Niemiła obsługa w Aliusie

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
okaoo
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 05 cze 2007, 22:00

Niemiła obsługa w Aliusie

Post autor: okaoo »

Witam wszystkich:)Gdzie waszym zdaniem w galerii jest nie mila obsluga:)))
angel
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 26 lis 2007, 15:41
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Re: Nie mila obsluga

Post autor: angel »

jak dla mnie wszędzie jest miła:)
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: Nie mila obsluga

Post autor: hempgru »

dla mnie podobnie ;) nie jest az tak zle
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Nie mila obsluga

Post autor: Infom »

co z temat , jak z mordą wykrzywiona wchodzisz to wszedzie bedzie nie mila , badz mila dla innych to oni beda dla ciebie mili to nie dotyczy sie galerii tylko kazdego miejsca!
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Nie mila obsluga

Post autor: kasia pelasia »

Nie zdarzyła mi się tam niemiła obsługa, raz tylko w Takko gdy kupowałam kilka rzeczy i dodatków w jednym kolorze sprzedawczyni żartem wspomniała, że podobno świadczy to o tym, że mogę mięc zadatki na chorobę psychiczną. Trochę mnie to wkurzyło, ale nie robiłam afery, raczej do spokojnych osób należe, a to, że bardzo lubię kolor zielony to moja sprawa :)
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: Niemiła obsługa w Aliusie

Post autor: Soul »

w Naturze
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
mati80
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 17 lut 2011, 19:43

Re: Niemiła obsługa w Aliusie

Post autor: mati80 »

Ja bardzo często robie zakupy w Galerii i muszę przyznać że własnie w Naturze trafiam na miłą obsluge.Nie zdarzylo się zeby w naturze ktos był niemiły.Dla mnie najgorsza jest w 5 10 15.W 5 10 15 panie zawsze sie naburmuszone i niemiłe.Ale to prawda nieraz humor klienta udziela sie personelowi.Wiem cos o tym bo kilka lat pracowalem w sklepie .A obecnie jestem kleintem i wiem że nieraz sam potrafie być niemiły bo akurat .np nieposzło mi w pracy
Ostatnio zmieniony 19 lut 2011, 23:09 przez mati80, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: Niemiła obsługa w Aliusie

Post autor: Soul »

mati80 to chyba nie składałeś tam reklamacji;d w Naturze oczywiście;d wtedy byś zobaczył jaka jest "miła " ta obsługa;]
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
martuska
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2007, 0:23
Lokalizacja: o-ka

Re: Niemiła obsługa w Aliusie

Post autor: martuska »

zdecydowanie w adidasie! dziewczyny tam pracujace chodza za klientem krok w krok jakby ktos miał im jednego buta z wystawki ukraść...
mati80
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 17 lut 2011, 19:43

Re: Niemiła obsługa w Aliusie

Post autor: mati80 »

Wiesz co do reklamacji to jesli coś zwracasz bo jest uszkodzone to w prawie Polskim na rozpatrzenie sklep ma 14 dni roboczych .Jednak jeśli chodzi o jakiekolwiek zwroty to w żadnym sklepie nie mają takiego obowiązku ,chyba że sie wczesniej umówią na taka ewentualność( Sam prowadze działalnosc to wiem .).Sam tez bym pewnie nie przyjął zwrotu bo np.paniusi się coś odpodobało.Po to jest w większosci takich sklepów samoobsługa żeby towar obejżec przed zakupem a nie zwracać.Kilka razy w tygodniu robie tam zakupy z żoną i nigdy nie miałem niemiłej sytuacji,
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Niemiła obsługa w Aliusie

Post autor: shelly »

obsluga i kierowniczka w sportowym na gorze (o ile jeszcze ta sama jest) nie nadaja sie do pracy z ludzmi... znajoma kiedys cos kupila i potem chciala wymienic, bo bylo za male (to byl prezent), pech chcial, ze nie bylo tej samej rzeczy w wiekszym rozmiarze, ale bylo cos innego troche tansze... nie bede dokladnie opisywac co tam sie wydarzylo, bo nie bylo mnie tam... ale oczywiscie pojawil sie wielki problem i skonczylo sie tym, ze kierowniczka uciekla do kanciapy, trzasnela drzwiami i potem odmawiala wyjscia... krzyczac zza drzwi, ze nie wyjdzie. Jednym slowem za...bala focha.
przeciez tak sie zachowuja dzieci w przedszkolu i to w mlodszakach do tego....

dodam, ze moja znajoma zachowywala sie normalnie, nie robila zadymy

moim zdaniem "to cos" powinno przy lataniu dziur w ulicach pracowac
Sztywcik
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 09 cze 2008, 13:58

Re: Niemiła obsługa w Aliusie

Post autor: Sztywcik »

A ja Wam powiem, że rozumiem ludzi pracujących w tej Galerii. Jeżeli dostają coś około 1000zł na rękę to skąd mają brać uśmiech na twarzach, co? Najlepiej jest obgadać sprzedawce i czuć się jak król. Nie pracuję tam, ani w żadnym sklepie.
Pozdrawiam wyrozumiałych.
nowalijka
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 17 lut 2011, 18:50

Re: Niemiła obsługa w Aliusie

Post autor: nowalijka »

Sklep " MODA MĘSKA" na parterze - chciałam coś kupić na prezent a sprzedawczynie nie potrafiły doradzić.
Właścicielka patrzyła tylko żebym nie kupowała niczego nie właściwego ,żeby nie przyjść do niej ze zwrotem ...nie kupuję już tam .. :evil:
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Niemiła obsługa w Aliusie

Post autor: shelly »

Sztywcik pisze:A ja Wam powiem, że rozumiem ludzi pracujących w tej Galerii. Jeżeli dostają coś około 1000zł na rękę to skąd mają brać uśmiech na twarzach, co?
nikt nie mowi, ze maja sie szczerzyc caly dzien, ale troche kultury by sie przydalo niektorym... na tym polega ich praca

btw nie ma sie co dziwic, ze u nas wszystko jest byle jak i na odwal skoro jest to tolerowane
zawsze znajdzie sie ktos kto powie "cieszcie sie, ze w ogole macie galerie"
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Niemiła obsługa w Aliusie

Post autor: Qrzysio »

Co za bzdurna opinia. Nikt im nie płaci za uśmiech i życzliwość.
Pieniądze dostają za pracę, a uśmiech przy kasie to kwestia wychowania i szacunku do innych ludzi.
mati80
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 17 lut 2011, 19:43

Re: Niemiła obsługa w Aliusie

Post autor: mati80 »

Dlaczego poruszony jest temat galerii ,przecież to też dotyczy innych miejsc np.urzędów,banków.Tam tez pracują ludzie i nie zawsze nas miło obsłużą bo pewnie jakiś niemiły klient popsuł im chumor.Uważam że jesli jesteś miły dla innych to nikt na Ciebie nie będzie warczał :)
Sztywcik
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 09 cze 2008, 13:58

Re: Niemiła obsługa w Aliusie

Post autor: Sztywcik »

Dokładnie tak. Nic dodać, nic ująć.
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Niemiła obsługa w Aliusie

Post autor: shelly »

mati80 pisze:Uważam że jesli jesteś miły dla innych to nikt na Ciebie nie będzie warczał :)
w Ostrolece to nie zdaje egzaminu, chamow pelno wszedzie i nawet jak sie do nich usmiechniesz to patrza jak na debila
jednym slowem Ostrolek to specyficzne miasto
mati80
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 17 lut 2011, 19:43

Re: Niemiła obsługa w Aliusie

Post autor: mati80 »

Czy aż takie spacyficzne ? w każdym mieście i miejscu mozna spotkać chamów,A co do obsługi w sklepach .Nieraz trafi się taki klient że choćby sprzedawca sie usmiechał i stawał na głowie to nic nie da ,Co niektórzy humory i pesymism maja we krwi :)
Ostatnio zmieniony 23 lut 2011, 14:11 przez mati80, łącznie zmieniany 1 raz.
materix
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 kwie 2009, 19:49

Re: Niemiła obsługa w Aliusie

Post autor: materix »

Nie mówie, że w Naturze jest nie miło, ale żeby tak cały czas łazić za człowiekiem i lookać jakie się perfumy patrzy - trochę denerwujące.
LemiChaell
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 22 lut 2011, 19:14

Re: Niemiła obsługa w Aliusie

Post autor: LemiChaell »

W Cropie są piękne sprzedawczynie, i bardzo miłe
mati80
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 17 lut 2011, 19:43

Re: Niemiła obsługa w Aliusie

Post autor: mati80 »

Te chodzenie za klientem krok w krok hmm wiesz nie dziw się.Teraz ciągle słyszy się o kradzieżach a ktos za ten czy inny sklep odpowiada.A często sprzedawca obserwuje klienta bo nieraz ten potrzebuje pomocy przy wyborze.W rosmmanie maja tzw,bramki a ochroniarz ciągle depcze po piętach.Tam to dopiero czlowiek czuje sie jak złodziej od wejścia.Kosmetyki nie są rzeczami tanimi więc nie dzwmy się że dziewczyny muszą ogarniać cały ten sklep a powierzchnie ma niemałą
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Niemiła obsługa w Aliusie

Post autor: malykazio »

To zamontować bramki przy wejściu i nie będzie problemu z wynoszeniem. Z drugiej strony to trochę dziwne, że jest galeria a nikt nie pomyślał o zamontowaniu bramek (o ile ich nie ma - nie wiem, bo nie odwiedzam naszej galerii).
Ja stosuję prostą metodę. Nie odpowiada mi gdzieś to więcej tam nie idę. Proste.
mati80
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 17 lut 2011, 19:43

Re: Niemiła obsługa w Aliusie

Post autor: mati80 »

Widać soul że nie zna Twój znajomy prawa co do reklamacji.Wiem że reklamacje wszystkie uznają ale pewnie koledze się odwidziało a tego wcale nie musza uznać czyli przyjać spowrotem.Widać że niektórzy klienci mają zero szacunku dla pracowników więc nich sie nie dziwią że tak sa traktowani.A tak na marginesie to byłem kiedyś świadkiem takiej sytuacji kiedy jakiemus młodemu panu odwidział sie zakup i był chamski dla pracowników w tej Drogerii.Aż dziw że te panie były tak opanowane bo ja bym chyba się wściekł !!!
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: Niemiła obsługa w Aliusie

Post autor: Soul »

mati chyba ty prawa nie znasz;] każdy ma prawo zareklamować coś w przeciągu 2 tygodni, jeżeli ma paragon i to nawet bez podawania przyczyny. Mój kolega był dla nich nadzwyczaj miły, to one były takie jakby je coś ukąsiło. Jeszcze powiedziały, że w tym sklepie nie uznają reklamacji, że mają takie rozrządzenie z góry.Okazało się, że guzik prawda. :)
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
ODPOWIEDZ