Lokal dla mężatek w Ostrołęce?

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Mężatka30
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 11 mar 2011, 9:13

Lokal dla mężatek w Ostrołęce?

Post autor: Mężatka30 »

Chciałabym spokojnie z koleżankami lub znajomymi w Ostrołęce "wyjść na miasto", trochę się rozerwać, może kogoś interesującego poznać. Tu przedziały wiekowe są bez znaczenia a jedynie stan cywilny bądź partnerski. Pozdrawiam, Lekko znudzona.
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: LOKAL DLA MĘŻATEK W OSTROŁĘCE?

Post autor: shelly »

nie ma czegos takiego jak lokal dla mezatek (chyba), sa rozne miejsca, trzeba wybrac jedno, w ktorym klimat pasuje i tyle...
Mężatka30
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 11 mar 2011, 9:13

Re: LOKAL DLA MĘŻATEK W OSTROŁĘCE?

Post autor: Mężatka30 »

heh, zgadzam się. Może trochę nieprecyzyjnie napisałam. Bardzie chodziło mi o zdanie osób w związkach gdzie najczęściej i czy w ogóle "wychodzą" na terenie lub w okolicach Ostrołęki. Czekam wciąż na podpowiedzi.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Lokal dla mężatek w Ostrołęce?

Post autor: Qrzysio »

Jesteś mężatką i chcesz iść po prostu na babski wieczór z dziewczynami, czy chcesz kogoś nowego poznać, czyli po prostu szukasz nowego faceta?
legolas
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 20 sty 2010, 16:34

Re: Lokal dla mężatek w Ostrołęce?

Post autor: legolas »

Krzysiek nie sadzisz, ze jestes troche za bardzo uszczypliwy w swoich wypowiedziach na forum? Kobieta pyta o miejsce, w ktorym moze spokojnie zaczerpnac rozrywki, gdzie srednia wieku jest wyzsza niz np. 16lat.

P.S. Twoje uczszypliwe moderowanie dyskusji zauwazam nie pierwszy raz. Za to po raz pierwszy spotykam sie z takim zjawiskiem na publicznym forum gdzie admin sie w taki sposob udziela. Jestes Redaktorem administratorem ale chyba nie o to chodzi w Twojej roli - pisze to odnosnie wielu innych Twoich wypowiedzi na forum.
stokrotkam28
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 09 gru 2008, 14:12

Re: Lokal dla mężatek w Ostrołęce?

Post autor: stokrotkam28 »

:) Dziewczyna po prostu szuka wrażeń - lecz w całkiem "pozytywnym" tego słowa znaczeniu :)
ja popieram że albo takiego lokalu niema albo ja go nie znam ...również
sama chetnie wybrałabym się w miejsce gdzie średnia wieku przewyzsza + 17 i gdzie można poszaleć :)
"mężatko" jak znajdziesz coś takiego koniecznie daj znać :)
Mężatka30
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 11 mar 2011, 9:13

Re: Lokal dla mężatek w Ostrołęce?

Post autor: Mężatka30 »

p.s małżeństwa to nie tylko 30-to i 40-to latkowie ale 20-o latkowie, zdanie wszystkich się liczy.
smerfetka26
starszy szeregowy
Posty: 50
Rejestracja: 01 lut 2011, 14:10

Re: Lokal dla mężatek w Ostrołęce?

Post autor: smerfetka26 »

Ja jeśli wychodzę to wybieram Avalon.Wszystko mi tam odpowiada:klimat, jedzenie i towarzystwo wokół. :)
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Lokal dla mężatek w Ostrołęce?

Post autor: shelly »

stokrotkam28 pisze:wybrałabym się w miejsce gdzie średnia wieku przewyzsza + 17 i gdzie można poszaleć :)


ale jest napisane, ze srednia wieku nie ma znaczenia, tylko to czy osoby sa w zwiazkach czy nie ;)
nie wiem za bardzo jakie to ma znaczenie, ale z mojego bliskiego otoczenia widze, ze osoby (zwlaszcza dziewczyny), ktore maja rodziny, nie wychodza :( bo rodzina, bo dzieci, bo nie wypada mezatce siedziec w knajpie.... nie rozumiem tego
Mężatka30
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 11 mar 2011, 9:13

Re: Lokal dla mężatek w Ostrołęce?

Post autor: Mężatka30 »

no właśnie dlatego w temacie jest Ostrołęka, zaścianek jeden. Jeśli komuś brak czegoś w związku to musi znaleźć odskocznie od rzeczywistości, gdzieś... ale gdzie?
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Lokal dla mężatek w Ostrołęce?

Post autor: major »

legolas chyba nie kumasz czaczy. Krzysiek po prostu sprecyzował o co mężatka pytała. Krótko i konkretnie, popieram go.

A co do samej autorki to jeżeli w "zaściankowej" Ostrołęce czegoś szukasz to polecam Ci własnie wspomniany wczesniej avalon oraz cuba libre to co jest nad "neo netem" koo dużej kwiaciarni. Z tego co wiem to tam średnia wieku jest ponad przeciętną
legolas
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 20 sty 2010, 16:34

Re: Lokal dla mężatek w Ostrołęce?

Post autor: legolas »

Kumam czacze. : )
Krzysiek uzył słowa 'czyli', a wiec nie sprecyzowal, a wskazał powód. Jedno słowo zmienia sens wypowiedzi.
ralf
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 wrz 2009, 17:56

Re: Lokal dla mężatek w Ostrołęce?

Post autor: ralf »

Jezeli uwazasz ze Ostroleka jest zasciankowa bo nie mozesz zdradzic swojego meza "w spokoju" to masz racje. Ale jezeli chodzi ci o inne kwestie to wydaje mi sie ze twoj umysl jest bardziej zasciankowy niz O-ka.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Lokal dla mężatek w Ostrołęce?

Post autor: Qrzysio »

Jeżeli ma to być dyskoteka, gdzie można kogoś poznać, to Avalon. Jedzenie bardzo dobre, z ludźmi różnie, ale frekwencja jest zawsze duża. Fajnie ostatnio dzieje się w Cuba Libre, jak napisał major, średnia wieku wyższa, właściciel mówił mi, że muzykę dostosowują do ludzi, którzy przychodzą do klubu, dlatego ostatnio zamiast techniawek można było usłyszeć muzykę z lat 80., co moim zdaniem jest ogromnym plusem.

Natomiast jeśli miałoby to być tylko spotkanie z przyjaciółmi to sporo osób na pogaduchy przy piwie chodzi do Kafeterii, a dobrym miejscem, z dobrym jedzeniem jest także restauracja Truck-Driver, czy pub Pod Papugami.

Odnosząc się do informacji napisanej przez użytkownika legolas informuję, że w swojej wypowiedzi absolutnie nie chciałem nikogo napiętnować.

Zwróć uwagę, że Mężatka30 podała bardzo ogólną wiadomość, stąd moje pytanie o co dokładnie chodzi, gdyż miałem kilka propozycji i nie wiedziałem, czy trafię w sedno sprawy.

Rozumiem, że moja poprzednia wypowiedź zabrzmiała dwuznacznie, jednak powodu, dla którego autorka założyła ten temat, nie poddawałem pod dyskusję, ani w żaden sposób nie negowałem, dlatego ze swojej strony przepraszam, jeśli ktoś źle to odebrał.
Nie miałem złych zamiarów. Tak jak napisał major chciałem tylko sprecyzować wypowiedź autorki tematu, aby dowiedzieć się w jakim kontekście chce zapewnić sobie rozrywkę.

Wnioskuję, że Mężatka30, pomimo związku, chce nadal poznawać nowych ludzi, a nie tylko wychodzić ze stałymi znajomymi na piwo, w związku z czym dyskoteka w Avalonie lub Cuba Libre, powinna być dobrym rozwiązaniem.
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Lokal dla mężatek w Ostrołęce?

Post autor: major »

Ralfwyluzuj troche :P dziewczyna chce sie pobawić nie koniecznie kończąc w męskiej toalecie z jakims fagasem... Mężatka chyba ma już wystarczająco dużo rad. Nie oceniajmy już
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Lokal dla mężatek w Ostrołęce?

Post autor: shelly »

Qrzysio pisze:
chce nadal poznawać nowych ludzi, a nie tylko wychodzić ze stałymi znajomymi na piwo
tez bym chciala poznawac nowych ludzi, bo z tymi co znam duzo nie zdzialam... a to, ze ktos jest w zwiazku nie oznacza, ze ma sie zamknac w domu i nie poznawac nowych ludzi :?
agacomplete
starszy kapral
Posty: 180
Rejestracja: 24 paź 2010, 21:26

Re: Lokal dla mężatek w Ostrołęce?

Post autor: agacomplete »

A ja polecam ,trzy koła , pod laskiem, lub kufloteke
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Lokal dla mężatek w Ostrołęce?

Post autor: samanta »

myślę że Avalon to dobre rozwiązanie, tam przychodza ludzie 18+, niestety z ich jakością juz gorzej :/ może Elita jesli tylko na piwko czy bilard? cuba libre nie dostosowuje muzyki do ludzi, tam ciągle lecą 'hity' z radia przy których bawią się małolaty. lokal ma fajny wystrój ale myślę że szkoda czasu.
alf 78
kapral
Posty: 142
Rejestracja: 14 mar 2011, 20:36

Re: Lokal dla mężatek w Ostrołęce?

Post autor: alf 78 »

Mężatka30,to gdzie w weekend ruszasz to może razem poimprezujemy....
Mężatka30
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 11 mar 2011, 9:13

Re: Lokal dla mężatek w Ostrołęce?

Post autor: Mężatka30 »

Tak myślę nad Avalonem ale chyba raczej w piątkowy wieczór;)
alf 78
kapral
Posty: 142
Rejestracja: 14 mar 2011, 20:36

Re: Lokal dla mężatek w Ostrołęce?

Post autor: alf 78 »

W piątek może uda mi się być,tylko podaj jakiś kontakt do siebie
Mężatka30
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 11 mar 2011, 9:13

Re: Lokal dla mężatek w Ostrołęce?

Post autor: Mężatka30 »

Turkusowa kiecka, brunetka. Tylko śmiało.
KarolN
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 wrz 2010, 17:33
Lokalizacja: Łyse

Re: Lokal dla mężatek w Ostrołęce?

Post autor: KarolN »

" samanta " czemu piszesz że przychodzą małolaty? czy ludzie powyżej dwudziestego roku życia są małolatami? Co do muzyki to gramy różną muzykę od rnb po lata 80 + hity z radia.
Kiedy ostatni raz tam byłaś?
Nie wolno się bać, strach zabija duszę
alf 78
kapral
Posty: 142
Rejestracja: 14 mar 2011, 20:36

Re: Lokal dla mężatek w Ostrołęce?

Post autor: alf 78 »

''Turkusowa kiecka, brunetka. Tylko śmiało.''
byłem ale turkusowej kiecki ani widu ani słychu.....
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Lokal dla mężatek w Ostrołęce?

Post autor: Qrzysio »

Skoro przed 21.00 napisałeś post, to podejrzewam, że ona jeszcze nie dotarła na miejsce.
ODPOWIEDZ