Impreza na plaży 2011

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
quest grand
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 21 paź 2010, 7:31

Re: Impreza na plaży 2011

Post autor: quest grand »

Y@rosh a Ty z @ to skąd? :-)
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Impreza na plaży 2011

Post autor: Y@rosh »

huhehhehe ;p , kurde rzeczywiście zapomniałem ;p, w takim razie my wszyscy jesteśmy z zagranicy :D
Feeekey
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 26 lis 2007, 21:58
Lokalizacja: mam to wiedziec?

Re: Impreza na plaży 2011

Post autor: Feeekey »

Przeczytałem i faktycznie można wywnioskować iż C G jest z za.... Za złą składnię sorki ale jak możecie mnie o to podejrzewać :D to taki nowo roczny żarcik?? :oops:
Chodziło mi bardziej o to że jak miał bym na nią wydać to każda suma jest za duża. Zdanie z INNA to oddzielny wątek. Pozdrawiam :jupi:
rrr.......
quest grand
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 21 paź 2010, 7:31

Re: Impreza na plaży 2011

Post autor: quest grand »

:-) oj Karol nie żartuj tak już sobie z nami :-)
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Impreza na plaży 2011

Post autor: GlowA »

Wiadomo wszystko zależy od budżetu organizatora imprezy , wiadomo jak impreza na plaży to klimaty house /disco-house / latino , vocal , electro itp czyli spod znaku Pacha Records np :) Mamy sporą fajnych artystów młodych i nie drogich i w takich można zabukować. Wiadomo jakaś "gwiazda" musi być dla przyciągnięcia publiki Robert M myślę ok fani Vivy ,co u nas jest ich dużo na pewno znają. Szwecka Mafija w zasięgu miasta to chyba żart , wejdzie sobie myspace zobaczcie gdzie oni grają :) Nie wiem czy na jednego z 3 Szwedów miasto miało by cash :) cóż powodzenia dla organizatora i za inicjatywę :)
yardoi9
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:13

Re: Impreza na plaży 2011

Post autor: yardoi9 »

Remo, wraz z Gosią Andrzejewicz zaspiewa nam "ju ken dens" i do tego nasze zespoły folklorystyczne :D


I widze ze najlepszym wyjsciem bedzie Robert M, fajny secik na "WOW Night"
Aisha
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 17 lut 2010, 20:48

Re: Impreza na plaży 2011

Post autor: Aisha »

CO POWIECIE ZEBY BYL TO KAMIL BEDNAREK????MYSLE ZE FAJNIE BYLOBY POSLUCHAC GO NA ZYWO, TEN CHLOPAK TO NOWE ODKRYCIE, POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Impreza na plaży 2011

Post autor: Y@rosh »

Kamil może zasaportować Roberta M , reprezentują podobny klimat :)
Penelopa
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2011, 15:15

Re: Impreza na plaży 2011

Post autor: Penelopa »

Czemu chcecie angażować na tą plażową imprezę wykonawców ze sceny discopolo?! Teksty tych piosenek są naprawdę żenujące nie mówiąc o bitach - ze swojej strony sugerowałabym jakiś elektrofolk, albo chociaż jakiegoś polskiego "porządnego" wykonawce pop!
groch
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 10 sie 2009, 22:21

Re: Impreza na plaży 2011

Post autor: groch »

bednarek jest ok . Podejrzewam że i w budrzecie by się zmieścił
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Impreza na plaży 2011

Post autor: GlowA »

Obrazek


Robert M jest taki super że potrafi zagrać seta z jednego decka hahah
KmL991
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 02 maja 2007, 10:58

Re: Impreza na plaży 2011

Post autor: KmL991 »

Przecież to polska sława ^^ jaki to kunszt zagrać z jednego decka :D wyższa szkoła jazdy
emsi
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:21
Lokalizacja: ostroleka/leeds

Re: Impreza na plaży 2011

Post autor: emsi »

witam po długiej nieobecności :P

czytałem watek i jeśli nic się nie zmieniło to oscylował bym przy jakiejś gwieździe Disco Polo
patrząc parę lat wstecz to najwięcej ludzi bawiło się w Babie przy Disco Polo a tylko nieliczni
przy dźwiękach undergroundowych <-(sarkazm) jak house czy nawet techno,
nie ma wiekszego znaczenia co będziecie grali po tej gwieździe
bo już towarzystwo będzie wcięte i odurzone

Y@rosh nadal próbujesz pokazać ludziom ze nie tylko komercja istnieje i czy z jakimś skutkiem?
Feeekey
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 26 lis 2007, 21:58
Lokalizacja: mam to wiedziec?

Re: Impreza na plaży 2011

Post autor: Feeekey »

Proszę Cię ręce opadają. Rzeczywiście długo Cię nie było.
rrr.......
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Impreza na plaży 2011

Post autor: Y@rosh »

emsi pisze: Y@rosh nadal próbujesz pokazać ludziom ze nie tylko komercja istnieje i czy z jakimś skutkiem?
heh siema emsi :D, no rzeczywiście długo ciebie nie było 8) . Niestety marny skutek, no ale cóż nadzieja umiera ostatnia ;p pozdro
emsi
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:21
Lokalizacja: ostroleka/leeds

Re: Impreza na plaży 2011

Post autor: emsi »

Y@rosh pisze:
emsi pisze: Y@rosh nadal próbujesz pokazać ludziom ze nie tylko komercja istnieje i czy z jakimś skutkiem?
heh siema emsi :D, no rzeczywiście długo ciebie nie było 8) . Niestety marny skutek, no ale cóż nadzieja umiera ostatnia ;p pozdro

hehe no właśnie tak to jest

teraz sam zastanawiam się czy przypadkiem by tu do UK nie zaprosić gwiazdy Disco Polo
myślę ze trochę by zarobił na zrobieniu takiej imprezy

co do tematu to wybierzcie gwiazdę która oferuje muzykę lekką, łatwą i przyjemną czyli dla każdego bo nie tylko stado małolatów będzie na tej imprezie
zresztą i tak zawsze znajdzie się maruda która sieje dramę ze jej się nie podobało życzę wam powodzenia :D
noviceek
szeregowy
Posty: 39
Rejestracja: 15 kwie 2010, 17:01

Re: Impreza na plaży 2011

Post autor: noviceek »

robi show ?? robi ;) gorące szesnastaki będą krzyczeń ?:) będą ;) nie będzie rezał ;) zagra jak w Krakowie i wszystkim przypadnie do gustu ;) przecież to impreza dla każdego, a nie dla sprecyzowanej publiki więc nie rozumiem Twojego zniesmaczenia Panie Quest ;) co by nie było i tak 99% Polaków pracujących albo na mleczarni, albo w spożywczaku, albo w jakiejś większej firmie nie obchodzi jego producencki "przekręt" i cała otoczka z tym związana. Po co się tym więc przejmować ;) nadal uważam, że dla Ostrołęczan to strzał w dziesiątkę.
yardoi9
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:13

Re: Impreza na plaży 2011

Post autor: yardoi9 »

noviceek pisze:robi show ?? robi ;) gorące szesnastaki będą krzyczeń ?:) będą ;) nie będzie rezał ;) zagra jak w Krakowie i wszystkim przypadnie do gustu ;) przecież to impreza dla każdego, a nie dla sprecyzowanej publiki więc nie rozumiem Twojego zniesmaczenia Panie Quest ;) co by nie było i tak 99% Polaków pracujących albo na mleczarni, albo w spożywczaku, albo w jakiejś większej firmie nie obchodzi jego producencki "przekręt" i cała otoczka z tym związana. Po co się tym więc przejmować ;) nadal uważam, że dla Ostrołęczan to strzał w dziesiątkę.

Podpisuję się pod tym !!!
quest grand
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 21 paź 2010, 7:31

Re: Impreza na plaży 2011

Post autor: quest grand »

noviceek pisze:robi show ?? robi ;) gorące szesnastaki będą krzyczeń ?:) będą ;) nie będzie rezał ;) zagra jak w Krakowie i wszystkim przypadnie do gustu ;) przecież to impreza dla każdego, a nie dla sprecyzowanej publiki więc nie rozumiem Twojego zniesmaczenia Panie Quest ;) co by nie było i tak 99% Polaków pracujących albo na mleczarni, albo w spożywczaku, albo w jakiejś większej firmie nie obchodzi jego producencki "przekręt" i cała otoczka z tym związana. Po co się tym więc przejmować ;) nadal uważam, że dla Ostrołęczan to strzał w dziesiątkę.

moje zniesmaczanie proszę Pana do tego, że ktoś "podnieca się" iż M gra z 3....4,5,6,7,8 a może i 100 cdków :-) / poza tym właśnie czy "Ostrołęka" zauważy i "doceni" dj'ta który "prezentuje" swoje sety z więcej niż 2 odtwarzaczy?
Awatar użytkownika
MarcinDeep
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 04 sie 2010, 10:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Impreza na plaży 2011

Post autor: MarcinDeep »

Marcin, włączony cd nie znaczy że go wypuścił na master :-) poza tym, nie widzę w tym nic nadzwyczajnego, a z tego co widziałem w tv to set ustawiony, praktycznie zero miksowania, "kołysał się" i klaskał sobie :-)
Zastanawiałem się nad nim ale po tym co dowiedziałem się to ten "producent" jest dla mnie spalony :-)
Ogólnie to napisałem że miał włączone playery, bo afera kręciła się o to że wszystkie były wyłączone. Napisałem też że czy grał z przygotowanego seta czy nie to już inna bajka. Też jestem zdania że set był ustawiony bo co ujęcie na niego to zawsze ten sam kanał w użyciu był, ale to nie jest coś o czym mam zamiar tutaj dyskutować, bo chyba sprawa już jest jasna.
Jestem podobnego zdania co Noviceek. Jakby nie było, to ludzie przyjdą na Roberta bo wiadomo jakie "Show" robią/robiły utwory pod jego imieniem.
"Nie zapomnijcie o tym, co ważne, o tym, co sprawiło że staliście się takimi ludźmi, jakimi jesteście dziś" - Marcin Deep
"Pamiętaj. Kwestia wyborów to kwestia świadomości, serca, i sumienia." - Firefighter


Marcin Deep
noviceek
szeregowy
Posty: 39
Rejestracja: 15 kwie 2010, 17:01

Re: Impreza na plaży 2011

Post autor: noviceek »

quest grand pisze:
noviceek pisze:robi show ?? robi ;) gorące szesnastaki będą krzyczeń ?:) będą ;) nie będzie rezał ;) zagra jak w Krakowie i wszystkim przypadnie do gustu ;) przecież to impreza dla każdego, a nie dla sprecyzowanej publiki więc nie rozumiem Twojego zniesmaczenia Panie Quest ;) co by nie było i tak 99% Polaków pracujących albo na mleczarni, albo w spożywczaku, albo w jakiejś większej firmie nie obchodzi jego producencki "przekręt" i cała otoczka z tym związana. Po co się tym więc przejmować ;) nadal uważam, że dla Ostrołęczan to strzał w dziesiątkę.

moje zniesmaczanie proszę Pana do tego, że ktoś "podnieca się" iż M gra z 3....4,5,6,7,8 a może i 100 cdków :-) / poza tym właśnie czy "Ostrołęka" zauważy i "doceni" dj'ta który "prezentuje" swoje sety z więcej niż 2 odtwarzaczy?
;))Po raz kolejny podkreślę i chyba Ty Robert o tym dobrze wiesz.. tu nikogo , no prawie nikogo nie obchodzi, czy zagra on z ipoda czy z komórki ;) ważne aby robił show bo i tak nikogo nie będzie obchodziło z czego i jak gra ;) Ostrołęka - takie są realia i trzeba się temu podporządkować. Wszyscy chyba o tym dobrze wiemy ;) Baa ;) wątpię, że pośród tłumu znajdzie się ze 20 osób, które zwrócą uwagę na aspekt umiejętności. Liczy się ekspresja i tyle, bynajmniej dla duuuużej większości. Ja mam takie zdanie bynajmniej ;) dobra koniec moich wywodów ;) swoje powiedziałem ;) pozdrawiam i mam nadzieję, że impreza tak czy tak wypali i będzie ciekawym wakacyjnym projektem.
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Impreza na plaży 2011

Post autor: Y@rosh »

zawsze zostaje Adamus & Mafia Mike, Matush, Dj W, no i Angelo Mike ;p
Charles Gretz
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 13 sty 2011, 8:24

Re: Impreza na plaży 2011

Post autor: Charles Gretz »

Witam was :)

Ja się nie zgodzę tutaj raczej z nikim :) Otóż bodajże Jarek coś pisałeś o tym że Ostrołęka nie zna się na muzyce i trzeba ich faszerować komercją- błąd. Kiedyś oglądałem wywiad z Angelo Mike'm który sam mówił że polski clubbing kuleje głównie przez organizatorów imprez którzy z góry szufladkują ludzi. Chodzi o to że od razu z góry jest założenie że trzeba zaprosić komercyjną gwiazdeczkę. Pewnie spadnie na mnie fala krytyki ale jestem tego zdania że ludziom trzeba pokazać szersze horyzonty, a przy odpowiedniej reklamie i sponsoringu można całkiem daleko polecieć i wcale nie musiała by być na imprezie jedynie Ostrołęka.

Pozdrawiam :)

e.d. a swoją drogą jeżeli chodzi o moją propozycję to stawiałbym na Catz'N'Dogz (ktoś chyba o nich wspominał) :)
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Impreza na plaży 2011

Post autor: Y@rosh »

Charles Gretz pisze:Otóż bodajże Jarek coś pisałeś o tym że Ostrołęka nie zna się na muzyce i trzeba ich faszerować komercją- błąd.
źle mnie zrozumiałeś. Na imprezie zapewne będzie więcej niż 1 dj :) tak że każdy znajdzie coś dla siebie. Wiadomo że koty i psy nie ściągną takiej publiki jak np. kalwi i remi :)
Charles Gretz
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 13 sty 2011, 8:24

Re: Impreza na plaży 2011

Post autor: Charles Gretz »

A nie uważasz że sciąganie takich znanych osobistości to chodzenie na latwiznę? Bo jesteś pewien że frekwencja będzie. Jeżeli dobrze się ktoś zabierze za reklamę i sponsoring to nawet na koty i psy ludzi ściągniesz
ODPOWIEDZ