Najlepszy jubiler w mieście.

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
bitq
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 07 paź 2009, 10:13

Najlepszy jubiler w mieście.

Post autor: bitq »

Może macie jakieś doświadczenia z jubilerami, szukamy obrączek, którego jubilera polecacie, a którego lepiej omijać. Głównie chodzi nam o jakość obrączek. Podobał nam się pewny model na przeciw basenu (Jubiler bliżej piekarni), ale na temat tego jubilera słychać różne głosy. Może jakaś podpowiedź?
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: Najlepszy jubiler w mieście.

Post autor: hempgru »

ja wlasnie chcialem Ci polecic tego jubilera o ktorym mowisz.. mila obsluga, rzetelna pomoc ogolnie wszystko ok
baryłka
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 18 cze 2008, 21:37
Lokalizacja: Oka/Wawa

Re: Najlepszy jubiler w mieście.

Post autor: baryłka »

Wg mnie najlepszy jest sklep jubilerski KORAL. Mają piękną, unikalną i dobrą jakościowa biżuterię.
bartek1030
starszy kapral
Posty: 162
Rejestracja: 13 lis 2005, 8:13

Re: Najlepszy jubiler w mieście.

Post autor: bartek1030 »

Ja ogólnie mam dobre doświadczenie z tym jubilerem o którym pisałaś/eś nie w sprawach obrączkowych ale obsługa miła i pomocna ale jeżeli zależy ci na cenie to może popatrz na ceny np. w Łomży zapytaj się na jakimś ich serwisie wiem że niektóre rzeczy są niekiedy taniej
Obrazek
bobo92bobo
starszy kapral
Posty: 170
Rejestracja: 30 wrz 2008, 19:45

Re: Najlepszy jubiler w mieście.

Post autor: bobo92bobo »

Polecam jubilera w handlowcu na parterze na przeciwko zoologicznego oraz KORALA ktory znajduje sie na przeciwko szkoly podstawowej nr 1
bitq
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 07 paź 2009, 10:13

Re: Najlepszy jubiler w mieście.

Post autor: bitq »

Firma Apart to dla mnie typowy model firmy, która zdobyła rynek poprzez reklamę i moim zdaniem wcale nie wykonuje lepszej roboty od innych firm, które w reklamę milionów nie wsadziły.
easyrider1972
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 25 mar 2010, 13:57

Re: Najlepszy jubiler w mieście.

Post autor: easyrider1972 »

palipies pisze:jubilera w ostrołęce chyba nie ma,są sklepy jubilerskie
.

bardzo sie mylisz , jest jeden bardzo dobry jubiler / złotnik/ wiem bo robił mi wyrób na zamówienie
i moge go szczególnie polecić

jeden z zakładów ma w na Gorbatowa w handlowcu , tu obok zakładu optycznego na parterzena przeciwko budynku BGŻ

a drugi gdześ w okolicy dworca PKS w ciagu takich małych pawilonków
FOTOstory
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 20 cze 2010, 16:53

Re: Najlepszy jubiler w mieście.

Post autor: FOTOstory »

Niestety jubiler przy basenie jesli chodzi o naprawy złota jest bardzo bardzo drogi! Tak naprawde ,to niewiem gdzie jeszcze można naprawic np.rozerwany złoty łancuszek .
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Najlepszy jubiler w mieście.

Post autor: sKaLpeL »

1. Sklep na przeciwko zoologicznego w handlowcu oraz na przeciwko szkoły podstawowej nr 1 to ten sam sklep - Koral
2. Sklep obok ryneczku (obok optyka) oraz sklep "Jubiler" przy PKS to ten sam sklep
3. Firma apart jest to tylko i wyłącznie wylansowana marka, dla której obrączki robią zwykli jubilerzy gdzie sprzedają w normalnych sklepach po dużo niższej cenie niż w aparcie
4. W łomży akurat w złocie ceny są wyższe
5. Jest jeszcze jeden jubiler w ostrołęce i ma swój lokal w kupcu na drugim piętrze tam gdzie pełno komisów gsm
łamacz
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2010, 13:22

Re: Najlepszy jubiler w mieście.

Post autor: łamacz »

Ja polecam sklep "Rubin" na 1-wszym piętrze w Kupcu, w pobliżu apteki, naprzeciwko poczty.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Najlepszy jubiler w mieście.

Post autor: sKaLpeL »

jest dokładnie tak jak mówisz, sieciówki mają takich klientów jak Ty na codzień, a małe przedsiębiorstwa raz na jakiś czas, więc nie opłaca im się zamrażać kasy w postaci tak drogich pierścionków i czekać na klienta kilka miesięcy
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Najlepszy jubiler w mieście.

Post autor: kasia pelasia »

Ja dwa lata temu dostałam pierścionek zareczynowy z Apartu i nie dlatego, że to znana firma, ale z prostej przyczyny, pierścionek chciałam wybrac sama, a w Ostrołece nie znalazłam takiego, który by mnie urzekł. były bardzo ładne pierścionki, ale nie "moje". W katalogu Apartu znalazłam ten wymarzony, a gdy zobaczyłam go na żywo to sie zakochałam. Gdybym znalazła go w jakimkolwiek sklepie w Ostrołece na pewno bym go wybrała, ale wyszło tak, że był w Aparcie. po dwóch latach nie widzę róznicy niz w dniu kupna, to co trzeba błyszczy sie jak trzeba, złoto - białe jak na rzie nie wymaga polerowania.
muszelka
kapral
Posty: 103
Rejestracja: 10 kwie 2010, 16:44

Re: Najlepszy jubiler w mieście.

Post autor: muszelka »

Ja osobiście polecam koral... Mokrzyś koło pływalni też jest w miarę ale troszkę kombinuje i cwaniakuje w szczególności z naprawami biżuterii...
error
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 12 cze 2009, 0:55

Re: Najlepszy jubiler w mieście.

Post autor: error »

Popieram forumowicza "muszelka"
Mokrzyś zrobił się straszny cwaniak a szczególnie jak coś trzeba naprawić.
Kaśka73
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 19 lis 2010, 9:13

Re: Najlepszy jubiler w mieście.

Post autor: Kaśka73 »

Co prawda założycielka tematu szukała gotowych wyrobów, ale padło tez pytanie, którego jubilera lepiej omijać, tak więc...
Kilka lat temu zaniosłam Mokrzysiowi srebrną biżuterię z malachitami, żeby wypolerował srebrne elementy, a ten wrzucił całość do maszyny polerującej i zniszczył mi kamienie. Nie wiem jakiego środka używał, w każdym razie cokolwiek to było wytrawiło powierzchnię malachitów. Ktoś kto pracuje w tym fachu i zarabia w ten sposób na życie powinien wykazać się przynajmniej minimalną wiedzą na temat minerałów, a z tego co widziałam pan Mokrzyś takiej wiedzy nie posiada, co dyskwalifikuje go w moich oczach jako fachowca.
Z czystym sumieniem za to mogę polecić jubilera, który ma swój zakład w Kupcu na II piętrze. Kilka razy korzystałam z jego usług. Nie jest może najserdeczniejszym człowiekiem jakiego spotkałam, ale za to jego fachowość i solidność nie podlegają dyskusji.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Najlepszy jubiler w mieście.

Post autor: sKaLpeL »

Kaśka73 pisze:Kilka lat temu zaniosłam Mokrzysiowi srebrną biżuterię z malachitami, żeby wypolerował srebrne elementy, a ten wrzucił całość do maszyny polerującej

hahahaha, ten koleś jest mistrzem

dobrze że coraz więcej ludzi poznaje się na jego "fachowej" robocie
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Najlepszy jubiler w mieście.

Post autor: shelly »

Mam pytanie odnosnie jubilerow w O-ce, wiec skorzystam z tego wątku.

Moze ktos sie orientuje, ktory jubiler solidnie wyceni bizuterie ? Nie chodzi tu o jakies brylanty i inne kamienie szlachetne, ale o zwykle srebro. Mam tego troche, ale nie uzywam i chcialabym to sprzedac albo wymienic. Nie mam pojecia ile za to chciec. Widzialam, ze w Kupcu jest zaklad (na samej gorze, tam gdzie Esprit) i tam na szybie jest napisane "wymiana", ale nie wiem czy ten gosc jest uczciwy. Jak ktos ma jakis pomysl albo rade to prosze pisac....
agrafka111
szeregowy
Posty: 46
Rejestracja: 12 maja 2010, 19:13

Re: Najlepszy jubiler w mieście.

Post autor: agrafka111 »

Jeżeli chodzi o złom srebrny - bo jeżeli chcesz go sprzedać to tylko tak można to nazwać to jest bardzo tani, z tego co wiem jakieś śmieszne grosze za gram (cena złomu złota jest nieporównywalna), więc albo sobie to zatrzymaj albo zawsze możesz sobie to przerobić na coś.
lukas3651
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 gru 2010, 21:20

Re: Najlepszy jubiler w mieście.

Post autor: lukas3651 »

Siemka, mnie interesuje zakup złomu srebra. Ile gram masz złomu?? Orientowałaś się ile dają za złom?? Jaka jest Twoja propozycja ceny???
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Najlepszy jubiler w mieście.

Post autor: shelly »

ale ja nie chce sprzedac zlomu, tylko normalna, "sprawna" bizuterie... nawet gdybym miala to na allegro wystawic to nie wiem za ile, sa to np. nietrafione prezenty albo niewypaly, ktore sama kupilam :)
lukas3651
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 gru 2010, 21:20

Re: Najlepszy jubiler w mieście.

Post autor: lukas3651 »

Ale jak sprzedajesz tak to jedynie tak sprzedaż inaczej nikt od Ciebie nie kupi gość skupuje po 50 gr ale naciąga ja dam 1zł:P
ODPOWIEDZ