Freestyle Survival- konfrontacja sztuk walki - w Ostrołęce?

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport

Czy uczestniczył(a)byś w konfrontacji sztuk walki na zasadach Survivalu?

Tak
2
18%
Tak, ale muszę dokładniej zapoznać się z zasadami
3
27%
Nie
6
55%
 
Liczba głosów: 11

DJ Hertz - Vj Grabaż
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 23 paź 2005, 19:24
Lokalizacja: z komputera

Freestyle Survival- konfrontacja sztuk walki - w Ostrołęce?

Post autor: DJ Hertz - Vj Grabaż »

Od dłuższego czasu myślę o organizacji konfrontacji sztuk walki w Ostrołęce. Mam opracowany cały system rozgrywek, a regulamin jest w trakcie pisania, ale to nie jest problem. Chciałbym, żeby przy okazji zawodów zaprosić jakichś DJów jakieś zespoły bądź artystów z branży muzycznej, którzy by trochę publikę. Mam jeszczew tylko jeden problem - kasa i organizacja. Czy jest ktoś, kto pomógłby mi w organizacji tego wsystkiego? Wystarczy, że ktoś pomoże mi załatwić to, co jest potrzebne, a dalej pozostaje tylko FS.
Narazie można to zorganizować na mniejszą skalę i zobaczymy jak to by wyszło. Zgodnie z moją ideąSurvivalu zwycięzca dostaje dość dużo kasy, ale nie tak prosto, bo musi stoczyć dużo ciężkich pojedynków. Jeśli ktoś może to wygrać znaczy to, że może wygrać te walki.
To jak?
A teraz grzecznie idźcie spać.
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Organizuj... :lol:
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
DJ Hertz - Vj Grabaż
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 23 paź 2005, 19:24
Lokalizacja: z komputera

A ktoś pomoże?

Post autor: DJ Hertz - Vj Grabaż »

Tylko że sam to wszystko zrobię o wiele wolniej. Jak narazie pracuję w Międzynarodowej Konfederacji Sportów Walki Systemu Survivalu, ale jej rozwiązanie może być tylko kwestią czasu. Możliwe, że będę musiał znaleść innych ludzi do tego interesu, co przy mistrzostwach świata w tym systemie może graniczyć z cudem (raz wypaliło w 90%, ale były to mistrzostwa UK i Bretanii).
Ludzie, jeśli wkręcicie się od tego cyrku na pewne nie stracicie, a przynajmniej idea FSa tak zakłada (i ja zadbam o to, żeby tak było)..
A teraz grzecznie idźcie spać.
Awatar użytkownika
Blitz1916
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 20 maja 2005, 15:41
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Blitz1916 »

nie wiem co to wogole jest ten system survivalu, jesli chodzi o walke wrecz w formule vale tudo to jestem chetny jako zawodnik. napisz cos wiecej o zasadach.
ZROBIĆ MODEROWANE DODAWANIE KOMENTARZY PRZY NEWSACH!

PRECZ Z TYM SYFEM
DJ Hertz - Vj Grabaż
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 23 paź 2005, 19:24
Lokalizacja: z komputera

Zasady

Post autor: DJ Hertz - Vj Grabaż »

Freestyle Survival (ang.)- przeżycie, przetrwanie. Główną zasadą jest "Zjedz albo zostaniesz zjedzony". Prawo do walki ma osoba, która ukończyła 16 rok życia przynajmniej tydzień przed zgłoszeniem do FS, reprezentująca dowolnie wybrany(e) przez siebie styl(e). Dotyczy to również boksu, kickboxingu, vale tudo, MMA, wrestlingu, walk ulicznych (pod warunkiem, że było się szkolonym przez kogoś poważnego). Można też walczyć w kilku stylach. Trzeba przy tym pamiętać, że jeśli wasz styl to kickboxing i tylko na tym się znacie, a traficie na zawodnika walczącego w stylu capoeira, to wasz żywot wygląda marnie...
Graficznie przedstawia się to w fromie drzewka tak samo, jak na mistrzostwach świata w piłce nożnej (piszę o tym, bo wiecie jak to wygląda). Tutaj też wystarczy przegrać jedną kofrontację, żeby zostać wyeliminowanym. Gdy w pierwszym etapie uczestniczy 102 uczestników, w etapach 1-3 w każdej konfrontacji jest jedna runda. W każdym następnym o jedną więcej, niż w poprzednim, a w konfrontacji finałowej jest 15 albo 20 rund.
Walka jest kończona, gdy któryś z zawodników jest niezdolny do ukończenia rundy i mówi się wtedy o KO albo niezdolny do ukończenia konfrontacji (break out). Wyróżnia się poniższe "rodzaje" KO:
- perfect KO!,
- great KO,
- double KO,
- right KO.
To są tylko niektóre z podstawowych zasad, ale inne narazie możemy pozostawić chyba, że macie jeszcze jakieś pytania w tym temacie. Blitz1916 też mógłbyś w tym uczestniczyć, ale musisz wiedzieć, że w tym stylu musiuałbyś jeszcze mieć dobry refleks, żeby dobrze walczyć w FSie. W Survivalu zdarzało się, że ktoś wykańczał swojego przeciwnika w 0,5 s. Mamy nawet dziewczynę w swojej reprezentacji, która ustaliła 15 rekordów świata, a między innymi KO w czasie 0,461.
A teraz grzecznie idźcie spać.
Awatar użytkownika
Blitz1916
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 20 maja 2005, 15:41
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Blitz1916 »

ale musisz wiedzieć, że w tym stylu musiuałbyś jeszcze mieć dobry refleks
jesli chodzi o walke w ringu to nie musisz mnie pouczac czego mi brakuje. O moj refleks, spryt ringowy i obycie w takich walkach nie musisz sie martwic :twisted:
ZROBIĆ MODEROWANE DODAWANIE KOMENTARZY PRZY NEWSACH!

PRECZ Z TYM SYFEM
DJ Hertz - Vj Grabaż
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 23 paź 2005, 19:24
Lokalizacja: z komputera

Refleks

Post autor: DJ Hertz - Vj Grabaż »

Nie wątpię w twój dobry refleks, ale chciałbym zwrócić twoją uwagę na wyniki w Survivalu. Poważni zawodnicy potrafią wykończyć przeciwnika w
2 sekundy albo mniej bez żadnego wysiłku. Każdy taki zawodnik wyprowadza cios w około 0.347 s, co dla boksera jest nieosiągalne. Takie reprezentacje, w których każdy zawodnik to potrafi, ma Polska i 12 innych państw. Bardzo ciężko znaleść takich zawodników. Zgłosiło się 100 razy tyle, ile w tej chwili jest.
Przypominam, że narazie nie jest to na taką skalę, na jaką są inne sporty walki i wszystko może się zmienić...
A teraz grzecznie idźcie spać.
Awatar użytkownika
Blitz1916
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 20 maja 2005, 15:41
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Blitz1916 »

co ty piepszysz o szybkosci ciosow jakimis liczbami, cios jest szybki jesli dochodzi do celu a nie czy ma 0,00001 sec czy 0,5 sec. daj konkretny termin jakichs eliminacji lub wstepnych sparingow.
ZROBIĆ MODEROWANE DODAWANIE KOMENTARZY PRZY NEWSACH!

PRECZ Z TYM SYFEM
hazel_86
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:44

Post autor: hazel_86 »

hertz czy ci sie wydaje czy blitz nie ma zielonego pojęcia o tym co piszesz?
DJ Hertz - Vj Grabaż
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 23 paź 2005, 19:24
Lokalizacja: z komputera

To inna bajka

Post autor: DJ Hertz - Vj Grabaż »

FS to nie jest byle jaki system, to zupełnie inna bajka. To ma znaczenie! Zanim ty ruszysz ręką, dostaniesz cztery piąchy i leżysz. I piszę to całkiem poważnie! Zapewniam cię, że każdy taki cios dochodzi, zanim ktokolwiek się skapuje, że walka już się skończyła.
hazel_86 nie twierdzę, że ona nie ma o tym pojęcia, ale bardzo wielu zawodników czuło się pewnie w swoich sportach walki i są w tym naprawdę dobrzy, ale w Survivalu nie wygrali żadnej rundy (o konfrontacji już nie mówię).
Reprezentacja Trzeciej Rzeczpospolitej Polskiej w najbliższym czasie ma zaplanowane poniższe pojedynki towarzyskie (wszystkie daty według czasów odpowiednich państw):
- RP vs Republika Litewska 15-17.11.2005,
- RP vs Zjednoczone Emiraty Arabskie 19-21.11.2005,
- Erytrea vs RP 25-27.11.2005,
- Republika Liberii vs RP 01-03.12.2005,
- RP vs Była Jugosłowiańska Republika Macedonii 05-07.12.2005.
Jak już tak chcesz, zobaczymy, coś ty za jeden. Przygotuję dla ciebie formularz w HTMLu. Najpierw będziesz musiał odpowiedzieć gdzieś na 120 pytań i sprawdzić się w tym interesie. Jeżeli uda ci się zablokować chociaż jeden cios naszej mistrzyni, miejsce w reprezentacji państwa masz pewne. Jeśli nie, to będzie ci trochę trudniej dostać się do FSa.
Przypominam, że teraz walczą tu tylko najlepsi z najlepszych i nie ma miejsca dla amatorów. Jeśli masz potencjał, zrobię z ciebie jednego z mistrzów grupy NOX (o tym jeszcze się dowiesz), ale jeśli go nie masz, to nawet nie zawracaj mi głowy. Ludzi, którzy tylko gadają, że coś potrafią jest dużo, a w Survivalu nie ma ani jednego.
Wymądrzam się tak, bo sam stworzłem ten system od początku. Znam każdy detal FSa, jakoż jestem jego prekursorem i prowadzącym.
A teraz grzecznie idźcie spać.
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

DJ Hertz - Vj Grabaż pisze:Wymądrzam się tak, bo sam stworzłem ten system od początku. Znam każdy detal FSa, jakoż jestem jego prekursorem i prowadzącym.
Hmm...
To albo obecne pokolenie dość wczesnie zaczyna dorosłe życie, albo nastąpiła pomyłka przy wypełnianiu rubryki WIEK.
Z tego co piszesz o swoich osiągnięciach to chyba zacząłeś jeszcze w przedszkolu...
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Barni
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 08 lip 2005, 16:50

Proponuję psychiatrę

Post autor: Barni »

Tak czytam i czytam...styl pisania jest mi znajomy:)znam jednego człowieka chorego na schizofrenię i jakby on to pisał!!!jak masz 17 lat to trochę za szybko odjechałeś...

Podaj nam niewiernym stronę internetową twojej organizacji bo szukam na Googlach i nic!!
Mam jeszcze jedno pytanie: czy miałeś kiedyś pseudonim CZIKEN???

Formularze ze 120 pytaniami :shock: możliwe że ma dobrego dilera :lol:

[ Dodano: 08:10, 29.10.2005 ]
DJ Hertz - Vj Grabaż pisze:. Każdy taki zawodnik wyprowadza cios w około 0.347 s, co dla boksera jest nieosiągalne.
niezłe około do trzeciego miejsca po przecinku:)))

[ Dodano: 08:15, 29.10.2005 ]
DJ Hertz - Vj Grabaż pisze: (wszystkie daty według czasów odpowiednich państw):
-
tu akurat nie trzeba niczego komentować
:lol: :lol: :lol:

[ Dodano: 08:27, 29.10.2005 ]
DJ Hertz - Vj Grabaż pisze:
Jak już tak chcesz, zobaczymy, coś ty za jeden. Przygotuję dla ciebie formularz w HTMLu. Najpierw będziesz musiał odpowiedzieć gdzieś na 120 pytań i sprawdzić się w tym interesie. Jeżeli uda ci się zablokować chociaż jeden cios naszej mistrzyni, miejsce w reprezentacji państwa masz pewne.
jak na mistrza Freestyle Survival to się chłop nie patyczkuje!!!! w HTMLu ja sie tego formularza najbardziej wystraszyłem

ad.2 czyli wejść do tej reprezentacji jest nie sposób :cry:

DJ Hertz - Vj Grabaż masz na imię Paweł (te oficjalne) jestem teraz bardziej niż pewien
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

ej k'urwa ten cały Freestyle Survival to są normalne walki ludzi :?: czy napier,alanie przed komputerem :?: bo mam wątpliwości :?
Awatar użytkownika
pandi
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 27 maja 2005, 22:46

Re: Zasady

Post autor: pandi »

DJ Hertz - Vj Grabaż pisze:Trzeba przy tym pamiętać, że jeśli wasz styl to kickboxing i tylko na tym się znacie, a traficie na zawodnika walczącego w stylu capoeira, to wasz żywot wygląda marnie...
Mogę, mogę, mogę? Tak? BUAHAHAHAHAHAHAHA :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

:lol: zaliczysz deski ze smiechu jak zawodnik capoeira w rekawicach zacznie ci tanczyc przed oczyma :lol:
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
DJ Hertz - Vj Grabaż
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 23 paź 2005, 19:24
Lokalizacja: z komputera

???

Post autor: DJ Hertz - Vj Grabaż »

Nie jestem żadnym Pawłem.
Jeśli chodzi o organizację, jest to konfederacja i dlatego strona internetowa jest zbędna. Jej działalność jest zalegalizowana, ale nie widać nas oficjalnie.
Ex Hoppler pisze:Hmm...
To albo obecne pokolenie dość wczesnie zaczyna dorosłe życie, albo nastąpiła pomyłka przy wypełnianiu rubryki WIEK.
Z tego co piszesz o swoich osiągnięciach to chyba zacząłeś jeszcze w przedszkolu...
Taaaaak? Widzę, że nie jesteś w stanie sobie wyobrazić, że ktoś może osiągnąć więcej, niż ty. Praca nad tym trwała 3 lata. Dzień w dzień 1100 osób nad tym siedziało i udało się...
Barni, pandi: Frajer!
steward pisze:ej k'urwa ten cały Freestyle Survival to są normalne walki ludzi czy napier,alanie przed komputerem bo mam wątpliwości
Przyjedź do Londynu. Dostaniesz wpie'rdol, wybijemy ci rodzinę i nie będziesz maił wątpliwości, że jesteś połamany.
kowalos pisze:I tu się z tobo zgodze to jest tylko bajka która powstała w twojej głowie
Chcesz się przekonać?

Czuly/Narew88 To jest walka w pełnym kontakcie. :lol:

Jesteście żalośni. Ktoś ma więcej, niż wy, a zamiast mu dorównać osiągnięciami, to robicie z siebie idiotów. Zostawiłbym to bez komentarza, ale już nie takim ludziom mówiłem różne rzeczy. Róbcie, co chcecie, ale jeszcze się przekonacie - jeszcze się spotkamy i zobaczymy. Znam wielu takich cyników, ale ja dzięki temu, że wierzę w swoje możliwości, osiągnąłem naprawdę dużo.
A tak na poważnie: Co będzie, pokaże czas... .
A teraz grzecznie idźcie spać.
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

mam takie pytanie... Masz może jakiś film z takich pojedynków?
PS.
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że jakiś uliczny wojownik może mieć jakie kolwiek szanse z bokserem (takim z pierwszego zdarzenia)
Jak masz jakiś filmik, albo coś z czym mógłbym sie zapoznać to poproszę

W internecie nic nie znalazłem na ten temat... Znalazłem za to w gazecie...
W październikowej "Kulturystyce i Fintess" znalazłem artykuł o IV Konfrontacji Sztuk Walki. Ale autor tego artykułu nie piszę, że ktoś tam kogoś uwalił na dechy 3 plachami... Wręcz przeciwnie opisywał okładanie się zawodników w pozycji leżącej.... co usypiało widzów...
Jestem zdecydowanie zwolennikiem boksu... przynajmniej nie bije się leżącego, który ma wykręcone obydwie ręce....
Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
Blitz1916
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 20 maja 2005, 15:41
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Blitz1916 »

dobra koniec tego gadania, organizujesz czy nie?! jak widac potrafisz tylko filozofowac i zgrywac Bog wie jakiego zawodnika, a ja bym osobiscie chcial sprawdzic czy taki jestes mocny. zapraszam cie na sparing, szczegoly, data, godzina i miejsce na PW :twisted:
ZROBIĆ MODEROWANE DODAWANIE KOMENTARZY PRZY NEWSACH!

PRECZ Z TYM SYFEM
_kwiatek
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 24 maja 2005, 16:50
Lokalizacja: Ostrołeka...

Post autor: _kwiatek »

no ciekawie się ten temat czyta!! jak chloaki sie dogadacie to wezcie dajcie znac z miłą checia sobie popatrze ........ :)
!!! PEKPOL Ostrołeka !!!
DJ Hertz - Vj Grabaż
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 23 paź 2005, 19:24
Lokalizacja: z komputera

Post autor: DJ Hertz - Vj Grabaż »

Elo, Horvat! A masz tak dobry komputer, żeby oglądać takie filmy? Wszystkie takie materiały są zapisane w formacie (FS tego wymaga), który jest w fazie testów i nikt poza autorami tego fromatu i programu nie ma do niego dostępu. Oglądałem tę konfrontację, o której napisałeś. Wiele walk w czymś takim jest nudnych. FS to nie jest to.
Co do szans, to raczej nie ma rzeczy pewnych. Masz rację. Jeśli ktoś jest prawdziwym bokserem, żaden łobuz nie ma co do niego fikać. Jak już pisałem, tu się robi, a nie gada. Jeśli ktoś raz powie, że jest na tyle dobrym bokserem, żeby pokonać dobrego zawodnika stylu np. MMA albo FREESTYLE i zrobi to, ja już nie mam nic do powiedzenia.
A teraz grzecznie idźcie spać.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: ???

Post autor: steward »

DJ Hertz - Vj Grabaż pisze:
steward pisze:ej k'urwa ten cały Freestyle Survival to są normalne walki ludzi czy napier,alanie przed komputerem bo mam wątpliwości
Przyjedź do Londynu. Dostaniesz wpie'rdol, wybijemy ci rodzinę i nie będziesz maił wątpliwości, że jesteś połamany.
ho ho ho co za gangsta :!: wes chłopczyku zastanów się co piszesz i do kogo, bo ja ani nie jestem twój kolega ani znajomy więc daruj sobie takie teksty... dla mnie jesteś małym zakompleksionym frajerem który napina się na forum... do tego jesteś bardzo zabawny :lol: dawno się tak nie uśmiałem... :lol: :lol:

ludzie nie bierzcie na serio postów tego gnoja bo on chyba zabawki miał ciężkie w domu :wink:
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

Niestety nie mam super komputera i pewnie nie umiałbym odtworzyć "super kosmicznego" formatu FS...
Szkoda, że nie masz filmików w jakimś "ziemskim" formacie np: MPEG... poprostu tak jak reszta coraz bardziej zaczynam wątpić w to co piszesz...
Barni
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 08 lip 2005, 16:50

talent!!!

Post autor: Barni »

Muszę cię przeprosić!!!Masz niesamowity talent i dar od Boga! Twoim powołaniem jest literatura fantastyczna!!! Pięknie wymyslasz szczególy liczby(nie che mi się cytować, ale jestem pod wrażeniem) możesz być godnym następcą Lema, Zajdla a może nawet Tolkiena???

Zaimponowałeś mi chłopie nie zmarnuj talentu!!! jednego wiernego czytelnika już masz!!! :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Blitz1916
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 20 maja 2005, 15:41
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Blitz1916 »

_kwiatek pisze:no ciekawie się ten temat czyta!! jak chloaki sie dogadacie to wezcie dajcie znac z miłą checia sobie popatrze ........ :)
nie bedzie zadnego sparingu, chlopaczek troche sie napuszył za bardzo i zgrywa niewiadomo kogo, teraz wszystko odwołuje na PW i mowi ze jest tylko 'organizatorem' smieszne to jest, 17-letni organizator jakichs zawodow...

nie bierzcie tego tematu na powaznie, to wszystko pic na wode, chlopak nie ma zielonego pojecia o czym pisze.
ZROBIĆ MODEROWANE DODAWANIE KOMENTARZY PRZY NEWSACH!

PRECZ Z TYM SYFEM
ODPOWIEDZ