Dni Ostrołęki

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
tynka
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 21 lip 2009, 22:37

Dni Ostrołęki

Post autor: tynka »

Wie ktoś może kto w tym roku odwiedzi nasze miasto i zagra koncert w czasie Dni Ostrołęki ?
Nigdzie nie mogę znalezc informacji na ten temat...
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Dni Ostrołęki

Post autor: malykazio »

Pewnie będą jakieś uroczystości ze zniczami i koncert pieśni patriotycznej.
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Dni Ostrołęki

Post autor: palipies »

malykazio pisze:Pewnie będą jakieś uroczystości ze zniczami i koncert pieśni patriotycznej.
czytam kolejny post tego autora i wnioskuje,że chce on być śmieszny,z resztą nawet trudno wierzyć,że chce.

w ubiegłym roku był gawliński i afromental,więc po czym wnosisz,że mają być "uroczystości ze zniczami i koncert pieśni patriotycznej"?

czy jesteś w stanie napisać coś sensownego? czy tylko robisz za błazna i nabijasz posty.
przepraszam rolą błazna jest rozśmieszanie,więc nawet tak nie można określić.
wimp
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 03 cze 2005, 20:46

Re: Dni Ostrołęki

Post autor: wimp »

palipies pisze:
malykazio pisze:Pewnie będą jakieś uroczystości ze zniczami i koncert pieśni patriotycznej.
czytam kolejny post tego autora i wnioskuje,że chce on być śmieszny,z resztą nawet trudno wierzyć,że chce.

w ubiegłym roku był gawliński i afromental,więc po czym wnosisz,że mają być "uroczystości ze zniczami i koncert pieśni patriotycznej"?

czy jesteś w stanie napisać coś sensownego? czy tylko robisz za błazna i nabijasz posty.
przepraszam rolą błazna jest rozśmieszanie,więc nawet tak nie można określić.
a ty co wniosles to tematu poza swoim zrzedzeniem?
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Dni Ostrołęki

Post autor: palipies »

bez wątpienia więcej niż ty w swoim poście.
tynka
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 21 lip 2009, 22:37

Re: Dni Ostrołęki

Post autor: tynka »

czyli na temat nikt nic nie powie...
ciekawe kiedy bedzie cos wiadomo :)
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Dni Ostrołęki

Post autor: malykazio »

palipies pisze: w ubiegłym roku był gawliński i afromental,więc po czym wnosisz,że mają być "uroczystości ze zniczami i koncert pieśni patriotycznej"?
Wystarczyłoby się trochę ogarnąć i pomyśleć.
7 kwietnia - pochód ze zniczami i "apel poległych"
8 kwietnia - polonez na Placu Bema
10 kwietnia - multiobchody rocznicy katastrofy.
Od roku nie zajmujemy się niczym innym tylko Smoleńskiem, praktycznie zapominając chociażby o Katyniu. Tak więc nie mam powodów przypuszczać, żeby najbliższe Dni Ostrołęki miały upłynąć w innej atmosferze.
palipies pisze:czy jesteś w stanie napisać coś sensownego? czy tylko robisz za błazna i nabijasz posty.
przepraszam rolą błazna jest rozśmieszanie,więc nawet tak nie można określić.
To skoro nie wiesz jak to określić to po co piszesz? Osoba inteligentna wiedziałaby jak to określić. Widzę, że braki wiedzy (i kultury) nadrabiasz pseudo-inwektywami. Poczytasz to będziesz wiedział chociażby to, że błazny "pełnili istotną rolę prześmiewcy, podpowiadając władcom i możnym to, czego inni by im nie powiedzieli. W ten sposób bywali też doradcami, posłami, ustami króla, szpiegami."
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Dni Ostrołęki

Post autor: palipies »

Jaki związek mają uroczystości związane z katastrofą smoleńską z dniami Ostrołęki?

odpowiem i podpowiem:żadnego,więc wysnucie wniosku dotyczącego pochodów etc. o czym napisałeś było bezzasadne i nielogiczne.

"Od roku nie zajmujemy się niczym innym"...jak napisałeś,z tym że katastrofa była w kwietniu,a dni Ostrołęki w maju,ponadto wątpie,żeby afromental oraz gawliński do nich nawiązywali.

To że napisałem,że "nawet tak nie można określić" nie wyklucza wiedzy dotyczącej,jak mogę określić,ale niekoniecznie muszę się tym z wszystkim dzielić,nieprawdaż?

Uprzejmie dziękuję za poszerzenie mojej wiedzy i zakresu znaczenia słowa błazen oraz ich historycznej roli,bez wątpienia ułatwi mi to uniknięcie w przyszłości podbnych do tej logomachii.

;

jedyna informacja,którą można znaleźć to ramy czasowe,kiedy bedą owe dni: 12 - 26 maja.

na stronie starostwa powiatowego,ale za to jest notka dotycząca biegu przełajowego,który odbędzie się 13.V w Goworowie i nie ma ani słowa o patriotyźmie.
Słowo harcerza.
ODPOWIEDZ