Rozrywka dla młodzieży

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Renata
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2011, 15:07

Rozrywka dla młodzieży

Post autor: Renata »

Witam. Mam zamiar otworzyć coś dla naszej młodzieży w naszym miescie w związku z tym czekam na Wasze propozycje, możecie napisac czego oczekujecie, gdzie chetnie spedzalibyście czas i czego tak naprawde nie ma w naszym miescie.

Czekam na propozycje. :twisted:
hunter
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:05
Lokalizacja: Kurpie

Re: Rozrywka dla moldzieży.

Post autor: hunter »

kręgle, bilard, ogólnie salon gier by się przydał. Tylko i ceny powinny być przystępne bo to w końcu dla młodzieży.
yardoi9
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:13

Re: Rozrywka dla młodzieży

Post autor: yardoi9 »

-pole golfowe osiemnasto dolkowe

-dobry pub w jakis piwniczkach (niekoniecznie), z chilloutem, i dobrym klimatem, gdzie mozna spotkac sie i posiedziec

-kręgelnie

-bar/dyskoteka gdzie sa palmy i piasek na ziemi , moze leżaki klimat hawaiski m uzyka tez jakas w tym stylu

-kort do squasha

-bar w którym znajduje sie kran na kazdym stole (ilosc litrów wyswietla sie na ekranie za barem)

-Shisha bar, kuchnia i muzyka orientalna

Mam nadzieje ze coś z tego wybierzesz ..Powodzenia :D
CabroN
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 03 sty 2011, 15:03

Re: Rozrywka dla młodzieży

Post autor: CabroN »

jakiś pub porządny :) niestety ale większość w Ostrołęce to meliny
noviceek
szeregowy
Posty: 39
Rejestracja: 15 kwie 2010, 17:01

Re: Rozrywka dla młodzieży

Post autor: noviceek »

meliny ?? wiesz.. to chyba od ludzi zależy czy dane miejsce stanie się meliną.. więc odpowiedź jest prosta, rysujesz w ten sposób obraz społeczeństwa w Ostrołęce..
CabroN
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 03 sty 2011, 15:03

Re: Rozrywka dla młodzieży

Post autor: CabroN »

podaj jeden konkretny lolkal do którego można pójść i napić się piwa w spokoju??
noviceek
szeregowy
Posty: 39
Rejestracja: 15 kwie 2010, 17:01

Re: Rozrywka dla młodzieży

Post autor: noviceek »

Nie zrozum mnie źle, ale jak oczekujesz spokoju kup piwo i wypij w domu " w spokoju". W żadnym lokalu nie panuje idealny spokój z racji chociażby tego, że jest tam przeważnie kilka osób i już jest jako taki zamęt. Nie zauważyłem jakiejkolwiek agresji nigdy w ostrołęckich pubach. No chyba, że rozumiesz je jako kluby, dyskoteki, to już inna bajka. Bynajmniej pubów kilka jest i nie ma co narzekać. Odbiegamy od tematu.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Rozrywka dla młodzieży

Post autor: Qrzysio »

Zgadzam się z noviceek. Mi tam wszędzie jest dobrze, a o dyskotekach nie ma co mówić.
Adrian47
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 16 sty 2011, 16:31

Re: Rozrywka dla młodzieży

Post autor: Adrian47 »

Moim zdaniem przydałoby się sztuczne lodowisko. Najbliższe jest w Łomży, czy widzieliście jakie tłumy przychodziły na ostrołęcką naturalną taflę? Bez porównania z kortami tenisowymi, gdzie w przeciągu godziny potrafiło przewinąć się 4 osoby. Na lodowisku nieprzerwanie wieczorami bywało ponad 100 osób. Przydałoby się sztuczne lodowisko, wyobrażacie sobie ilu ludzi by tu przychodziło?
Z miejscem nie powinno być problemu. Miasto powinno nawet przekazać jakiś teren na taki cel...
hero9978
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 21 lip 2010, 11:46

Re: Rozrywka dla młodzieży

Post autor: hero9978 »

Morze kryty skate park bo wiele osób nie ma gdzie pojeździć w zimę i na pewno byś sporo zarobił .
kornfan
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 29 lip 2007, 20:46

Re: Rozrywka dla młodzieży

Post autor: kornfan »

Zastanówmy się co znaczy Ostrołęcka młodzież:
1) małolaty z gimnazjów
2) licealiści
3) nieliczna grupa 'studentów'

a resztę stanowią dorośli ludzie, więc zastanów się dziewczyno dla której grupy chcesz otworzyć lokal, bo zdecydowanie pierwsze dwie mają inne zainteresowania...
Niedawno powstało Vertigo, klub "u Studentów", to są miejsca dla pewnej części społeczności naszego miasta. Mnie osobiście szkoda Warowni i wcześniejszego Gibona. Ale wiadomo, dla jednych to melina, dla innych miejsce spotkań.

Nie mniej jednak życzę powodzenia Renato, bo żeby się wybić potrzeba duuuużo szczęścia...

Pozdrawiam
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: Rozrywka dla młodzieży

Post autor: hempgru »

myślę, że dobrym pomysłem są kręgle.. naprawde ciekawie można spędzić czas ze znajomymi.
słyszałem ze na nowo wybudowanym basenie maja być..
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Rozrywka dla młodzieży

Post autor: Qrzysio »

- Kręgielnia będzie w nowej pływalni. Były problemy, ale podobno ostatecznie ma być (z krótkim rozbiegiem)
- Puby padają jak muchy. W ubiegłym roku upadło co najmniej 7, więc jest duże ryzyko.
- Kolejna dyskoteka to też niezbyt dobry pomysł, bo brak dobrego lokalu w centrum miasta - Alcatraz też upadło, a ludzie mało kupują alkoholu w lokalu, głównie piją przed wejściem lub w domach przed wyjściem, aby zaoszczędzić.
- Skate park, salon gier, korty to miejsca dla bardzo wąskich grup odbiorców.
- Jeżeli chodzi o kluby dla studentów, to jest to mit. W Ostrołęce nie ma studentów, a ci, którzy przyjeżdżają z Warszawy, Olsztyna, Białegostoku, są widoczni głównie w święta i długie weekendy, dlatego nastawiać się nie ma co i nie można liczyć na studentów WSAP, do których w miażdżąco przeważającej części należą osoby z małych wiosek oddalonych 20-30 km od Ostrołęki.

Być może sprawdziłby się kolejny lokal a'la Kafeteria. Trzeba się jednak liczyć z tym, że w tygodniu się na tym nie zarobi, a jedynie w weekendy. Warto przejść się po lokalach w poniedziałek/wtorek i sprawdzić jak nagle jest wszędzie pusto, a często właściciele ze względu na oszczędności zakręcają grzejniki (naprawdę!).

Sprawdzić mogłyby się też ciekawe zajęcia sportowe/kulturalne dla dzieci i młodzieży. To z pewnością jedna z ciekawszych dziedzin jakie się w Polsce rozwijają. I tak coraz częściej powstają prywatne przedszkola (niestety bardzo drogie w porównaniu z miejskimi), szkoły uczące np. szybkiego czytania i innych przydatnych umiejętności.
Szkół tańca, karate i siłowni oraz wszelkich fitnessów i masaży jest już wiele, więc trzeba by było się mocno zastanowić.

Dość dobrze wypadają ostatnio lokale znanych marek z dużych miast, jak pizzerie, czy sklepy z ubraniami. Widać, że w Ostrołęce brakuje dobrych sklepów i lokali prowadzonych na zasadzie franczyzy, która nie zawsze (podobno) się opłaca.

Jednak warto wiedzieć o tym, że bez dużego i ciągłego nakładu na reklamę ciężko się wbić na rynek. Przez brak reklamy upadło np. kilka dość fajnych pubów.
ODPOWIEDZ