Sklep z art. komputerowymi, który najtańszy w Ostrołęce?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
fermik1987
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 30 gru 2009, 16:32

Sklep z art. komputerowymi, który najtańszy w Ostrołęce?

Post autor: fermik1987 »

Jak w temacie?Chodzi mi o programy do biura niezbędne do prowadzenia firmy jaki polecacie najlepszy sklep w Ostrołęce i zarazem najtańszy???

z góry dzięki wam forumowicze za pomoc 8)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sklep z art. komputerowymi ,jaki najtańszy w Ostrołęce?

Post autor: Qrzysio »

Sklep Enter
Ostrołęka, ul. Głowackiego 23 (róg ulicy Głowackiego i Gomulickiego)
Tel. (29) 764-63-23

Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00, sobota w godz. 10.00-14.00.
wimp
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 03 cze 2005, 20:46

Re: Sklep z art. komputerowymi ,jaki najtańszy w Ostrołęce?

Post autor: wimp »

Qrzysio pisze:Sklep Enter
Ostrołęka, ul. Głowackiego 23 (róg ulicy Głowackiego i Gomulickiego)
Tel. (29) 764-63-23

Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00, sobota w godz. 10.00-14.00.
widzac taki opis, niemal że reklame, odnosze wrazenie, ze twoje intencje nie sa czyste :lol:
fermik1987
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 30 gru 2009, 16:32

Re: Sklep z art. komputerowymi ,jaki najtańszy w Ostrołęce?

Post autor: fermik1987 »

Byłem w enterze,nie ma nic ciekawego młody koleś siedzi ,rozrywkowy jakiś.Klitka 3 na 3 i tyle. Polecam na kilińskiego cornel computer:)
fermik1987
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 30 gru 2009, 16:32

Re: Sklep z art. komputerowymi ,jaki najtańszy w Ostrołęce?

Post autor: fermik1987 »

Zależy na kogo z obsługi trafiłeś :)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sklep z art. komputerowymi ,jaki najtańszy w Ostrołęce?

Post autor: Qrzysio »

Nie wiem czy wielkość lokalu świadczy o jakości sklepu. W przypadku Cornella na pewno nie, bo metraż na sklep komputerowy jest mniejszy niż w Enterze, bo Cornell Computers od kilku lat zajmuje się głównie serwisem kas fiskalnych a nie sprzedażą komputerów i akcesoriów do nich.

Sklep, który poleciłem jest naprawdę wart uwagi i poleca go wielu użytkowników tego forum, jak choćby w poniższym temacie:
www.forum.moja-ostroleka.pl/viewtopic.php?f=9&t=5557
dzialka10
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 11 paź 2009, 13:02

Re: Sklep z art. komputerowymi, który najtańszy w Ostrołęce?

Post autor: dzialka10 »

ja też polecam ten sklep

pomogli mi też odzyskać utracone dane z dysku
Jeśli już coś pisać, to coś: pozytywnego, z sensem, dobrego, miłego; co uśmiechnie, uraduje, da do myślenia, zatrzyma, zaciekawi, zainspiruje i da kopa do działania, co nie przygnębi i nie zdołuje.. itp.itd. Co w świat wypuścisz wróci ze zdwojoną siłą
opiekun
starszy szeregowy
Posty: 86
Rejestracja: 26 lip 2008, 15:46

Re: Sklep z art. komputerowymi, który najtańszy w Ostrołęce?

Post autor: opiekun »

Enter jest OK. Jest jeszcze Warnet na Kilińskiego.

Polecam też www.mojemultimedia.pl - sklep internetowy z Makowa, do Ostrołęki dostarczają za darmo (odbiór osobisty w Kupcu na górze bodajże w NetBisie). Kupowałem tam, ceny są dobre, asortyment szeroki.
Wykorzystywanie całości lub fragmentów powyższej wypowiedzi bez zgody autora zabronione.
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: Sklep z art. komputerowymi, który najtańszy w Ostrołęce?

Post autor: Bart3kk »

Ja polecam sklep na Kaczyńskiej na stacji koło Kościoła. Ceny na dobrym poziomie , praktycznie wszystkie części itp. dostępne na zamówienie na drugi dzień :)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sklep z art. komputerowymi, który najtańszy w Ostrołęce?

Post autor: Qrzysio »

Ten sklep nazywa się ITN. Kiedyś był na Bernardyńskiej w miejscu dzisiejszego Cafe Fusy. Właściciel super człowiek.
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Re: Sklep z art. komputerowymi, który najtańszy w Ostrołęce?

Post autor: robertdeniro »

Qrzysio pisze:Ten sklep nazywa się ITN. Kiedyś był na Bernardyńskiej w miejscu dzisiejszego Cafe Fusy. Właściciel super człowiek.
Zgadzam się w zupełności. Właściciel świetnie doradzi, oki. Korzystałam z oferty tego sklepu. Ale ceny nie są aż takie niskie.
Ja obecnie bardzo często korzystam z usług sklepu SW, przy ulicy Prądzyńskiego (obok hali "Jedynka"). Właściciel świetnie doradzi, ceny bardzo przystępne, a dane z dysku też odzyskują. I jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby czegoś co zamawiałam nie sprowadził.
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: Sklep z art. komputerowymi, który najtańszy w Ostrołęce?

Post autor: Bart3kk »

Może i nie niskie ,ale za to chyba mam szczęście kupując u niego , 2 pecety, laptop,2 monitory , 2 drukarki ,wszystko działało długie lata bez awarii ;)
Kalinaa
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:23

Re: Sklep z art. komputerowymi, który najtańszy w Ostrołęce?

Post autor: Kalinaa »

Szczerze odradzam Cornell! Nigdy w życiu nie spotkałam się z takim traktowaniem klienta jak tam. Gdybym nie była tak naiwna, już po pierwszych problemach powinnam zgłosić się do Rzecznika Praw Konsumenta i domagać się swoich praw. Niestety tego nie zrobiłam... Zapłaciłam za to słono. Na pewno już nigdy w życiu ani ja, ani nikt z moich znajomych nie przekroczy progu tego sklepu.
Awatar użytkownika
balboa
starszy chorąży sztabowy
Posty: 550
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:50
Lokalizacja: alaska

Re: Sklep z art. komputerowymi, który najtańszy w Ostrołęce?

Post autor: balboa »

Cornel - również, jeszcze jako dosyć naiwny chłopczyk, zostałem po chamsku potraktowany przez pana właściciela.

Enter jest OK. Pan Robert na Piłsudskiego miał dosyć tanio.

Przydałby się w miasteczku jakiś komis, skup-sprzdaż używanych, sprawnych podzespołów i części.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Sklep z art. komputerowymi, który najtańszy w Ostrołęce?

Post autor: malykazio »

Widzę, że nie tylko ja mam nieprzyjemne wspomnienia z wizyty w Cornelu. Na szczęście zapomniałem, że w Ostrołęce jest ten sklep :)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sklep z art. komputerowymi, który najtańszy w Ostrołęce?

Post autor: Qrzysio »

Prawdziwy komis masz w dziale ogłoszenia. Najłatwiej coś kupić/sprzedać.

www.ogloszenia.moja-ostroleka.pl
Awatar użytkownika
balboa
starszy chorąży sztabowy
Posty: 550
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:50
Lokalizacja: alaska

Re: Sklep z art. komputerowymi, który najtańszy w Ostrołęce?

Post autor: balboa »

To nie jest to samo niestety.
Nie dam komuś nieznajomemu 200 czy nawet 50 PLNów za podzespół bez przetestowania, bo może być niezupełnie sprawny, a ja tego nieznajomego i PLNów mogę już nie zobaczyć.
415
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 lip 2012, 22:23

Re: Sklep z art. komputerowymi, który najtańszy w Ostrołęce?

Post autor: 415 »

Skoro temat odkopany to i ja polecę sklep Enter. W prawdzie pierwszego kompa kupiłem w Cornelu, potem stołowałem się w Key'u i jakiś czas jeszcze w tym komputerowym sklepie obok baru Orange (zapomniałem jak się to wabiło) to właśnie w Enterze najprzyjemniej mi się wydawało pieniądze. Ceny na poziomie Komputronika (jak dla mnie ok), szybka realizacja zamówień, a i z gwarancyjnymi tematami nigdy nie było problemu.
Sillsanchez
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 mar 2016, 13:41

Re: Sklep z art. komputerowymi, który najtańszy w Ostrołęce?

Post autor: Sillsanchez »

Firma Cornell , przestrzegam wszystkich przed chamska I nie profesjonalna obsulga , wlasciciel nie udziela zadnych informacji o cenach wykonywanych uslug oraz ewentualnych kosztach podrozy w sprawach klienta , zeruje na ludzkiej niewiedzy zeby zarobic extra cash . Omijajcie ten sklep , tragedia.

Wlasciciel firmy Cornell powinien zbierac puszki po rowach, jeszcze sie nie spotkalam z taka arogancja I brakiem szacunku do klienta , komuna sie skonczyla dawno temu.
Awatar użytkownika
MoskoU
starszy szeregowy
Posty: 90
Rejestracja: 04 maja 2006, 22:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sklep z art. komputerowymi, który najtańszy w Ostrołęce?

Post autor: MoskoU »

Sillsanchez pisze:Firma Cornell , przestrzegam wszystkich przed chamska I nie profesjonalna obsulga , wlasciciel nie udziela zadnych informacji o cenach wykonywanych uslug oraz ewentualnych kosztach podrozy w sprawach klienta , zeruje na ludzkiej niewiedzy zeby zarobic extra cash . Omijajcie ten sklep , tragedia.

Wlasciciel firmy Cornell powinien zbierac puszki po rowach, jeszcze sie nie spotkalam z taka arogancja I brakiem szacunku do klienta , komuna sie skonczyla dawno temu.



Szanowna Pani Katarzyno
Niezwykle przykro czytać nam taką opinię jaką Pani powyżej napisała. Pragniemy jednak zauważyć, że:
- zwróciła sie Pani do nas celem wykonania usługi, która została dla Pani wykonana z zachowaniem wszelkich procedur przy takiej usłudze obowiązujących. Jeśli chodzi o koszt usługi (nie gwarancyjnej), to nikt przed Panią tego w żadnym momencie nie ukrywał, ani nie liczył na niewiedzę celem zarobienia "extra cash" (cena tego typu usługi jest stała od 15 lat),
- podczas rozmowy telefonicznej poprzedzającej wykonanie usługi zostało Pani przypomniane o konieczności rozliczenia się za wykonanie usługi (fakt wystawienia faktury), a mimo to nie była Pani przygotowana na uregulowanie płatności. Idąc Pani na rękę dostała Pani możliwość uregulowania należności w późniejszym terminie, mimo , że do tej pory rozliczaliśmy się tylko gotówkowo,
- jeśli chodzi o jak to Pani nazwała "Ewantualne koszta podróży", to proszę nam wybaczyć, ale nie znamy firmy, która przejazd >80 km wykonuje gratis,
- jeśli chodzi o arogancję i brak szacunku ... to w świetle dzisiejszego naszego spotkania, pozostawimy to bez dodatkowego komentarza,


Tak jak Pani wspomniała - Komuna już się skończyła - praca ludzka i czas kosztuje.
Życząc miłego dnia
Pozostajemy z poważaniem
Sillsanchez
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 mar 2016, 13:41

Re: Sklep z art. komputerowymi, który najtańszy w Ostrołęce?

Post autor: Sillsanchez »

Nie zostalam poinformowana telefonicznie o kosztach uslugi I kosztach podrozy panicza wlasciciela firmy Cornell . Mieszkam w okolicach Ostroleki usluga byla wykonanA w Ostrowi Maz wiec bezsensowne bylo podrozowanie dwoma samochodami w tym samemu kierunku ! Wlasciciela firmy Cornell nie dal mi wyboru , zadecydowal za mnie w jaki sposob mam wydac swoje pieniadze .
Sillsanchez
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 mar 2016, 13:41

Re: Sklep z art. komputerowymi, który najtańszy w Ostrołęce?

Post autor: Sillsanchez »

100 zl za podroz 150 za usluge , powinno by to jasne od samego poczatku , w sklepie sa ceny na polkach kazdego towaru , pana wlasciciela firmy Cornell obowiazuje zasada informowania klienta o cenach swoich uslug . Nie jestem jednym osoba ktora jest nie zadowolona z uslug pana smiesznej firmy
Sillsanchez
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 mar 2016, 13:41

Re: Sklep z art. komputerowymi, który najtańszy w Ostrołęce?

Post autor: Sillsanchez »

Avoid at all costs , waist of time and money
Sillsanchez
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 mar 2016, 13:41

Re: Sklep z art. komputerowymi, który najtańszy w Ostrołęce?the

Post autor: Sillsanchez »

I can't believe that the guy had the guts to post something back after treating me so badly , it's just shows how arrogant he is s , guys stay away from Cornell
Michał0
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2016, 10:09

Re: Sklep z art. komputerowymi, który najtańszy w Ostrołęce?

Post autor: Michał0 »

Są zegarki chińskie i szwajcarskie.
Będąc Polakiem cebulakiem (tanio NIE RÓWNA SIĘ dobrze) piszesz o utopi. Tanio i ''dobrze'' mnóstwo takich w Oce - już się rozpisali xd

no ale wracając do twojego pytania - https://plik24.pl/ - jak dobrze pogadasz to się dogadasz. Chłopaki nie tyle co dobry sklep prowadzą ale mają taką wiedzę że do pięt im nikt w oce nie dorośnie.
tyle ode mnie yo
ODPOWIEDZ