pediatra wizyty domowe

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
bambo225
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 07 lis 2010, 14:35

pediatra wizyty domowe

Post autor: bambo225 »

Witam szukam pediatry który ma wizyty domowe gdy jest potrzeba w zwykłe dni jak i sobotę bo nieraz jest po godzinach i nie ma jak iść do swojego lekarza dziecko często choruje w ogłoszeniach jest tylko Janusz Chełchowski ale on tylko Homeopatia a na moje dziecko nie działa bo nie na wszystkie dzieci działają pare razy był u nas .
Możecie polecić kogoś kto ma prywatne wizyty domowe
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: pediatra wizyty domowe

Post autor: steward »

A to nie można do Meditransu podjechać? Tam jest pediatra w soboty i "po godzinach" :?: Myślę, że każdy pediatra by do Ciebie przyjechał. Kwestia ile mu za to zapłacisz, za 1000zł od wizyty przyjedzie sam profesor pediatrii - pytanie po co :?
bambo225
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 07 lis 2010, 14:35

Re: pediatra wizyty domowe

Post autor: bambo225 »

Nie mam czasu jeździć wolę jak ktoś przyjedzie a kasy mam dużo
XXXX
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 23 cze 2008, 12:38

Re: pediatra wizyty domowe

Post autor: XXXX »

steward chyba nie ma dzieci bo nie wie co mowi;/ zawsze lepiej jak dr przyjedzie do domu bo nie nararzaz dziecka na inne wirusy, ktorych w przychodniach mnostwo. do nas przyjezdza dr Zerhau jest to mlody lekarz pracujacy w oddziale noworodkowym Ostroleckiego szpitala jak również prowadzi wyklad w szkole rodzenia mysle ze godny polecenia super podejscie do dziecka podaje tel: 504097662
pozdrawiam
bambo225
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 07 lis 2010, 14:35

Re: pediatra wizyty domowe

Post autor: bambo225 »

Dzięki za odp zanotuje tel
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ