Czy Ktoś korzystał z usług Adama Piekarskiego?

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
agusia5619
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 06 maja 2011, 13:41

Czy Ktoś korzystał z usług Adama Piekarskiego?

Post autor: agusia5619 »

Czy Ktoś korzystał z usług Adama Piekarskiego? Chciałbym wziąć do zrobienia fotoreportażu i filmowania na moim weselu- poprostu z całego pakietu. Może Ktoś z was współpracował z Panem Adamem i mógłby mi podpowiedzieć czy warto?Mam jeszcze na oku Państwa Marte i Marcina Piekarskich studio Prymus(małżeństwo) a także studio Perfekt. Prosze o opinie!!!!
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Czy Ktoś korzystał z usług Adama Piekarskiego?

Post autor: Infom »

bez sensu pytanie zadane, idź do nich zobacz materiał i ocenisz sama kto Ci odpowiada , jeden lubi to drugi to !
XXXX
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 23 cze 2008, 12:38

Re: Czy Ktoś korzystał z usług Adama Piekarskiego?

Post autor: XXXX »

Ja osobiscie polecam studio Perfect Adama Wołosza(fot) i Marcina (video) super zgrany duet i udana sesja :) a przy tym duzo smiechu i zabawy:)
wiki88
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 23 gru 2010, 19:19

Re: Czy Ktoś korzystał z usług Adama Piekarskiego?

Post autor: wiki88 »

Moja znajoma korzystała i była zadowolona. Ja też po długich poszukiwaniach wzięłam go na swoje wesele (tylko video) i nie narzekam dobrze się z nim współpracuje- bierze pod uwagę każde Twoje uwagi. Można przynieść swoje propozycje piosenek jako podkłady muzyczne, czołówkę też dobierze Ci jaką chcesz, poza tym jeśli chcesz to wejdź na jego stronę internetową i umów się indywidualnie bo tak jak ktoś wyżej napisał nie wiadomo co kto lubi. Co do Pana A. Wołosza to słyszałam, że najtańszy nie jest ale jeśli kasa nie gra roli...
Perfect- wg mnie nie polecam.
XXXX
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 23 cze 2008, 12:38

Re: Czy Ktoś korzystał z usług Adama Piekarskiego?

Post autor: XXXX »

tylko Perfekt to wlasnie pan Adam Wołosz:)
agusia5619
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 06 maja 2011, 13:41

Re: Czy Ktoś korzystał z usług Adama Piekarskiego?

Post autor: agusia5619 »

Marta i Marcin Piekarscy studio Prymus a co o nich myślicie
Marcelinka
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 11 lut 2011, 13:20

Re: Czy Ktoś korzystał z usług Adama Piekarskiego?

Post autor: Marcelinka »

Moja siostra miala ich na swoim weselu i jest bardzo zadowolona. Marta robi zdjęcia (jak dla mnie cudne:)) I Marcin kameruje. Współpracowało się im bardzo dobrze. Są otwarci na propozycje, a jak nie ma sie pomyslu np gdzie samemu by sie chcialo miec zdjecia to sami podpowiedza i doradzą.
Ja sama zamówiłam ich za rok na swój ślub i wesele.
Więc polecam:)
Marcelinka
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 11 lut 2011, 13:20

Re: Czy Ktoś korzystał z usług Adama Piekarskiego?

Post autor: Marcelinka »

aaaa i zapomniałam dodać. Uważam że filmy nagrywane przez p.Marcina są oryginalne i ciekawie nakręcone. Różne śmieszne przeróbki, zrobione w taki sposób że chce się oglądać. I pierwszy, i drugi i trzeci:)
bartek1030
starszy kapral
Posty: 162
Rejestracja: 13 lis 2005, 8:13

Re: Czy Ktoś korzystał z usług Adama Piekarskiego?

Post autor: bartek1030 »

Też niedawno mieliśmy dylemat na kogo się zdecydować po przejrzeniu materiałów zdecydowaliśmy się na studio Perfect. Pan Piekarski jest za każdą modyfikację materiału tzn. jakiś teledysk każe sobie dopłacać, a z tego co jest udostępnione w internecie nie jest to nic nadzwyczajnego
Obrazek
bartek1030
starszy kapral
Posty: 162
Rejestracja: 13 lis 2005, 8:13

Re: Czy Ktoś korzystał z usług Adama Piekarskiego?

Post autor: bartek1030 »

Przepraszam bardzo za pomyłkę, ale moja powyższa opinia dotyczyła Marcina Piekarskiego, nie Adama.
Obrazek
Marcelinka
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 11 lut 2011, 13:20

Re: Czy Ktoś korzystał z usług Adama Piekarskiego?

Post autor: Marcelinka »

Moja siostra nie dopłacała za nic. Tak samo i ja. Mam spisaną umowę w której jest określona z góry kwota jaką zapłacimy. Więc nie rozumiem skąd takie stwierdzenia.. że za każdy jakiś dodatkowy teledysk sie dopłaca itp.
glubcio
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 30 sie 2011, 21:30

Re: Czy Ktoś korzystał z usług Adama Piekarskiego?

Post autor: glubcio »

XXXX pisze:Ja osobiscie polecam studio Perfect Adama Wołosza(fot) i Marcina (video) super zgrany duet i udana sesja :) a przy tym duzo smiechu i zabawy:)
polecam rowniez
picasso
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 01 lis 2011, 18:29

Re: Czy Ktoś korzystał z usług Adama Piekarskiego?

Post autor: picasso »

Pan Adam filmował u mnie studniówkę, jak dla mnie super gość i dobrze nagrane, ma facet pomysł, szczerze polecam. Marcina Piekarskiego nagrania też widziałem i potwierdzam, że fajnie się ogląda, z pomysłem robione, ale zdjęcia jak dla mnie kiepskie za tą kasę (bo tani nie są).
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: Czy Ktoś korzystał z usług Adama Piekarskiego?

Post autor: behindblueeyes »

Adam w porządku koleś. Szacunek.
arletka123
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 28 gru 2013, 16:43

Re: Czy Ktoś korzystał z usług Adama Piekarskiego?

Post autor: arletka123 »

jakie sa aktualne opinie na temat pana Adama ?
mon
szeregowy
Posty: 39
Rejestracja: 10 kwie 2012, 22:02

Re: Czy Ktoś korzystał z usług Adama Piekarskiego?

Post autor: mon »

Bardzo polecam. Nagrywali z żoną nasz ślub i wesele w sierpniu i jesteśmy bardzo zadowoleni :) Pełen profesjonalizm.
ODPOWIEDZ