Badania wysokościowe

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
kornfan
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 29 lip 2007, 20:46

Badania wysokościowe

Post autor: kornfan »

Gdzie można gdzieś w naszym mieście zrobić badania do pracy na wysokościach? I ile kasy muszę wyłożyć żeby taki papier załatwić?
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Badania wysokościowe

Post autor: Infom »

na wojtkach tam gdzie jest avans, biedronka, sala bankietowa tam jest przychodnia i robią takie badania ( koszt plus minus chyba oko 150 zł )
kornfan
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 29 lip 2007, 20:46

Re: Badania wysokościowe

Post autor: kornfan »

Dzięki. A nie wiesz mniej więcej jak to wygląda? Nie będą mnie chyba wciągać na wieżowiec i czekać czy nie rzygnę... lol
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Badania wysokościowe

Post autor: Infom »

hehe nie aż tak te badania nei wyglądają :)

polegaja na tym żebyś przeszedł z pokoju do pokoju , w pierwszym badają Ci ciśnienie itp , w drugim ja miałem sprawdzanych słuch , w trzecim musialem literki czytać i stać parę sekund z rękami przed siebie na jednej nodze , a w czwartym ostatni lekarz zabierał kasę i wystawiał zaświadczenie i to chyba było 100 zł :) ale może teraz coś się zmieniło i szybciej to jest wykonywane i inaczej załatwiane:) wiem, że parę godzin mi to zajęło bo na lekarza ostatniego trzeba było czekać :)
wimp
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 03 cze 2005, 20:46

Re: Badania wysokościowe

Post autor: wimp »

musisz stanac na jednej nodze, zamknac oczy i utrzymac rownowage przez 15 sekund :P powaga
ODPOWIEDZ