Sferia internet - opinie

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
MITRYL
szeregowy
Posty: 39
Rejestracja: 21 paź 2006, 20:49

Sferia internet - opinie

Post autor: MITRYL »

chciał bym dowiedziec sie czy opłaca się zostac abonentem "SFERIA".dokładniej czy maja limity.i czy za podobna cene moza dostac cos szybszego?????
incognito
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 03 wrz 2007, 22:16

Re: Sferia internet - opinie

Post autor: incognito »

watpie ze podobna cene dostaniesz cos lepszego niz w sferii, jak narazie jeszcze nie ma limitow i raczej dlugo nie bedzie, pozatym z netem sferii mozesz sie poruszac po calej ostrlece i okolicach a takze po warszawie. tu msz numer 296410144 zadzwon to sie dowiesz wiecej i sie jeszcze mozesz an spotkanie umowic i przyjedzie ktos do ciebie i ci dokladnie wszystko wytlumaczy :)
Abbeyka
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 07 wrz 2008, 10:08
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sferia internet - opinie

Post autor: Abbeyka »

są limity -.- dlatego zrezygnowałam ze Sferii . no ale polecam telefony ze Sferii
pawelaspl
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 27 sty 2009, 13:33

Re: Sferia internet - opinie

Post autor: pawelaspl »

czy ktoś z użytkowników dopisze cos od siebie jaki zasięg pingi transfer itp czekam na opinie ponieważ szukam dobrego łącza radiowego mieszkam 8km od ostrołęki i sferia wydaje mi sie dobrym rozwiązaniem
pawelaspl
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 27 sty 2009, 13:33

Re: Sferia internet - opinie

Post autor: pawelaspl »

czy naprawdę nikt z okolicy ostrołęki nie ma internetu sferii??????????
specjal3_pl_tl
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 04 lut 2009, 22:23

Re: Sferia internet - opinie

Post autor: specjal3_pl_tl »

Wydaje mi się że będziesz zadowolony ze Sferi
Tubylec
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:45
Lokalizacja: O-ka

Re: Sferia internet - opinie

Post autor: Tubylec »

Znajomy z Łęgu (w lini prostej 7km od Ostrołęki) ma internet w Sferii i jest zadowolony. Zasięg bardzo dobry, transfer wacha się od 128 nawet do 1024kb/s w zależności od obciążenia punktu dostępowego.
jogurcik
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 07 mar 2009, 22:44

Re: Sferia internet - opinie

Post autor: jogurcik »

Też słyszałem pozytywne opinie o "Sferia", choć limity, jeżeli są, to mogą zniechęcać.
Ale jak czytałem to ta firma ma szanse na duży skok naprzód.
POLSAT, poprzez przejęcie Sferia, ma wejść w szerokopasmowy internet. Sferia, to na razie Warszawa i Ostrołęka.
pawelaspl
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 27 sty 2009, 13:33

Re: Sferia internet - opinie

Post autor: pawelaspl »

odświeżam kotleta czy jest w oce jakaś firma która oferuje internet tzw radiowy w korzystnej cenie bez śmiesznych limitów 8km od centrum oki w prostej linii słyszałem, że coś polsat oferuje, sferia oraz orange freedom pro ,poza tym cos innego?
_hunter_
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 13 sie 2007, 10:26

Re: Sferia internet - opinie

Post autor: _hunter_ »

ja korzystam ze sferii mieszkam ok 20km od oki, chodzi dobrze jedyny minus to limity, ale mam antene kierunkowo 170cm,
czekam aż polsat wprowadzi LTE
Tubylec
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:45
Lokalizacja: O-ka

Re: Sferia internet - opinie

Post autor: Tubylec »

pawelaspl pisze:odświeżam kotleta czy jest w oce jakaś firma która oferuje internet tzw radiowy w korzystnej cenie bez śmiesznych limitów 8km od centrum oki w prostej linii słyszałem, że coś polsat oferuje, sferia oraz orange freedom pro ,poza tym cos innego?
Radiowo bez "śmiesznych limitów" nie ma szans. No chyba, że pisząc "radiowo" masz na miśli WiFi...?
Kartofelek
starszy szeregowy
Posty: 93
Rejestracja: 08 lut 2010, 8:18

Re: Sferia internet - opinie

Post autor: Kartofelek »

Dla mnie Sferia to porażka. Drogo w stosunku do jakości świadczonych usług. Limity, przerwy w dostawie, często strony otwierają się b. długo. Wybór należy do Ciebie, ja zmieniam!
ODPOWIEDZ