Zabawy w okolicach ostrołęki

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
i_love_girls
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2011, 4:18

Zabawy w okolicach ostrołęki

Post autor: i_love_girls »

Hej.
Chciałbym się dopytać gdzie w okolicach Ostrołęki są dobre zabawy oraz w jakie dni i od której godziny są otwarte. Skąd wziąć w ogóle informacje gdzie otwarte są zabawy oprócz od znajomych? :wink:
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zabawy w okolicach ostrołęki

Post autor: steward »

Zabawy to są na placach zabaw. Otwarte 24h/7 dni w tygodniu, wystarczy trochę pochodzić między blokami. Coś się znajdzie.
i_love_girls
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2011, 4:18

Re: Zabawy w okolicach ostrołęki

Post autor: i_love_girls »

a oprócz tego jaskiniowca zamkniętego w domu przed komputerem 24/7 ktoś jeszcze ma coś do powiedzenia z sensem?
Awatar użytkownika
NJoy
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 22 cze 2007, 16:52

Re: Zabawy w okolicach ostrołęki

Post autor: NJoy »

hmm, kolega stjuart dobrze napisał, o co Ci chodzi? u mnie na madaliniaku jest dobra zabawa, a z tego co wiem to w sp6 zrobili fajny plac zabaw. pozdrawiam i życzę udanej zabawy z plastikowym kolegą lub z prawdziwym kolegą, w pokoju , tudzież w łazience...
hunter
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:05
Lokalizacja: Kurpie

Re: Zabawy w okolicach ostrołęki

Post autor: hunter »

Oj dziewczyna inaczej nazwała i zaraz się czepiacie. Trzeba poprawić i pomóc a nie się wyśmiewać. Z sobotnich dyskotek to masz w Żabinie, Przytułach, Jeziorku, Płośnicy xD, i coś jeszcze słyszałem o Fantazji w Wykrocie, ale czy jest to co sobota to nie wiem ;)
Ale jeśli chodzi ci o takie prawdziwe wiejskie zabawy z krwi i kości to zależy, ale częsciej niż 3 razy do roku rzadko gdzie jest, ale na tych dyskotekach co wymieniłem klimat masz podobny ;)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zabawy w okolicach ostrołęki

Post autor: Qrzysio »

A co z Ibizą? Kiedyś zabawa była też w Lipiance w remizie, później w Kamiance.
Niegdyś była też w Troszynie.
hunter
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:05
Lokalizacja: Kurpie

Re: Zabawy w okolicach ostrołęki

Post autor: hunter »

Po tym jak przeczytałem że jest zamknięta, to i jakoś nic od znajomych nie słyszałem żeby tam jeździli. No i jeszcze jest w Gaczyskach, Orle, Cierpiętach. W tych ostatnich raczej tylko w święta, a te 2 pierwsze to częściej ;) Ogłoszenia na okolicznych drzewach można spotkać xD I jeszcze chyba w Poświętnym niedaleko Gąsewa jakoś w wakacje jeszcze były, teraz nie wiem ;)
ODPOWIEDZ