AutoCAD szkolenie, kursy, certyfikat?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
StellaV
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 02 sie 2010, 15:15

AutoCAD szkolenie, kursy, certyfikat?

Post autor: StellaV »

Witam,

Gdzie na terenie miasta lub okolicach mogę zapisać się na kurs AutoCAD?

Z góry dziękuje,

Pozdrawiam.
peter182
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 02 mar 2011, 20:20

Re: AutoCAD szkolenie, kursy, certyfikat?

Post autor: peter182 »

ja mogę nauczyć autocada :) wystarczy że napiszesz dokładnie do czego chcesz go wykorzystywać a przygotuję pod Ciebie zagadnienia... w razie czego proszę pisać na e-mail...
StellaV
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 02 sie 2010, 15:15

Re: AutoCAD szkolenie, kursy, certyfikat?

Post autor: StellaV »

Interesuje mnie uzyskanie certyfikatu Autodesk, podstawy mam opanowane, działam w branży meblowej, toteż z prostymi rysunkami nie mam kłopotu. Chciałbym ukierunkować się na rysunek 3D i wizualizacje. Rozważam również możliwość pobierania indywidualnych lekcji. Czekam na propozycje.
peter182
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 02 mar 2011, 20:20

Re: AutoCAD szkolenie, kursy, certyfikat?

Post autor: peter182 »

do 3D to autocad nie jest za dobry,a tym bardziej do mebli, są dużo łatwiejsze programy niż autocad i dodatkowo mają bardzo dobrze rozbudowany system wizualizacji... odradzam autocada
grzes-
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 01 mar 2011, 18:16

Re: AutoCAD szkolenie, kursy, certyfikat?

Post autor: grzes- »

W Ostrołęce raczej nie znajdziesz
Najbliżej w Warszawie firma PROCAD sie nazywa sam robiłem tam kurs Civil 3D i byłem zadowolony W necie napewno znajdziesz
monti89
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2011, 16:58

Re: AutoCAD szkolenie, kursy, certyfikat?

Post autor: monti89 »

Witam.
Odświeżam wątek.
Czy jest w O-ce ktoś kto mógłby pomóc w nauce nie tyle AutoCad'a co ArchiCad'a??
Chodzi mi o coś na zasadzie "szkolenia" czy czegoś w tym rodzaju, chociaż na początek dobre też będzie, nawet kilka godzin korepetycji, żeby w ogóle zobaczyć "z czym to się je".
Pozdrawiam.
monti89
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2011, 16:58

Re: AutoCAD szkolenie, kursy, certyfikat?

Post autor: monti89 »

Nie wiem czy jest sens kupować taką książkę, gdyż potrzebuję ArchiCad'a, a nie AutoCad'a.
Poza tym jeśli chodzi o ArchiCad'a to książek jest mało z tego co wiem, bo co roku wychodzi nowa wersja tego programu.
ODPOWIEDZ