowanych....Ludziom w nędzy wszystko się przyda:proszek do prania,pościel czy nawet słodycze dla dzieci.Proszę Was mieszkańcy Ostrołęki zróbcie dobry uczynek,ja nie mogę pomóc wszystkim potrzebującym...ale razem,wspólnie możemy dać troche radości,wywołać uśmiech na smutnej buzi dziecka...Wierzę że prawdziwy Kurp wyciągnie rękę do potrzebującego...Serdecznie,weekendowo pozdrawiam wszystkich ludzi dobrej woli.
Awatar użytkownika
nightstyle
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 19 sie 2010, 11:39
Lokalizacja: Ostrołęka i okolice.

Re: Boże Narodzenie 2010r.

Post autor: nightstyle »

Witam,

Przyłączę się do Twojej inicjatywy. Wyrazy szacunku i uznania. Pozdrawiam i czekam na dalsze informacje.
Pomogę w naprawie sprzętu GSM, nawigacji GPS oraz PC Software i Hardware, sieć WiFi.


Sprzedam miejsce na reklamę 160 znaków. ;)
,,To nie kobieta goni za mężczyzną, bo kto widział żeby pułapka goniła mysz"
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: Boże Narodzenie 2010r.

Post autor: trampella »

Witam,jakże mi miło,że przynajmniej 1 osoba podpisuje się pod moją propozycją!!!!Przez całe moje życie wyznaję jedna zasadę- chcieć to móc- i naprawdę wiele rzeczy i spraw kończy się sukcesem.Mam nadzieje że wielu z nas podzieli się " darem serca" z najbiedniejszymi. Jeśli znajdą sie osoby gotowe na to,podam Państwu adresy gdzie sami dokonacie wręczenia swoich "szlachetnych paczek" tym,którzy może nigdy w życiu nic od nikogo nie dostali w prezencie.Serdecznie pozdrawiam.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Boże Narodzenie 2010r.

Post autor: elfik »

ja również mogę się przyłaczyć..W sumie nam się nie przelewa, ale jakieś zabawki po synku może znajdę dla innych dzieci :)
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Boże Narodzenie 2010r.

Post autor: _KanaR_ »

Daj mi znać na PM.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Boże Narodzenie 2010r.

Post autor: elfik »

ja? :)

ja też poproszę wiadomość na pw. Do Świąt jeszcze trochę czasu, więc można zacząć robić jakąś zbiórkę :)
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Boże Narodzenie 2010r.

Post autor: _KanaR_ »

nie no organizator trampella :)
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: Boże Narodzenie 2010r.

Post autor: trampella »

Bardzo wszystkim dziekuje za dobre checi i wasze szczere serduszka.Odpowiedziałam Wam na PW,jutro szczegóły .Serdecznie pozdrawiam i cieszę się że są wśród nas dobrzy ludzie,może kiedyś nam potrzebna będzie pomoc? Do jutra.
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: Boże Narodzenie 2010r.

Post autor: trampella »

Sorry,dzisiaj Panie w PCK miały jakąś swoją uroczystość i dopiero w poniedziałek podadzą mi te adresy,jest jeszcze troche czasu (na szczęście) to do wigilii zdążymy spokojnie. Miłego weekendu i do spotkania w necie.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Boże Narodzenie 2010r.

Post autor: elfik »

czekamy na wiadomości :)
Ciesze się, że niektórzy zamiast zamartwiać się błahostkami i wiecznie narzekać na wszystko dookoła - chcą pomóc innym. Lepiej w tym kierunku kumulować swoją energię :)
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Boże Narodzenie 2010r.

Post autor: shelly »

elfik pisze:czekamy na wiadomości :)
Ciesze się, że niektórzy zamiast zamartwiać się błahostkami i wiecznie narzekać na wszystko dookoła - chcą pomóc innym. Lepiej w tym kierunku kumulować swoją energię :)
a ja i narzekam i pomagam, jedno drugiemu nie przeszkadza :D
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Boże Narodzenie 2010r.

Post autor: elfik »

shelly pisze:
elfik pisze:czekamy na wiadomości :)
Ciesze się, że niektórzy zamiast zamartwiać się błahostkami i wiecznie narzekać na wszystko dookoła - chcą pomóc innym. Lepiej w tym kierunku kumulować swoją energię :)
a ja i narzekam i pomagam, jedno drugiemu nie przeszkadza :D
Ja przestałam się skarżyć na wszystko co jest mało istotne :) Inni ludzie nie mają co do garnka włożyć i za co kupić dzieciom buty zimowe... Czym są moje problemy w porównaniu do takich? Niczym..

ps. może byśmy zrobili jakąś większą zbiórkę, np. zabawek (bo zbiórki żywnościowe są) i wtedy pozanosić komu potrzeba..?
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Boże Narodzenie 2010r.

Post autor: _KanaR_ »

elfik też o tym myślałem właśnie
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Boże Narodzenie 2010r.

Post autor: shelly »

zabawki to ja tez moge odstapic
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: Boże Narodzenie 2010r.

Post autor: trampella »

Super pomysł z tymi zabawkami a jakby jeszcze trochę poszperać to może i coś innego by się znalazło?Np. jakieś słodycze dla dzieciaków ? W poniedziałek dam wam znać na PW- komu,dobrej nocy.
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Boże Narodzenie 2010r.

Post autor: _KanaR_ »

Zabawki nieużywane na pewno każdy jakieś wygrzebie z szafy. na słodycze i inne tematy można zrobić zrzutkę, spotkać się i iść dać maluchom :)
ODPOWIEDZ