Orliki w Ostrołęce

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Orliki w Ostrołęce

Post autor: hallerak »

Witam.Mam pytanko.Dlaczego Ci co pilnują orlikow w Ostrołęce mają rozpisane grafiki na cały rok?rozumiem ze do god 15 czy 16 zajmują szkoły ale pozniej grają caly czas ci sami gracze.Czy trzeba miec jakies układy zeby zagrac czy isc do dyrektora szkoły i zapytac bo może on nie wie że jest juz grafik z rocznym wyprzedzeniem.
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Re: Orliki w Ostrołęce

Post autor: hallerak »

Tylu piłkarzy sie zrobiło a nikt nie umie sie wypowiedziec.
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
luzak_92
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 03 wrz 2006, 22:27
Lokalizacja: patatajewo

Re: Orliki w Ostrołęce

Post autor: luzak_92 »

a jak sobie wyobrażasz grę na orliku? samowolka kto przychodzi to gra?po to są rozpisane terminy żeby był zachowany ład i porządek- a tutaj obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy. Puki co w naszym mieście są tylko dwa orliki więc wszyscy którzy chcą regularnie grać poprostu nie zmieszczą się w terminarz. Pozdro, nie wiem dlaczego takie pretensje masz i do kogo?
Semper Fidelis
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Re: Orliki w Ostrołęce

Post autor: hallerak »

mam pretensje bo zeby zagrac na orliku to trzeba sie bylo zapisac w tamtym roku.na SP2 Orlik jest zajety na cały rok z góry.jak pisalem wczesniej, rozumiem ze do 15 czy 16 graja szkoly i maja treningi.a od 17 graja codziennie ci sami.i to nie sa treningi tylko zwykla gra.nie mozna jakos tego ogarnac zeby kazdy mogl pograc?
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
ODPOWIEDZ